Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért büdös migránsoznak le...

Miért büdös migránsoznak le minket?

Figyelt kérdés
Szerbiában éltem egy darabig, én is tudom mit jelentenek a migránsok. Egyáltalán nem ezt ami Magyarországon van. Ezek csak vendégmunkások akik dolgozni jöttek, és nem pedig várni hogy az adófizetők eltartsák őket. Láttam én már olyat, hogy be jött négy feleséggel és hat gyerekkel illegálisan, és esetleg csak dolgozik a férfi. Az ilyenek eltartására remgeteg adófizető kell. Mégis Szerbiába a cigányok meg a migránsok jobban megéltek mint én, ezért is mentem el. Becsületesen dolgozom meg a becsületes pénzemért. Sosem volt közöm a Szerbekhez. A családom összes tagja a régi nagy Magyarországban élt, és mégis le migránsoztak. Ezzel engem aki becsületesen dolgozik, összehasonlítottak az ingyenélő illegális migránsokkal. Ugyanígy járt az Ukrán ismerősöm is. A helyiek panaszkodnak rájuk, de teljesen alaptalanul.

2019. máj. 4. 21:16
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
52%
Az aki azt mondja, hogy azok a Magyarok, akik nem Magyarországon születtek, éltek és dolgoztak korábban azok migránsok, azok mind bolondok és irigyek. Illetve rettegnek attól, hogy elveszed te is a munkájukat, amelyiknek van ...
2019. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a birkák voltak vevők a "23 millió románnal" való uszításra.
2019. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
48%
Nézz utána, mit is jelent a szó.
2019. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
50%
Az semmi. Mo n aki hazafi és nem ert egyet a hazúg és kizsákmányoló korház bezárató rabszolgatartó korrupt kormánnyal,az automatikusan hazaáruló sorosbérenc stb.
2019. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
56%

#3

Gondolom a "büdös" előszó is kifejezetten hízelgő!

Akármi is a migráns "hivatalos" definíciója, egy magyar, Magyarország földjén soha nem migráns.

Legfeljebb hazajön!

2019. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
48%
Én elithez tartozó kommentelő vagyok aki kioktat mást mert a saját életében egy nulla, kvázi azért vagy migráns mert adó!!! Igen, a pénz miatt vagy kedves embertársam lenézve, mert a baloldalnak a pénz számít és nem az emberi érték, aki meg ugyan úgy tisztel téged mint magyart azt egy különösen érdekes értelmetlen szóval kell illetni : fasisztoid, igen "oid " szó hangsúlyozza, hogy aki ezt mondja az aztán egy keményvonalas demokrata, és ha illiberális dolgot mer bárhol felfedezni, repül a jelentgetés/anyázás. Remélem értetted mit akartam kifejezni. :)
2019. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
21%

Hiába vallod magad magyarnak.


Magyarországon születtél? Nem.

Itt jártál iskolába? Nem.

Itt kezdtél dolgozni, adót fizetni? Nem.


Annak idelyén a felmenőid Magyarok voltak, de a te esetedben ez szóba sem jöhet.


"Szerbiába a cigányok meg a migránsok jobban megéltek mint én, ezért is mentem el."


Azaz Magyarországra vádoroltál be mint gazdasági bevándorló.

Bevándorló, azaz migráns.


Semmi bajom veled, de sajnos ha őszínték akarunk lenni akkor igenis migráns vagy!

2019. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
54%

És akkor vajon azért volt "büdös", mert nem fürdött le talán? :D

Szépen felböfögted gyurcsány-apád szövegét, talán kekszet is fogsz kapni érte!

2019. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
80%

# 7


Ha kínába megyek a feleségemmel és ot szül gyereket akkor ő már kínai lessz? Milyen buta ember vagy hogy lehetsz még szabadon basszus

2019. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
55%

"Milyen buta ember vagy hogy lehetsz még szabadon basszus"


Büszkén dicsekszik vele amúgy (a % és a stílus alapján következtetek), hogy dk-aktivista. Akkor mit vársz? Egy dk-snak lehet csak ennyi esze!

2019. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!