Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a gond Magyarországon?

Mi a gond Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mivel Szerbiában elég sokan élnek Magyarok én is onnan való vagyok!Tudom mi a nyomor,tudom mien az ha nincs pénz...Csak szerintem van úgy hogy a Magyarok sokat filozofálnak meg válogatnak?Multkor mikor egyik ismerősöm Magyarországon dolgozott és kapták a prémiumot elkezték fikázni a Fideszt hogy mien szar meg mien régóta volt prémium...Ő erre csak anyit mondott gyertek el Szerbiába nézétek itt mi van..nem hogy prémium még fizetés sincs!Most mikor behozták ezt a "rabszolgatörvényt"nevetséges cirkuszt csinált az ellenzék!Pártol független kellene kérni a demokráciát és nem ellenzéki oldalakon lenni!Az ő médiáik ugyanazt csinálják mint a Fideszesek csak más köntösbe!Nem is beszélve arról hogy migráns pártiak ami igen is nagy probléma!!!Ez a törvény pedig nem is rabszolgatörvény nem lehet az emberekre rákényszeríteni a túlórát,ha valakire rákényszeritették nyugodtan szóljon! Nagyon sajnálom ha kilátástalan a helyzeted és nem birsz munkát váltani de ienből nagyon kevés van!

#Magyarország #politika #Rabszolgátörvény
2019. jan. 10. 11:04
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a munkád és rád kényszeritik válts munkát :)
2019. jan. 10. 11:27
 12/35 A kérdező kommentje:
Szerintem ha orbán be engedte volna a migránsokat akkor ugyanaz lenne!
2019. jan. 10. 11:28
 13/35 anonim ***** válasza:

Majd jönnek az ukránok és lenyomják a béreket.

Szóval migráns lesz bőven...

2019. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
De még mielőtt férre értene valaki NEM mondom hogy Orbán az jo!Nem értek minden lépésével egyet!Az jó hogy kiáltok magatokért és tüntettek!Csak szerintem ezt nem az ellenzéknek kellene szervezni....
2019. jan. 10. 11:46
 15/35 A kérdező kommentje:
Ugyan azok csak más köntösbe!Váltsátok le a Fideszt meg az ellenzéket is ne cirkuszoljanak már!Legyen valaki anyira bátor hogy pártatlanul kiáll magáért..
2019. jan. 10. 11:50
 16/35 anonim ***** válasza:

"Az jó hogy kiáltok magatokért és tüntettek!Csak szerintem ezt nem az ellenzéknek kellene szervezni...."


Mindegy kiszervez, aki nem ellenzéki politikus az Soros György álcivilje.

2019. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

"Tudom mi a nyomor,tudom mien az ha nincs pénz..."


Kötözz egyszer Magyarországra. Itt meg épp az a baj hogy temérdek a pénz. Egyszerűen nem bírjuk elkölteni.

2019. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Hát amimt lehet megyek... Azért tudom hogy nem temérdek de azért jobb mint szerbia és valóban több!
2019. jan. 10. 12:38
 19/35 A kérdező kommentje:
Szerbia*
2019. jan. 10. 12:38
 20/35 anonim ***** válasza:

"Nagyon sokan az ellenzékből azok!"


Nem, senki nem az.


"Éa nem hiszem hogy jobb lenne mert ugyanazt csinálja az ő médijájuk is!"


Nem, az ellenzéki média nem gyárt 24/7 fake news-t, a kormánymédia pedig másról sem szól.

2019. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!