Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Gyurcsány...

Mit gondoltok Gyurcsány Ferenc mostani, meglepő fellépéséről?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a tüntetésen mondott beszédre és a parlamentire is. Elsőnek mondta ki amit már 8 éve mondanak az alkotmányjogászok, de az ellenzék nem meri felvállalni. Hogy ez diktatúra és nem lehet parlamentben vagy választásokon bármit kezdeni vele. A parlamentben is úgy ment neki Orbán Viktornak, hogy így már nem is csodálom, hogy fél Orbán kiállni vitázni vele, nagyon jó szónok és nem fél. Nekem nagyon bejött ez a mostani, rettegő ellenzéktől szokatlan fellépés. Remélem követi a példáját a többi ellenzéki poltikus.
2018. szept. 17. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%

30.

Ki a fene köt(ne) üzletet vele? Mivel üzletel? A mimikájával, a gesztusaival, a testbeszédével?

Azt mondják, hogy jól beszél angolul, bár még nem hallottam. De magyarul nem nagyon, az biztos.

2018. szept. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
27%
Közkedvelt dolog Gyurcsányt őrültnek bélyegezni, nem meglepő módon ezt a lejárató kampányt is a fidesz indította ellene, de furcsamód mégsem ő jár Grazba kezeltetni magát...
2018. szept. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
70%
Pedig ráférne.
2018. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
29%
Kőszönjük professzor úr!
2018. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
100%

Kő gazdag!

Bezony, dereng valami a Grasham palotával kapcsolatban, amin 800 millát kaszált, meg egy jókora földterület, amit potom pénzért vett meg, de mindegy is, milyen jelző illik az ilyen politikusra, aki csóróként kezdi és pár év múlva kő gazdagként távozik?

2018. szept. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
53%

31: Köszönöm a választ. Pont ez érdekelt, hogy mit jelent az "ilyen színvonalú", mert az nagyon nem volt számomra tiszta. Összefoglalva a válaszodat máshogy megfogalmazva: Nem jól szónokol. Nem hallottad még angolul beszélni. És számodra olyan ember, akivel nem kötnél üzletet, mert idegen számodra a mimikája és a gesztikulációja, a testbeszéde.


Köszi a válaszod.

2018. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:

#35: van egy gyanúm, hogy gúnyolódsz és valójában nem is vársz válaszra, hanem magad akarsz kifejezni valamit, amit más nem mersz leírni és más szájába akarod adni. Inkább írd le gerincesen vállalva, hogy mi a véleményed róla, mert én nem értek az ilyenfajta manipulatív célzásokból, amit írtál. Nekem a politika még új. És ha ilyen nyelven szólítasz meg, ahogy most tetted, te leszel az unszimpatikus, mert kígyóhoz hasonló, tenyérbe mászó a stílusod. Én őszinte vagyok. Ezt én jobban becsülöm - nem mindenki, de valaki szereti az őszinteséget.


Szerintem te is meg tudod őszintén fogalmazni, hogy mit gondolsz erről a vagyonszerzésről. Kérlek, tedd meg.

2018. szept. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
67%

Gyurcsány egy senki, egy panelproli gyerek. KISZ - es volt, aztán benősült egy kommunista családba. Egyedül semmire nem vitte volna, azok csináltak belőle valakit.


Annó nyilatkozott pár helyen angolul, csapnivaló, betanult szöveg volt.

2018. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:

N37


Most akkor gyanúsított vagyok?

Én nem vagyok 'kő gazdag'!

Ha már gyanakszol, miért pont rám?

2018. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%

36

Nem azt mondtam, hogy azért, mert "idegen" a testbeszéde, mimikája, gesztikulációja. Hanem azt, hogy azért, amilyen. Európai emberről beszélünk, sőt magyarról, akiről jól el tudjuk dönteni, hogy amikor beszél, mennyire van mögötte.


Még nem mondta senki, hogy miben is üzletel. Hogy hogyan indult, azt már tudjuk. A politikai tevékenységét is ismerjük, már ami nyilvános belőle.

2018. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!