Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért hizsnek...

Az ellenzékiek miért hizsnek ell mindent amit hallanak?

Figyelt kérdés

Most tuti az lesz hogy a fideszesek is ienek. Igen a fideszre szavaztam de NEM Soros miatt! Nem a média miatt mert sem fideszest sem Ellenzékit nem nézek!

Mióta Gyurcsányt leváltották sokat fejlődött Magyarország! Ezt nem lehet letagadni mert pl:kaptál családi pótlékot Gyurcsánytól?Akkoriban volt Csok?

Ugy tudom akkor tönkre tették Magyarországot!Azt mongyák az ellenzéki sajtó azért tűnik többnek mert "különbözőek, különböző véleményekel"

Erre szinte minden kérdés:Megazdagodásról, Mészárosról szól....



2019. jan. 16. 19:59
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
D=s
2019. jan. 16. 22:22
 22/28 A kérdező kommentje:
Azé ők se mind:D
2019. jan. 16. 22:56
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt tudom mien Szerbiában a valóság!:)"


Akkor már értem, miért kérdezel ilyeneket, hogy "pl:kaptál családi pótlékot Gyurcsánytól?Akkoriban volt Csok?"


Szerintem nem bűn tájékozódni a korábbi kormányok intézkedései felől. Google biztos segít.

2019. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

oszlásnak indult a fidesz.


[link]

2019. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Persze van huszonéves ismerősöm, aki nyáron volt Bécsben, meg volt rökönyödve az utcán és félt, azóta emlegeti, hogy de jó, hogy nem ott él, ott nem merne utcára menni. No comment."


Miért, mert sötétebb bőrű emberek jöttek vele szembe? És idáig eljutott már huszonévesen?? Egyszerűen nem értem, gondolom ez is a propaganda hatása. Nekem fel sem tűnt korábban az ilyesmi, mikor Nyugaton jártam. Az viszont igen, hogy mennyivel jobb az életszínvonal és mennyivel nyugodtabbak az emberek.


Sőt, megjegyzem, voltam Afrikában is, sétálgattam az utcákon, és azt is túléltem. :D

2019. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Persze van huszonéves ismerősöm, aki nyáron volt Bécsben, meg volt rökönyödve az utcán és félt, azóta emlegeti, hogy de jó, hogy nem ott él, ott nem merne utcára menni. No comment."


Ne egy szellemi-árvízkárosultra hallgass!

Már Lázár et. is rettegett egyet Bécsben, aztán kiderült, hogy üldözési mániája van, és hazudott mint egy sebesült katona!

2019. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
48%

Moért, a fideszesek miért hisznek el mindent, amit hallanak? 🙂


"Most tuti az lesz hogy a fideszesek is ienek." Ha így nyitsz, akkor azt is érzed, hogy egy ilyen riposztnak azért igen sok alapja van....


"Igen a fideszre szavaztam de NEM Soros miatt! Nem a média miatt mert sem fideszest sem Ellenzékit nem nézek!"


Ha nem nézed, honnan tudsz Sorosról? 😉



"Mióta Gyurcsányt leváltották sokat fejlődött Magyarország!"


Tényleg? Pontosan miben?


"Ezt nem lehet letagadni"


Cáfolni annál inkább.


"... mert pl:kaptál családi pótlékot Gyurcsánytól?Akkoriban volt Csok?"


Nem kaptam, mert később született gyermekem.


"Ugy tudom akkor tönkre tették Magyarországot!"

Akkor rosszul tudod. Miért hiszel el mindent, amit hallasz?


"Azt mongyák az ellenzéki sajtó azért tűnik többnek mert "különbözőek, különböző véleményekel

Erre szinte minden kérdés:Megazdagodásról, Mészárosról szól...."



Mivel van egy ilyen pali, egy eléggé látványos ívű karrierrel, amióta orálisan rácsatlakozott az orbáni kimeneti nyílásra, elég nehéz nem beszélni róla.


Viszont nincs központilag legyártott "gondolkodás", mint a kormánymédiában.

2019. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
48%

Ja, bocs, kimaradt a CSOk téma.

Nem kisgywrek, akkoriban vt lakáatakarék pénutár. Igauságosabb volt és szélesebb körben hozzáférhető.

Igaz, akkoriban még magán nyugdíjpénztár is volt.


Rajta 3 ezer milliárd, jó magyar valutával, amit orbán volt olyan kedves eltapsolni az utolsó fillérig...

2019. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!