Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erre mit mondanak a libsik,...

Erre mit mondanak a libsik, ez is fake news?

Figyelt kérdés
Eddig mindig azt mondták 2019 már nincsenek migránsok akkor ezek mik? Ezek a békés menekültek akikkel az EU-ba akarnak jönni? Kíváncsi vagyok most mit mondotok... [link]

2019. ápr. 5. 15:46
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
49%
Tessék, féknyúzozik. Eddig kellett csak várni.
2019. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
Országból*
2019. ápr. 5. 17:54
 43/60 A kérdező kommentje:

"Tessék, féknyúzozik. Eddig kellett csak várni."


Igen de viszont beismertem hogy van benne valami, ha biztonságos országból érkezik!

2019. ápr. 5. 17:55
 44/60 anonim ***** válasza:
42%

Feleslegesen vitatkozol velük kérdező.

Csak várj egy kicsit, majd maguktól eljutnak oda (már elkezdték csak még nem hivatkoztak egymásra) hogy az egész nem is létezik, csak egy kormánypropaganda, nincsenek is a görögöknél migránsok, nem is akarnak tovább menni erőszakkal. De akik ott balhéztak (ilyenkor átugorják azt a részt, hogy megmagyarázzák akik nincsenek is azok hogyan balhézhatnak) azok nem is agresszívak, szegény menekültek, akiket a rendőrök bántottak. Na ekkor fog az jönni, hogy mindez az Orbán meg a fidesz miatt van, mert felépítették a kerítést és gyűlöletet keltettek, na meg akadályozták hogy létrejöjjön a "közös európai megoldás", amit mindegyikük akar, de senki nem tudja milyen lenne.

A végén majd egymát erősítik abban, hogy a zorbánék csak hazudnak, nincs is migráns, ide nem is akar jönni senki, mert ez egy lepra hely, és különben is már régen beengedett a zorbán több százezer migránst.

Olyan apróságokat ne várj el tőlük, hogy a valóságot elfogadják, ezeket a paneleket ismételgetik mindig. Akkor is amikor oda teszed az orra elé a képet, majd megmagyarázza, hogy a zorbán küldte oda a rendőröket, hogy verjenek meg békés menekülteket.

2019. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
45%

"Amit mondtál, az az szerintem. "

Szerinted.


"Nem Magyarország van tele ezekkel az illegálisan érkezett majmokkal, sőt drasztikusan kevesebb is jön Magyarországra a kerítés felépítése óta.

Nem tudhatod, hogy mennyi normális van a tömegben. Lehet, hogy olyanok vannak közöttük, akik normális elemek és csak sodródnak. Vannak közöttük is dobálózó, gyújtogató bunkók, ezt nem tagadja senki. Ilyenek mindenhol vannak. Tömegben az ilyen elemek felbátorodnak. Amennyire tudom, a múltkori eresztések között is voltak olyanok, akik be lettek fogadva, Magyarországon is. Még nem nem is sikerült rendesen kiválogatni az arra érdemeseket. A kérdésem arról szólt, hogy lesznek még ilyenek?


"Nem Magyarországon folyik például az iszlamizació, és a keresztény értékek félredobása. "

A keresztények nem szoktak iszlamizálódni. Az európaiak se szokták feladni az értékeiket és barbárrá válni. Csak nagyon ritkán, de az ettől független. Egyes migránsok hozzák magukkal, de vannak közöttük keresztények is. Itt is ugyanaz van mint a fenti idézetnél, hogy nem tudhatod innen, hogy a tömegben kik a normálisak.


"hogy az egész nem is létezik, csak egy kormánypropaganda, nincsenek is a görögöknél migránsok"

Terelés célú túlzás. Régen is voltak migránsok a görögöknél, amikor a kormánynak és a kormányt pártolóknak még eszükbe se jutott mint téma, amin állandóan lehet lovagolni.

A kormánypropagandáról majd lent, az utolsó mondatban.

"ide nem is akar jönni senki"

Mert van benne igazság. A képzetlenebbek minél gazdagabb országba akarnak menni. Az őket nem érdekli, ha onnan esetleg visszaküldik kelet felé, akkor is oda akarnak eljutni.

A képzettebbek közül maradnak néhányan. Már a migránshisztéria előtt is jöttek mindenféle migránsok. Ázsiából, a közel-keleti térségből, Afrikából és még sok irányból.


"Olyan apróságokat ne várj el tőlük, hogy a valóságot elfogadják"

Más nevében nem írhatom le mit gondol, csak a saját véleményemet. Nagyon is a valóságot látom és ráadásul én az egész képet egyszerre. Nem akadok le csak a migráns lemeznél. Ezt inkább a kormány hajtogatja és már elég unalmas. Ha van probléma, akkor meg kell oldani és nem kiállni a sarokra és óbégatni meg veszekedni. Attól még soha nem oldódott meg semmi.

2019. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:
#45 Többségében iszlám vallásúak, elvétve van közöttük egy két keresztény is. A migránspárti országok, akik azt vallják hogy a legtöbb menekültet be kell engedni, ott érezhető ennek a hatása. Ha beírod a keresőbe hogy iszlamizació kapsz jó sok találatot, és ez igenis valós dolog. Ezekben az országokban romlott a közbiztonság, még mielőtt be jöttek volna ezek a személyek igenis sokkal jobb volt. Mindezen okokból kifolyólag veszélybe kerültek a keresztény értékek, és egyes területeken lehetséges hogy teljesen meg is fognak szűni. Magyarország nem ez a helyzet. A kerítés felépítése óta drasztikusan csökkent a migránsok száma. Magyarország inkább a családpolitikát támogatja, példa értékű módon, nem pedig a tömeges illegális migrációt!
2019. ápr. 5. 19:13
 47/60 anonim ***** válasza:
56%
Bár nem vagyok libsi, de igen, ez fake news. De miért, mi is jönne egy fake news gyárból, mint a migráns tv-k?
2019. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
Ez nem fake news! Ha vissza nézed már küldtem valakinek egy másik linket.:)
2019. ápr. 5. 19:35
 49/60 anonim ***** válasza:
32%

"A migránspárti országok, akik azt vallják hogy a legtöbb menekültet be kell engedni, ott érezhető ennek a hatása."

Már nem migránspártiak és ennek lesz érezhető hatása. Megjárták, tanultak belőle, jobban vigyáznak. Most már nem is a migráció a fő téma náluk, hanem a környezetvédelem és a klímaváltozás körül megy a vita.


"A kerítés felépítése óta drasztikusan csökkent a migránsok száma."

Akkor miért kell újra elkezdeni a virkuszolást a migránsok körül?

De a kötelező és elmaradhatatlan családpolitika reklám az végképp kellett ide.


Amúgy, csak egy kérdés. Fel vannak osztva közöttetek, hogy ki melyik weboldalon végezze a téritő munkát, vagy több oldalt is visztek egyszerre?

Csak azért, mert a hülyeség ellen én egyedül küzdök és szeretnék valamit tanulni is, ha már itt vagyok. Az a gondom, hogy az én elképzeléseim nem illenek bele se a Fideszébe, se az ellenzékébe és nem tudok bekerülni egyik csoportba se.

2019. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
A migránspárti országokba még mindig szabadon érkezhetnek migránsok. A Fideszt állandóan érik támadások a migrációs politikája miatt. Nem tudom hogy hol élsz te hogy nem tudod! :D
2019. ápr. 5. 20:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!