Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell annyira utálni...

Mit kell annyira utálni Gyurcsányon, hogy még az összefogásba se lehet bevenni?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, hogy elkövetett volna valami borzalmas dolgot. Mindig is egy pojácának tartottam, mint a legtöbb ember, és amikor megszavaztuk, akkor is csak azért, hogy ne Orbán legyen. Fiatalok, ti mit tudtok róla, amiért utálni kell?
2019. jan. 13. 23:24
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
34%
#5 gyurcsányból már 2006-ban elege volt az embereknek, pedig akkor még a válság a fasorba se volt
2019. jan. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 Pupusz ***** válasza:
35%
Gyurcsány ágyazott meg Orbán jelenlegi túlhatalmának. Annyira inkompetens volt, még "békeidőben" is, de a válság idején igazán bebizonyította, hogy nála kevésbé senki sem való oda, annyira rosszul kezelte, kezeltette. Inkább a szereplési vágyát kellett volna kezeltetnie. Annyira megutálták az emberek, hogy még ma is nagyrészben ennek köszönheti orbán a hatalmát és a liberális és bal szavak ördögtől való szitok szavak lettek. Van is mit bőven felhozni ennek alátámasztására sajnos. Na, ezek után a legkevesebb lett volna és a lehető legtermészetesebb, hogy kivonul a közéletből. De mivel nem hajlandó kezeltetni a szereplési vágyát és egyéb problémáit, ezért ragaszkodik a szánalmas kis összetöpörödött pozíciójához. Pszichésen beteg ember. Ahogy Orbán is az, meg még sokan abból a falkából. Szomorú egyébként, ami "választás" címszó alatt rendelkezésünkre ál. Szánalmas egy paletta. Egyre szánalmasabb. Már nekem kellemetlen, mint nézőnek, mint egy bizarr komédiánál.
2019. jan. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
41%
Nem kérdés, hogy Gyurcsány morálisan elítélendő, egy kommunista, milliárdokat megszerzett magyarellenes bohóc, a legalja. Bár azt nem értem, hogy mi a bajuk vele a baloldaliaknak, ő a baloldaliság esszenciája, szélsőbaloldali. Talán az, hogy miatta lett népszerűtlen a baloldal. Mert a szemkilövetéssel, az ország kölcsönökből osztogatással való eladósításával, az erdélyiek lerománozásával sok baloldali egyetért.
2019. jan. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
33%
Én azt tudom róla, hogy mivel egy abszolút hitelét vesztett politkus és Orbán látszólagos kihívója, a NER propagandistái és a fideszes internetes trollok előszeretettel hivatkoznak rá mint "az ellenzék vezérére", mert Gyurcsány az egyetlen ember, akinél Orbán egy jobb választásnak tűnik. Ebben benne van az is, hogy érdekük fenntartani azt a hamis dilemmát, miszerint Orbán és Gyurcsány közül lehet csak választani. Egyik gyakorlati haszna ennek a retorikának az, hogy amikor létrejönni látszik valamiféle politikai összefogás vagy akár tüntetéssorozat, Gyurcsány aktivizálja magát, összegyurcsányozza a kezdeményezést és ezáltal látszólagosan megszünteti annak minden legitimitását.
2019. jan. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
49%

"Ha végigolvastad volna, amit írtam, akkor leesett volna, hogy nem vagyok ifjonc."


Ez már nagyobb baj, akkor erősen szelektív a memóriád.

2019. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
57%
Ennyi idő alatt nem jöttél rá, hogy Gyurcsány egy pszichopata, alkoholista, hazug, vezetéshez nem értő pojáca, aki ráadásul hatalommániás, egoista, akkor szerintem nyugodtan szavazz rá...
2019. jan. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
33%

Gyurcsány bűnei:


Őszödi beszéd:

A DK-sok úgy próbálják ezt eladni mint valami igazságbeszédet, de ennek köze sincs az igazsághoz. Ez a beszéd kiszivárgott, ergo titokba akarták tartani a jónéptől.

Rendőr terror:

Nem az a legnagyobb probléma, hogy az MTVA elleni támadók ellen fellépett (ott rendetlenkedtek, hát rendet tett), hanem az, hogy a rendetlenkedőket ráhajtotta a békés tüntetőkre, hogy aztán ellenük is bevethesse a rendőr terrort. Azokat a fegyvereseket se felejtésesük el, akikkel megpakolta az országházát.

Patkány:

Patkány az, aki menekül a süllyedő hajóról. Foggal-körömmel ragaszkodott a hatalomhoz, de amikor észrevette, hogy minden veszve van, lemondott. Patkány az, aki hátba szúrja a szövetségeseit. DK megalapításával egy nagyobb szeletet hasított ki az MSZP-ből.

Ha azt hiszitek, hogy Gyurcsánnyal meg lehet buktatni Orbánt tévedtek. Míg a nép szavazó részének többsége attól retteg, hogy visszajön a Gyurcsány, addig inkább Orbánra szavaz. Amennyiben a NER végét, Orbán bukását akarjátok, akkor először Gyurcsányt takarítsátok el a képből. Gyurcsány leakarja győzni Orbánt, de nem a rendszerváltás miatt, csak azért, hogy elmondhassa, hogy Orbán is megbukott, hogy Orbánt is utálja már a nép. Ha tényleg változást akar, akkor vonuljon vissza a politikából, és tűnjön el.

2019. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 szántóvető ***** válasza:
44%
27-es:azt kihagytad hogy hogyan került miniszterelnöki pozícióba:medgyessyvel nyerette meg a választást,ő maga gyáva volt ahhoz hogy kiálljon orbánnal ill hogy végigvigye a kampányt.ezután kezdett kavarni a háttérből.ugyan melyik párt szövetkezne egy ilyen személlyel?
2019. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
57%

szántóvető:


Ez is a patkányság egyik bizonyítéka. Valóban kifejeltettem a felsorolásból. A csótány bűneit órákon keresztül sorolhatnánk ismétlések nélkül.

2019. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem Gyurcsány tehetségtelen. Az a fajta, aki beszélni tud, de nincs mögötte semmi. Való igaz, hogy a kormányzása alatt volt egy válság, de azért neki is volt része abban, hogy gazdaságilag annyira megsüllyedtünk. Ha ez nem így lenne, Bajnai nem tudta volna kihúzni az országot a kakiból.
2019. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!