Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell annyira utálni...

Mit kell annyira utálni Gyurcsányon, hogy még az összefogásba se lehet bevenni?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, hogy elkövetett volna valami borzalmas dolgot. Mindig is egy pojácának tartottam, mint a legtöbb ember, és amikor megszavaztuk, akkor is csak azért, hogy ne Orbán legyen. Fiatalok, ti mit tudtok róla, amiért utálni kell?
2019. jan. 13. 23:24
1 2 3 4 5 6
 51/54 szántóvető ***** válasza:

"No de szántóvető, csak nem arra célzol, hogy az uniós pénzekből a kormánypárti képviselők profitálnak? :) Megleptél."-miért játszod az értetlent?

[link]

2019. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

44%-os:

Teljesen igazad van, ez most már nyilvánvaló, de annak idején nem volt az. A nagyszüleim még látástól mikulásig dolgoztak: földet műveltek, állatokat tartottak, egy szobában laktak öten, kút és budi az udvaron... Ami neked ma természetes, az nekik csak vágyálom volt, és egy olyan társadalom, ahol csak annyit kell melózni, amennyit bírsz, és mindig van mit enned, mindig telik tüzelőre (ó édes istenem, központi fűtés, hideg-meleg folyóvíz, FÜRDŐKÁD)akkor a munkások és a parasztok részére ez gyönyörű célkitűzés volt.

2019. jan. 19. 23:13
 53/54 A kérdező kommentje:

"Képes vagy saját magad rosszabb színben feltüntetni"

Ó, nem, nem!!! Minden szavam igaz volt :)


Nos, azt kéne megértenetek, hogy akkoriban az ember nem lehetett fideszes, de még jobbikos sem. Ez az oka annak, hogy Viktorunk is KISZes volt. Egy KISZ volt, és egy párt. Aki érvényesülni akart, az belépett a KISZ-be, és elment építőtáborba, mert másképp nem vették fel egyetemre. Aki igazgató akart lenni, annak be kellett lépni a pártba. Egy olyan jóeszű és exhibicionista ifjonc, mint Fletó,(vagy mint Viktor) az egyetlen pályán tört felfelé, amelyen lehetett. Esetleg elmehetett volna maszeknak, de ott nem élhette volna ki szónoki szenvedélyét.:)

Mi rosszat tett a KISZ a 80-as években, áruljátok már el!

Ismertem egy főiskolai KISZ-titkárt (főállásút), aki kilopta a diplomagyűrűkből az aranyat, le is csukták, de pl. a mi titkárunk becsületes volt, sőt a párttitkárunk is. És nem azért nem lettem párttag, mert nem hittem a szocializmusban, hanem mert nem volt kedvem még több taggyűlésre meg kommunista műszakra (ingyenmunka) járni.


Ja, és képzeld: Gimiben eléggé el nem ítélhető módon szerelmes voltam az Ifjú Gárda parancsnokába :))) (NEM JOBBIKOS VOLT, HANEM KOMCSI)

2019. jan. 19. 23:34
 54/54 A kérdező kommentje:

Szántóvető:

Biz' Isten, azt hittem, a fideszre célzol, azért hökkentem meg :))))))))))

De így már világos az ORIGO cikkéből ! Olyan világos, mint a ... tudod, azt is az OLAF vizsgálta :)

2019. jan. 19. 23:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!