Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj azzal, hogy nyelvvizs...

Mi a baj azzal, hogy nyelvvizsga kell felvételihez jövő évtől?

Figyelt kérdés

Sokan nem teszik le benn marad a diploma.

Vannak akik csak a helyet veszik el, mert nem akarnak szakmát. A mai fiatalok ágy része kényelmes. Pediglehet néha egy szakma többet ér mint egy diploma.



2019. ápr. 28. 12:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van kérdező, van ismerősöm, aki 5 évvel a diploma megszerzése után se rakta még le.
2019. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
34%

Mert megszopatják a diákokat.

Csak azoknak tetszik ez,akik irigyek arra,akik továbbtanulnak.

2019. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
75%

Az a gond vele, hogy a feltelek iskolai kereten belül nem adottak. Rengeteg iskolában magyarul zajlik az angol óra. A gyerek magànòràkon tanul meg, vagy otthon egyedül, nem az iskolában.

Azzal, hogy kötelező, nem oldanak meg semmit

2019. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem semmi. Minimum angolul tudnia kell, ha naprakészen akarja tartani a tudását. Ha meg erre is képtelen, minek akar diplomát?
2019. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Andizsuzsi ***** válasza:
78%
Egy probléma van vele, jelesül, hogy a középiskolai oktatás nem készít fel rá. Márpedig elvárni csak olyan dolgot lehetne, amihez a feltételek is adottak. Mondjuk ha a diplomamentő programhoz hasonlóan ingyenes nyelvvizsga-felkészítőre járhatnának, akkor teljesen rendben lenne.
2019. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
73%
Az oktatók 95%-a nem tud angolul előadást tartani (őszintén, még a magyar is nehezen megy a többségnek), szóval elég necces ezek után a hallgatóktól elvárni a nyelvtudást...
2019. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem semmi gond vele.

Szakközépben/gimnáziumban könnyebb letenni a nyelvvizsgát.

Egyetemen/főiskolán úgy megnő a tananyag,hogy se ideje,se kedve esetleg plusz szellemi kapacitása nem lesz sokaknak a lerakáshoz.

2019. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
38%

Van akit, a középiskolai oktatás a felvételire se készít fel, akkor a felvételit is el kellene törölni?

Ez csak kifogás a lusta, tehetségtelen, de diplomát akaró butagyerekek részéről.

2019. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
61%

"Pediglehet néha egy szakma többet ér mint egy diploma."

Kötve hiszem, mivel egyik haveromnak már 6 OKJ-s szakmája is van, mégsem kell sehová. Az a hobbija, hogy gyűjti a papírokat, mivel ingyen osztogatja őket az állam. Eljár a 0 színvonalú tanfolyamokra és éldegél segélyből a szüleinél, és közben a szakmái csak gyűlnek, de nem ért semmihez. Ennél egy bölcsész diploma is sokkal többet ér szerintem.

2019. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
47%
Ha Blanka kisasszony ahhoz a párthoz sodródott, amelyik európai egyesült államokat akar, de egyben tiltakozik a felsőoktatás idegennyelvhez kötéséhez, nekem ebből az jön le, hogy a Dk azt szeretné, ha az EEÁ, hivatalos, államnyelve a magyar legyeb! Benne vagyok! De vajon a többi tagállam állampolgára és politikusai is így gondolják?
2019. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!