Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért hizsnek...

Az ellenzékiek miért hizsnek ell mindent amit hallanak?

Figyelt kérdés

Most tuti az lesz hogy a fideszesek is ienek. Igen a fideszre szavaztam de NEM Soros miatt! Nem a média miatt mert sem fideszest sem Ellenzékit nem nézek!

Mióta Gyurcsányt leváltották sokat fejlődött Magyarország! Ezt nem lehet letagadni mert pl:kaptál családi pótlékot Gyurcsánytól?Akkoriban volt Csok?

Ugy tudom akkor tönkre tették Magyarországot!Azt mongyák az ellenzéki sajtó azért tűnik többnek mert "különbözőek, különböző véleményekel"

Erre szinte minden kérdés:Megazdagodásról, Mészárosról szól....



2019. jan. 16. 19:59
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Én is mindent megtennék hogy hatalomra juthassak...
2019. jan. 16. 20:42
 12/28 anonim ***** válasza:
75%
Nemtudom hogy láttad e hogy az ellenzék esküt tett hogy az ország érdekében tesznek mindent ha egyesültek.
2019. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"kaptál családi pótlékot Gyurcsánytól"


Gyurcsánytól nem, az államtól igen. Mit gondoltál, a családi pótlék fideszes találmány? Sőt megleplek. Annyit kaptam, amennyit most is kapnak a családok, a CSP összege ugyanis nem emelkedett az elmúlt 10 évben.

2019. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Jajj gondolod nem hazudnak?Naív vagy!
2019. jan. 16. 21:38
 15/28 anonim ***** válasza:

Igazából a családi pótlék és lakástámogatás is létezett Gyurcsàn kormányok alatt.

Csak akkor nem Csoknak hívtàk.


Média pedig nehéz kérdés. Pár napja volt egy kérdés, hogy beindul-e a hazavándorlàs, mert Nyugat-Európa milyen veszélyes, romlik a közbiztonság és már félnek az emberek kimenni. Erre írták, hogy azért nem teljesen igaz. Válaszul a kérdező elkezdte kioktatni válaszolókat, hogy azért nincsenek képben, mert az ellenzéki média nem ír róla és belinkelt pár kormányközeli oldal cikket.


Érdekes módon azóta nem válaszolt, mióta leírtam milyen is itt Belgiumban a valóság.

2019. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
#74 az ellenzék mondta ezt is?
2019. jan. 16. 21:39
 17/28 A kérdező kommentje:
%*
2019. jan. 16. 21:40
 18/28 A kérdező kommentje:
Én azt tudom mien Szerbiában a valóság!:)
2019. jan. 16. 21:41
 19/28 Andizsuzsi ***** válasza:

" az ellenzék mondta ezt is?"


Mit?

2019. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Jolvan lehet ebben igazad van! De te akarnád Gyurcdányt elnöknek?
2019. jan. 16. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!