Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van kettős mérce?...

Miért van kettős mérce? Gyurcsányt miért ítélik el olyanokért, amiért Orbánt nem?

Figyelt kérdés

Pl ha Gyurcsány követte volna el az elios-ügyet, akkor kb forradalmi helyzet is kialakult vna.

Most erre fény derült, és ugye a magyar állam fizeti ki azt, amit az EU-tól kaptak vna rá.az emberek nincsenek felháborodva sőt elnézik.



2019. febr. 20. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
37%

[link] [link]



Parancsolj töketlen...

Bizonyára a parlament is hazudik.

Rázd le a homokot a fejedről, aztán kellemes olvasgatäst.

2019. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
25%
A nulla százalékot hálásan köszönöm, betudom a szokott durcának.
2019. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
66%

A második - érdekesebb link - nem működik!

(pedig érdekes lehetne. Vagy pont ezért?)

2019. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
25%
Akkor önállósítsd magad és pötyögd be a googleba hogy 2006 szeptemberi meghallgatási jegyzőkönyv ès láss csodát.
2019. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
34%

Próba 2.0:

[link] [link]

2019. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
25%
Nekem se nyitja meg innen. Mindegy, amit leírtam, pötyögd be szépen és magad isegtalálod. Nekem m\sodikként jön ki. Az első mwg egy októberi.
2019. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
70%

Nekem úgy tűnik, mint laikus, kívülálló olvasónak, hogy a visszább lévő állításodat nem tudod megcáfolni a linkekkel.


Mindegy is, gyurcsány belebukott végül, majd a saját pártja zavarta el.

2019. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
46%
Kár, hogy annak a 2006 szeptemberi jegyzőkönyvnek nem lehetett témája a szemkilövős rendőrterror, mert az egy hónappal később történt.
2019. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
85%

"Fokozatosan és reálisan növekszik a cége."


Tudnál mondani még egy olyan embert, aki a nulláról kezdte és főképp építőiparral lett az országának leggazdagabbja? Annyi mindenről lehetne vitatkozni, még ha csak filozófiailag is, de a nyilvánvalót ne tagadjuk már.


"Ja és Mészáros kifizeti a dolgozóit, nem úgy mint a starbag a gyurcsán idején"


A Strabag céget a gazdasági versenyhivatal többször is csalás és visszaélés tényével bírságolt meg és szorgalmazta elszámoltatását. Viszont ezeknek nem lett büntetőperi következménye, ami az adott politikai elit szégyene. Viszont most jön a durranás: A Strabag 2010 után is épp annyira érintetlen maradt, mint előtte. Nem történt elszámoltatás, nem történt vezetőkari csere, sőt! Ami azt illeti, nagyon sikeres közbeszerzéseket nyerő vállalatról van szó most is. Érdekes tény, de napjainkban is a Strabag újítja fel a 3-as metrót.


Ami pedig ezt a szemkilövetős dolgot illeti... Wbiker, ezzel szerintem most eléggé mellényúltál.

2019. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem úgy tűnik, mint laikus, kívülálló olvasónak, hogy a visszább lévő állításodat nem tudod megcáfolni a linkekkel."


Ez csak akkor lehetséges, ha nem tudsz olvasni, de rád bízom. A struccpolitika is egy álláspont.

2019. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!