Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell annyira utálni...

Mit kell annyira utálni Gyurcsányon, hogy még az összefogásba se lehet bevenni?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, hogy elkövetett volna valami borzalmas dolgot. Mindig is egy pojácának tartottam, mint a legtöbb ember, és amikor megszavaztuk, akkor is csak azért, hogy ne Orbán legyen. Fiatalok, ti mit tudtok róla, amiért utálni kell?
2019. jan. 13. 23:24
1 2 3 4 5 6
 41/54 szántóvető ***** válasza:
"Végül is mennyivel jobb kormánypárti képviselőnek lenni?-évi 9 milliárd eurót kapunk az uniótól.ha jól számolom kb 7 milliárd Ft minden nap.hát ezért.
2019. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

No de szántóvető, csak nem arra célzol, hogy az uniós pénzekből a kormánypárti képviselők profitálnak? :) Megleptél.

Az ellenzéki képviselők ugyanannyi fizut kapnak, mint a kormánypártiak, igaz, a szocik egy részét jótékonyságra fordítják, de ezt akkor is megtennék, ha kormányra kerülnének. (Mellesleg Gyurcsány most sem veszi fel a fizetését, mint miniszterelnök korában).

2019. jan. 17. 23:43
 43/54 A kérdező kommentje:

"Gyurcsány echte kommunista volt"

Akkor mindenki echte kommunista volt, az egész fideszes rémbandával az élen. Képzeld, én is kommunista voltam, legalábbis KISZ-tag voltam, és ilyen minőségemben teljes gőzzel vettem részt a klubdélutánokon, a kommunista műszakban végrehajtott padmázolásokon, könyvtártapétázásokon és építőtáborban, ahol echte komcsi mód szedtem a meggyet, este meg a tábortűznél énekeltem ilyen förtelmes komcsi nótákat, hogy aszongya "Őrizd a békét..."

2019. jan. 17. 23:50
 44/54 anonim ***** válasza:

43

Azért az fura lenne, ha Központi Bizottsági tag lettél volna.

Mert ahhoz már biztos elég sokat kellett hajbókolni, és azok már nem csináltak semmit, csak a szájuk járt. Azokat már elég jól fizették a kisztagságért.

2019. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Ha kommunista vagy, akkor alja ember vagy, gonosz, mert a kommunizmus/szocializmus emberiesség elleni bűn volt, egy embertelen eszme, tömeggyilkos diktatúra, mely még a magántulajdontól is megfosztotta volna az embereket.

Nem lep meg, a gyurcsányisták ilyenek, szélsőbaloldaliak, hisz példaképük is egy gátlástalan kommunista gazember. Gyurcsány nem csak kommunista volt, de a KISZ utódszervezetének utolsó elnökeként már fiatalon is magas pozícióban szolgálta a rendszert, és ez más, mint KISZ-tagnak lenni...

2019. jan. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

Előző, tévedsz: a világ nem ilyen egyszerű. Nem vagyok kommunista, szocdem érzelmű vagyok, de nem mondanám, hogy minden kommunista gonosz volt, ahogy a náci Németország összes lakója sem volt gonosz, és nem gonosz minden katolikus ember, az inkvizíció és a reformátusok üldözése ellenére. A kommunizmus eszméje az volt, hogy mindenki képességei szerint dolgozik, és szükségletei szerint részesül a megtermelt javakból. Mi embertelen neked ebben?

Nem lesz állam, nem lesznek határok, nem lesznek osztályok, és nem lesz bűnözés, mert nem lesz miért legyen. Gyönyörű eszme volt! Csak nem lehetett megvalósítani :). Képzeld, az eszmében nem volt benne Sztálin elvtárs és hasonlóképpen őrült társai.

Arról meg, hogy a magántulajdontól is megfosztotta volna az embereket,az jut eszembe, hogy nagyanyámnak be kellett adnia a földjét a TSZ-be, és utána ugyanazt a földet művelte, csak fizetésért, és ha valami kár miatt nem volt termés, akkor is kapott fizetést. 55 éves korától meg nyugdíjat kapott, amit Horthytól nem kapott volna.


Azt meg neked még nem mondtam, hogy a DK nem szélsőbaloldali, hanem szocdem? (polgári balközép)

Szélsőbaloldali a Munkáspárt, ha még létezik.

2019. jan. 18. 23:47
 47/54 A kérdező kommentje:

"Azért az fura lenne, ha Központi Bizottsági tag lettél volna."

Miért lenne fura? :)

Az első munkahelyemen én voltam a KISZ alapszervezet pénztárosa. Egyetlen bevételünk a tagdíjakból származott, egyetlen kiadásunk meg abból, hogy minden évben Mikulás-csomagot készítettünk a dolgozók gyerekeinek :)

Fletóval kb. egyidős vagyok, szerintem ő is hasonló gaztetteket követhetett el.

2019. jan. 18. 23:53
 48/54 anonim ***** válasza:

47

Azért ez elég szomorú. Képes vagy saját magad rosszabb színben feltüntetni, hogy próbáld tisztá(bb)ra mosdatni Gyurcsányt.


Egy alapszervezetnél betölteni kisz tisztséget és országos Központi Bizottsági tagnak lenni, az ég és a föld. Te befizetted a tagdíjat, ő meg abból (is) kapott nem is kevés fizetést. Neked semmi hatalmad nem volt, csak felelősséged, hogy beszedd a tagdíjat, neki másodvonalbeli hatalmi pozíciója volt, amivel sorozatosan visszaélt.

2019. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

A legtöbb komcsi ma DK-ra szavaz, hisz ott vannak ilyen túlmozgásos, magyarellenes, kommunista politikusok. Szélsőségesek, ahogy Gyurcsány is szélsőséges személyiség, erős kommunista kötődéssel.

A kommunizmus emberiesség ellni bűn. Az emberek nagy része nem akarna annyit dolgozni, amennyit tud, és annyiból részesülni, amire szüksége van az életben maradáshoz, meg ilyen elmebeteg baromságok, az emberek többet és többet akarnak, ill. minden ember más, nem tudnak így együtt működni, nincs egy közös céljuk, stb., ez az egész kommunizmus egy baromság. Az emberek most is azért dolgoznak, mert különben kirúgják őket (embere válogatja, mennyire), azért nem dolgoznának, hogy felépítsék a kommunizmust, mert ez jó a közösségnek, 90%-uk nem is akarna kommunizmust. És nem is lenne jó magántulajdon nélkül élni egy olyan társadalomban, ahol mindenki egyenlően szegény, ahol nem engedhet meg magának az ember luxus dolgokat, nyaralást, finom ételeket, stb., ahol nincs szabad választása pl. abban, mit akar dolgozni és mikor. Még ha feltételezzük is, hogy működne, nem lógnák el a munkát és nem lopnák szét a vállalatot az emberek.

2019. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy ugye nemcsak rákényszerítik a társadalom 90%-ára a kommunizmust akaratuk ellenére, nem csak megfosztják őket a magántulajdontól, stb. stb., de ha ellenkeznek, erőszakot alkalmaznak ellenük, és sok esetben megölik őket, ahogy több mint 100 millió embert már megöltek. Mivel az emberek nem akarnak kommunizmust, mivel az eleve egy baromság. Mintha azt találnák ki, hogy mindenki váltson nemet, és képzelje magát kutyának, és így éljen. Nem veszi figyelembe a valóságot.
2019. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!