Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erre mit mondanak a libsik,...

Erre mit mondanak a libsik, ez is fake news?

Figyelt kérdés
Eddig mindig azt mondták 2019 már nincsenek migránsok akkor ezek mik? Ezek a békés menekültek akikkel az EU-ba akarnak jönni? Kíváncsi vagyok most mit mondotok... [link]

2019. ápr. 5. 15:46
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
64%
Ez csak álprobléma, megmonda a csúcsintelligens "szomika" ágika is 4 évvel ezelőtt!
2019. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
27%

" [link]


Az Index kis incidensek nevezi.

Röhej :D

2019. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
80%

"Egyébként hagyjuk az ilyen össze esküvés elméleteket."

Az nem elmélet volt, hanem az elmúlt napok eseményei, időrendi sorrendben.

Az összeesküvés elmélet olyan például, hogy jönnek a reptiliánok, akik már így is mindenhova beszivárogtak és mindmeghalunk.

2019. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
57%

""Amúgy gondolom fideszes vagy. Valószínűleg ha belinkelnék pár cikket a magyarországi jogállamiság helyzetéről (akár külföldi nagy portáloktól is) akkor is féknyúzoznál."



Jajj ne tereld másfelé a témát. A legtöbb libsi akivel beszéltem azt mondta, hogy a menekültek azok békések, és be kell engedni őket. A családtámogatás, amely miatt egyébként csökkent az abortuszok száma, válások száma is csökkent, a házasságok száma pedig jelentősen nőtt, az nektek teljes mértékben felesleges és pénzkidobás. A nevetséges vadjaitokat pedig a nagy nyugati országokra is rá lehet húzni!"


A válaszomban nem tereltem, a terelés az, amikor nem válaszolok a kérdésekre, és teljesen mád dologgal állok elő.

Nézd meg a válaszomat. Leírtam, hogy nem tagadom a migránsok létezését, ahogy a többi "libsi" sem. Csupán párhuzamot vontam a te "libsijeid" és a fideszesek között. Féknyúzozik mind a két csoport. Csak te hazudtál, mivel a legtöbb liberális nem mondja, hogy a migráció álprobléma.

Párral lejjebb meghazudtolod saját magad. Mert utána meg mondod, hogy mindenkit menekülőnek tartanak. Akkor döntsd már el, hogy mi a kérdés.

Hogy tagadjuk-e őket, vagy hogy hogy jó embernek tartjuk-e őket. Mert mindkettő egyszerre lehetetlen.🤔

2019. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

"nem elmélet volt, hanem az elmúlt napok eseményei, időrendi sorrendben.


Az összeesküvés elmélet olyan például, hogy jönnek a reptiliánok, akik már így is mindenhova beszivárogtak és mindmeghalunk"


De ez nagyon is összeesküvés elmélet, hogy a Fidesz miatt jönnek szerinted... Véletlenül sem azért mert félnek hogy a bevándorlás ellenes erők nyernek, és akkor nekik lőttek... Napokkal ezelőtt várható volt ez, de akkor is azt hangoztatták a libsik hogy nincsenek migránsok, most meg tessék! :D

2019. ápr. 5. 17:00
 26/60 A kérdező kommentje:
#24 Pedig azt mondja a legtöbb libsi, rengeteggel kerültem összetűzésbe! Aki elismerte hogy vannak még migránsok, nem mondta hogy kevesebb ami rohadtul nem igaz, azt mondta hogy békések...
2019. ápr. 5. 17:04
 27/60 anonim ***** válasza:
60%

"Véletlenül sem azért mert félnek hogy a bevándorlás ellenes erők nyernek, és akkor nekik lőttek"

Eddig is elindulhattak volna. Most már nem Soros küldi őket? (mindjárt jön a kötelező válasz, hogy igen)


"De ez nagyon is összeesküvés elmélet, hogy a Fidesz miatt jönnek szerinted"

Nem szerintem, hanem te ezt most mondtad ki, akarom írni, most írtad le. Elszólás - beismerés? Hoppá!

2019. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:

"Párral lejjebb meghazudtolod saját magad. Mert utána meg mondod, hogy mindenkit menekülőnek tartanak. Akkor döntsd már el, hogy mi a kérdés.


Hogy tagadjuk-e őket, vagy hogy hogy jó embernek tartjuk-e őket. Mert mindkettő egyszerre lehetetlen.🤔"


Én azt mondtam hogy vagy tagadják vagy azt mondják kevesebb van vagy azt hogy békések. Általában a libsik ezeket szokták mondani. És ezt nem egy személy mondja hanem mindenki másképp de általában ezeket! :D

2019. ápr. 5. 17:07
 29/60 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy az a baj, hogy az emberek kétpólusúak.

Azt hiszik, hogy csak a fideszesek (akik egész kampányt építenek ki meg hisztériát keltenek, de úgy, hogy 2015 óta szinte semmi érdemlegesről nem beszélnek, csak erről) lehetnek bevándorlásellenesek.

Ez rohadtul nem így van, a fideszeseken kívül rakat ember van, aki örülne neki, ha megállna a bevándorlás. Ők belátják, hogy ehhez kell is valamit tenni. Az, hogy riogatunk, semmit nem old meg, de amúgy nekik nem is érdekük, mert a közvélemény bizony bekajálja a migrációs riogatást eközben az ország minden problémáját elfelejtik, és a kormány vígan teheti zsebre a milliárdokat, ahelyett, hogy a népére fordítaná.

Az emberek nagy része örülne neki, ha nem lenne migráció, a megoldást viszont nem abban látják, hogy akkor a határon lőjük le az összeset, meg plakátoljuk tele Soros arcával az utcákat.

NEM a migráció Magyarország legfőbb problémája. A migránsok nem érintenek annyi embert, mint a rohadó egészségügyünk, ezt nem fejtem ki, mert akkor megint terelek.

2019. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

"Eddig is elindulhattak volna. Most már nem Soros küldi őket? (mindjárt jön a kötelező válasz, hogy igen)"


Én nem mondtam hogy küldi, de nagy szerepe van benne az öregnek!



" "De ez nagyon is összeesküvés elmélet, hogy a Fidesz miatt jönnek szerinted"


Nem szerintem, hanem te ezt most mondtad ki, akarom írni, most írtad le. Elszólás - beismerés? Hoppá!"



Arra mondtam hogy össze esküvés elmélet, hogy szerinted a Fidesz küldi őket. Én teljesen más magyarázatot mondtam, ami sokkal tényszerűbb.

2019. ápr. 5. 17:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!