Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erre mit mondanak a libsik,...

Erre mit mondanak a libsik, ez is fake news?

Figyelt kérdés
Eddig mindig azt mondták 2019 már nincsenek migránsok akkor ezek mik? Ezek a békés menekültek akikkel az EU-ba akarnak jönni? Kíváncsi vagyok most mit mondotok... [link]

2019. ápr. 5. 15:46
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
68%

"Én nem mondtam hogy küldi, de nagy szerepe van benne az öregnek!"

Mondtam, hogy megint az lesz a vége, hogy Soros küldi őket.


"Arra mondtam hogy össze esküvés elmélet, hogy szerinted a Fidesz küldi őket. Én teljesen más magyarázatot mondtam, ami sokkal tényszerűbb."

Konkrétan megint leírtad, azaz elszóltad, beismerted ugyanazt.


Arra válaszolsz, ha megint jön majd a csapat, akkor közülük mennyi lesz az illedelmesen kopogtató oltalmazott? Mert ez egy ide vágó és nagyon fontos kérdés.

2019. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes a jelenség!!!

Én, tettem fel 2 olyan kérdést, ami a balog jövőképet firtatjaa.... Alig jön rá válsz.. Erre pedog órak alatt több tucat....

2019. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:

#29 Rengetegen támadják a Fideszt pont a migrációs politikája miatt. Többségben vannak a liberális nyugati erők, akik igenis be szeretnék engedni a migránsokat. Az nem gyűlöletkeltés hogy nem hagyjuk hogy egy EU mondja meg nekünk kivel éljünk együtt. A Fidesz igenis tesz a problémák érdekében amelyeket mások migránsokkal akarnak megoldani, mégpedig családtámogatással és béremeléssel. Ezt választottuk a migránsok helyett és még ezért is támadnak minket.


Senki sem állította azt hogy csak a Fidesz migránsellenes. Rengetegen nevezték jónak, és példa értékűnek Magyarország új családtámogatási rendszerét

2019. ápr. 5. 17:17
 34/60 anonim ***** válasza:
71%

A Fidesz migrációs politikáját sokan azért támadják, mert konkrétan éheztetni szokták a tranzitzónában az embereket.

A Fidesz családpolitikája arra jó, hogy hitellel halmozza el a családokat.

A béremelés hablaty, az oktatásban és az egészségügyben is dolgozó ismerőseim is mondják, hogy ha 40%-os növekedést jelentenek be, akkor jó esetben kapnak 4%-ot. Tehát egy 200 ezres keresetű illető fog kapni 208 ezret. Ez egy bevásárlás vagy egy tankolás. Olyan nagy növekedés ez?

Közben a lakásárak, élelmiszerárak folyamatosan nőnek, miközben eleve nálunk a legmagasabb az ÁFA az EU-ban. A családi pótlék a Fidesz-kormányban egyetlen fillérrel sem növekedett.

2019. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

"Konkrétan megint leírtad, azaz elszóltad, beismerted ugyanazt."



Igen azt hogy csak te beszéltél össze esküvés elméletről. Még mindig azért indultak meg mert félnek hogy a bevándorláspárti erők győznek.


"Arra válaszolsz, ha megint jön majd a csapat, akkor közülük mennyi lesz az illedelmesen kopogtató oltalmazott? Mert ez egy ide vágó és nagyon fontos kérdés."


Azokat ne mosd össze ezekkel az illegális érkezett majmokkal, mivel még mindig nem Magyarországot lepték el a migránsok. Valahogy akik hozzánk jöttek, és teljesen legálisan azok mind dolgoznak. :D

2019. ápr. 5. 17:22
 36/60 anonim ***** válasza:
57%

"Igen azt hogy csak te beszéltél össze esküvés elméletről."

Az összeesküvés emlélet kifejezést is te említetted először.


"Még mindig azért indultak meg mert félnek hogy a bevándorláspárti erők győznek."

Ezzel az erővel ez is spekuláció.


"Azokat ne mosd össze ezekkel az illegális érkezett majmokkal, mivel még mindig nem Magyarországot lepték el a migránsok."

Honnan tudod, hogy azok mik? Személyenként?

Nem mostam össze, csak arra akartam rákérdezni hogy mi van, ha most megyen a fújolás, utána megint be lesz fogadva egy részük? Természetesen, csak akiknek vannak papírjai és illedelmesen bekéredzkednek?


"Valahogy akik hozzánk jöttek, és teljesen legálisan azok mind dolgoznak."

Azok, akik fizettek is azért, hogy letelepedhessenek?


Ezek fontos és ide tartozó kérdések.

2019. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

"A Fidesz migrációs politikáját sokan azért támadják, mert konkrétan éheztetni szokták a tranzitzónában az embereket."


Majd közpénzből etessék őket? Egyébként ez nem hiszem hogy igaz, bár ezek a majmok nem érdemelnek kaját...


"A Fidesz családpolitikája arra jó, hogy hitellel halmozza el a családokat."


Hitel ami kamatmentes és alig kell valamit vissza fizetni vagy teljesen elengedik a tartozást.



"A béremelés hablaty, az oktatásban és az egészségügyben is dolgozó ismerőseim is mondják, hogy ha 40%-os növekedést jelentenek be, akkor jó esetben kapnak 4%-ot. Tehát egy 200 ezres keresetű illető fog kapni 208 ezret. Ez egy bevásárlás vagy egy tankolás. Olyan nagy növekedés ez?"


Valahogy mindig azoknak az ismerősei mondják ezt, akik a kormányt akarják támadni valamilyen módon. Jelentősen nőt az orvosok és ápolók bére 2010 óta. Lehetőségük van több helyen dolgozni, és vannak orvosok akiket többször is elszámolnak, így még több pénzt is kaphatnak.



"Közben a lakásárak, élelmiszerárak folyamatosan nőnek, miközben eleve nálunk a legmagasabb az ÁFA az EU-ban. A családi pótlék a Fidesz-kormányban egyetlen fillérrel sem növekedett."


Ezért jó hogy jelentősen nőtt a nettó keresetek összege is 2010 óta, és nem ált le a bérnövekedés. A bérek jelentősen nagyobb összegben nőttek, mint az árak.


A családok pedig rengeteg új, és jelentős támogatást kapnak. Nagyon sok ország példa értékűnek nevezte ezt.

2019. ápr. 5. 17:37
 38/60 anonim ***** válasza:
72%

"Majd közpénzből etessék őket? Egyébként ez nem hiszem hogy igaz, bár ezek a majmok nem érdemelnek kaját..."

Baromi sok pénz kell 150 ember etetéséhez, tényleg. A kormánynak gyakorlatilag semmibe sem kerül, ellenben mégsem tesz semmit. Nyilván sok ilyen majommal találkoztál, hogy megvan a véleményed.


A gond ott van, hogy nagyon egyoldalúan tájékozódsz, teljesen beszűkült a látóköröd, gyakorlatilag annyit látsz a világból, hogy migránsok. Szóval én most kiléptem ebből az örök vitákból, ugyanis semmilyen tőled különböző véleményt nem fogadsz el. Basszus akkor beszélj magadban, és mindig egyetértesz majd a partnereddel. További szép napot!

2019. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:

"Az összeesküvés emlélet kifejezést is te említetted először."


Amit mondtál, az az szerintem.


"Honnan tudod, hogy azok mik? Személyenként?


Nem mostam össze, csak arra akartam rákérdezni hogy mi van, ha most megyen a fújolás, utána megint be lesz fogadva egy részük? Természetesen, csak akiknek vannak papírjai és illedelmesen bekéredzkednek?"


Akik nem támadnak rendőrökre, és olyanok mint akiket ismerek is, és legálisan érkeznek, dolgozni jönnek akkor nincs velük semmi baj. Ha valaki ide akar jönni, akkor hozza az útlevelet adja oda, és ne pedig a kerítésnek menjen neki. Várja ki hogy elfogadják a menedékjogi kérelmét.


"Azok, akik fizettek is azért, hogy letelepedhessenek?



Ezek fontos és ide tartozó kérdések."


Legálisan jöttek akkor nyugodtan. Velük miért kivételezzünk ha más emberekkel nem kivételezünk? Ők nem az illegális tömeges kategóriába tartoznak, meg még dolgozni is fognak amennyiben elfogadják a kérelmük.


Nem Magyarország van tele ezekkel az illegálisan érkezett majmokkal, sőt drasztikusan kevesebb is jön Magyarországra a kerítés felépítése óta. Nem Magyarországon folyik például az iszlamizació, és a keresztény értékek félredobása.

2019. ápr. 5. 17:47
 40/60 A kérdező kommentje:
#38 Szerintem ez inkább csak egy sima álhír, amit azért terjesztenek hogy még nagyobb bajba legyen Magyarország... Olyat én is hallottam hogy akik biztonságosnak nyilvánított borzságból jönnek, azok valóban nem kapnak enni. Egyszerűen vissza küldik őket nem részesülnek semmibe.
2019. ápr. 5. 17:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!