Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Gyurcsány...

Mit gondoltok Gyurcsány Ferenc mostani, meglepő fellépéséről?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a tüntetésen mondott beszédre és a parlamentire is. Elsőnek mondta ki amit már 8 éve mondanak az alkotmányjogászok, de az ellenzék nem meri felvállalni. Hogy ez diktatúra és nem lehet parlamentben vagy választásokon bármit kezdeni vele. A parlamentben is úgy ment neki Orbán Viktornak, hogy így már nem is csodálom, hogy fél Orbán kiállni vitázni vele, nagyon jó szónok és nem fél. Nekem nagyon bejött ez a mostani, rettegő ellenzéktől szokatlan fellépés. Remélem követi a példáját a többi ellenzéki poltikus.
2018. szept. 17. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
0%

"Wbiker, neked valami bajod van."


Nocsak, kezdődik a személyeskedés?



"Az, hogy "az az érzésem" egy kifejezése annak, hogy azt gondolom. Semmi személyesen hozzád fűződő nincs benne, csupán az előző állításaidhoz. És a szoc. időszakáról tett állításaid alapján minden okom megvan rá, hogy azt mondjam, hogy nincs tapasztalatod az időszakból. Vagy nem MO-on élsz-éltél akkoriban vagy fiatalabb vagy annál."


Szeretném remélni, hogy nem szándékosan játszod az értetlent, így belemegyek a játékba és elmagyarázom, mit mondtam, vár esküszöm, magyarul írtam, de legyen: amikor a hozzám kapcsolódó érzéseidre utaltam, ERRŐL BESZÉLTEM, jó reggelt kívánok! Erről, hogy baromi irreleváns az, hogy te mit érzel, gondolsz, képzelsz. Akär az életkorommal, akár mással kapcsolatban. Ne játsszuk már ezt a kisstílű, tipikus értetlenkedősdit, annyira méltatlan!



"És a bimbózó agresszivitás is árulkodó." bocsáss meg, nem olvasol te túl sok krimit?


"Az idézett mondatban sincs benne az, amit bele szeretnél magyarázni."


Az idézett mondat töményen arról szól, amin délután óta értetlenkedsz, de semmi baj. Nem, persze, hogy nem arról szól...a hidegfúzióról szól...

2018. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
100%

Az őszödi beszédért tiszteltem, a karaktergyilkosság a miatt együtt éreztem vele, és felháborított. Erről azonban csak maga tehet, és ez már csak a hattyútánca. A gond az, hogy egy fontos dolgot elpuskázott önös érdekből. (Én most a tüntetésről beszélek.)


Az nem igaz, hogy az ellenzék fél megmondani a parlamentben vagy bárhol, hogy Orbán diktatúrát épít ki, hogy Orbán hazaáruló, stb. itt egy példa: https://www.youtube.com/watch?v=S25iF6ZsUec


A kérdésem az, hogy Gyurcsány szemében mi változott 2010 januárja óta, miből gondolta, hogy majd egyedül a pártjával meg tudja váltani a világot, de legalábbis az országot meg tudja menteni az Orbán-rezsimtől? Miért indult önállóan a DK, miért indult egyáltalán, ha tudta, hogy tehetetlen lesz, miért ismerte el ezt a választási rendszert a jelöltállításokkal? Ha olyan nagyon bátor, ha olyan nagyon úttörő, ha olyan nagyon okos, ha olyan nagyon nála van a bölcsek köve, miért nem ebben mutatott példát?!

2018. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
*2018 januárja, vagyis a legutóbbi választás képviselőjelölt válogatása és EVK alkudozások idején.
2018. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!