Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van kettős mérce?...

Miért van kettős mérce? Gyurcsányt miért ítélik el olyanokért, amiért Orbánt nem?

Figyelt kérdés

Pl ha Gyurcsány követte volna el az elios-ügyet, akkor kb forradalmi helyzet is kialakult vna.

Most erre fény derült, és ugye a magyar állam fizeti ki azt, amit az EU-tól kaptak vna rá.az emberek nincsenek felháborodva sőt elnézik.



2019. febr. 20. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
14%
Ennyire bonyolult az instrukció? Ameddig ezt leokádtad, már meg is kereshetted volna.
2019. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
70%
Ami azt illeti én most megkaptam privátban a jegyzőkönyvet, szóval egyáltalán nem kamu. 45 oldalnyi báj :D, de majd elolvasom és innen is köszi!
2019. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
28%
Én pedig itt is megköszönöm a korrektségedet!
2019. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
22%
Mivel ezt soha sehol nem tagadtam, ellenben azt cáfoltam, hogy ez Gyurcsány utasítására történt, te hazudsz. És nem először.
2019. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a "békés tüntetők" dumát meg lassan abba kellene fejezni. Békés tüntető nem dobál követ, nem gyújtogat, viszont eleget tesz a rendőri felszólításnak.

Ha a rendőrség felszólítja a tömeget a távozásra, az pedig erre szarik magasról, onnantól akkor is a rendőri ontézkedéssel szegül szembe, ha ezt a tökeit vakarva, magzatpózban teszi. Így sírásra semmi ok.

Mindenesetre vicces, hogy még az ottani balhét is kettős mércével méred.

Dobj erre is egy nullát légyzi, imádom, hogy van egy rajongóm! 😉

2019. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
65%
Nem emlékszem, hogy decemberben, mikor az egyébként nem túl jelentős számú, de annál hangosabb proli csürhe őrjöngött, hiányoltad volna az erélyesebb rendőri fellépést.
2019. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
0%

Újabb elemzés:


1: ha többesszámot használsz, attól még egyedül vagy, mint a közèpsőujjam. Klasszikus pszichológia. Tömeget vizionálasz magad mögé, hogy nyomatékot adj a szavaidnak. Gyerekes dolog és eléggé megmosolyogtató...


2: azt egyszer sem tudtad megindokolni és példával alátámasztani, hogy miben hazudtam (nehéz is lenne annak híján) ellenben a te hazugságaidra már többször derült fény.


Ezek után szerinted nevetséges vagy, vagy inkább szánalmas?

2019. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
71%

1. Tömeget vízionálni ti szoktatok magatok köré, nekünk erre nincs szükségünk , mi vagyunk a tömeg.


2. Aranygyerek, én kinőttem már abból, hogy a magadfajtát érvekkel, tényekkel akarjam meggyőzni. Az ilyeneknek időnként a képébe kell vágni, hogy hazudik, csak hogy a naiv, jószándékú szemlélő is kinyissa a szemét, aztán hogyni ott, ahol van. Semmi szükségem arra, hogy bármilyen kérdésben egy véleményen legyünk, arra meg pláne, hogy bármiben megfeleljek neked.

2019. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
0%

Újabb elemzés: "Tömeget vízionálni ti szoktatok magatok köré, nekünk erre nincs szükségünk , mi vagyunk a tömeg."


Fogalmazd meg kérlek, amikor azt mondod, hogy "ti", pontosan kikről csiripelsz?

Túl sokat képzelegsz, ami csak azért probléma, mert valóságként kezeled.

Én egyes szám első személyben beszélek. Te nem. Nekem nincs arra szükségem, hogy tömeget képzeljek a hátam mögé. Azt a gyáva és érvtelen emberek szokták.



"2. Aranygyerek, én kinőttem már abból, hogy a magadfajtát érvekkel, tényekkel akarjam meggyőzni."

Akkor ezt fordítsuk le: te szellemileg annyira alulbútorozott vagy, hogy a saját vakhited mellett sem tudsz érvelni. Ezért személyeskedéről visítasz tök fogalmatlanul és eleddig alaptalanul, cserébe vaskos szemèlyeskedésekre vetemedsz és nem mellesleg hazidsz, mint a vízfolyás. Tehát te nem kinőttél az érvekből, hanem meg sem értél rá. De magyarázkodásnak jó volt kisbogár...


" Az ilyeneknek időnként a képébe kell vágni, hogy hazudik"

Ó, itt a habonyi trükk! Pofátlanul karaktergyilkolni és hazugozni. Ez ám a vitakultúra...s mindezt úgy, hogy te valóban hazudsz és köpködsz, ha valaki a pofádba tolja a valóságot.



"Semmi szükségem arra, hogy bármilyen kérdésben egy véleményen legyünk, arra meg pláne, hogy bármiben megfeleljek neked."


Azt én értem, de ilyet ki kérdezett? 😉

2019. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
79%

Itt kb. két percen belül kiderül mi történt, erről ki mit mondott, és abból mi volt igaz.

[link]

2019. febr. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!