Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért büdös migránsoznak le...

Miért büdös migránsoznak le minket?

Figyelt kérdés
Szerbiában éltem egy darabig, én is tudom mit jelentenek a migránsok. Egyáltalán nem ezt ami Magyarországon van. Ezek csak vendégmunkások akik dolgozni jöttek, és nem pedig várni hogy az adófizetők eltartsák őket. Láttam én már olyat, hogy be jött négy feleséggel és hat gyerekkel illegálisan, és esetleg csak dolgozik a férfi. Az ilyenek eltartására remgeteg adófizető kell. Mégis Szerbiába a cigányok meg a migránsok jobban megéltek mint én, ezért is mentem el. Becsületesen dolgozom meg a becsületes pénzemért. Sosem volt közöm a Szerbekhez. A családom összes tagja a régi nagy Magyarországban élt, és mégis le migránsoztak. Ezzel engem aki becsületesen dolgozik, összehasonlítottak az ingyenélő illegális migránsokkal. Ugyanígy járt az Ukrán ismerősöm is. A helyiek panaszkodnak rájuk, de teljesen alaptalanul.

2019. máj. 4. 21:16
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Ebben az a legviccesebb, hogy válaszoltam neked rá. Nem én töröltette.
2019. máj. 7. 09:32
 42/58 A kérdező kommentje:
A szánalom meg pont az olyan emberek mint te, meg azok akik ilyen sötét és elvakult módon gondolkodnak rólunk, csak mert ide rajzoltak egy határt. De ettől függetlenül megmaradtunk magyarok, és a magyarok hazája Magyarországon van. Mindenhol máshol kisebbségben vagyunk.
2019. máj. 7. 09:36
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
Én töröltettem azokat amiben provokáltál, uszítottál. Most pedig fejezd be a külhoni magyarok elleni migrásozást, uszulást, és zabáld tovább a moslékot amit a gyurcsányod önt eléd!
2019. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
0%

#39, #43-nak:


Tehát a józan ésszel, és a történelemmel szállsz vitába?


A külhoni magyarok 98 éve külhoniak! Tehát Magyarországon érvényesíthető szavazati joghoz, egyebekhez, csak 98-év felettieknek lehetne köze!


A kérdező a kérdésében az alábbi állítást fogalmazta meg:

"A családom összes tagja a régi nagy Magyarországban élt,"

Nem fogok finomkodni, diplomatikuskodni, tehát egyenesen csak annyit mondok, hogy: HAZUDIK!


Nemhogy a szülei, de szerintem még a nagyszülei sem születtek Magyarországon! Persze matematikailag és biológiailag nem lehetetlen, de a valószínűsége nulla.


"Sosem volt közöm a Szerbekhez. "


Vagyis Szerbül sem beszél, és nem volt Szerb állampolgár sem, igaz? Ha-ha-ha


Nem magyarországon született, nem itt élt, nem itt adózott.


Mióta "Magyar"?

Amióta Orbán ezt sulykolja, mert kell a szavazata.

2019. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
0%

#44 vagyok:


És egyébként a DK propagandát illetően tévedésben vagy!


Ez a saját, pártállástól független véleményem!

Nem azért "mondom" ezeket mert DK-s vagyok. Semmi köze hozzá.

2019. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj! Te most az én, a mi magyarságunk, a mi hovatartozásunk vonod kétségbe? Ennyi idő alatt megtudtuk őrizni a magyarságunk, mindig is magyarnak vallottuk magunkat. A nevünket is mindig magyarul írtuk le, nem hagytuk hogy elszerbesítsék. Vállaltuk a kisebbségi létet, azt hogy be kell fognunk szánkat. Ezek után az a minimum, hogy nem vonjátok kétségbe azt, hogy magyarok vagyunk, és Magyarország a mi hazánk is. Mert Magyarország a magyarok hazája, és szülessen vagy éljen bárki bárhol, ha magyar vér van benne, vsgy magyarul beszél ez az ő hazája is!
2019. máj. 7. 21:20
 47/58 A kérdező kommentje:
Ne dirigálj te nekem onnan, és ne te mond meg hogy nekem hol a hazám, és hogy én mit érzek.
2019. máj. 7. 21:23
 48/58 anonim ***** válasza:
58%

44

Tetszik vagy nem, de a külhoni magyarok ugyanúgy részeink, mi ahogy az Országház tégláiban is benne vannak az őseik ADÓpengői, ha már az adózás - a szent PÉMZ- az Istened.

A történelemben 98 év csak egy pillanat, nem több.

2019. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas vagy már folyamatos károgásoddal, szerencsétlen! Eléggé megerősíted azt, hogy tényleg egy agyhalott lehet csak dk-s, mellesleg nem a futóbolond vezetőddel fogjátok megszabni másoknak magyarnak vallhatja-e magát a magyarországi határokon kívül, vagy sem. Az meg az ostobaságod netovábbja, hogy belemagyarázol mindenféle józan észt, meg történelmet. Szerintem neked sem ártana pótolni néhány dolgot, történelmi ismeretet, mert hadilábon állhatsz velük, a Demenciás Kígyózókkal egyetemben! ;)


Aztán, hogy ez nem csak a szektád álláspontja, hanem a tiéd is az kit érdekel? Majd esetleg kapsz érte kekszet a gazdidtól! :'D

2019. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor tegyük fel, ha te Békéscsabáról elmész dolgozni Győrbe akkor migráns vagy? Nyilvàn nem. Pont ìgy van ez velünk külhoni magyarokkal is. Magyarul beszélünk, magyar kultúrával és még állampolgársággal is rendelkezünk. (Nyugi, nem szavazok! De csak azért mert egy értelmes párt sincs) Itt is mennek magyar adások a tvben, kb az összes magyarul futó csatorna stb.. Na lényeg,hogy ne érdekeljen ha valaki lemigránsoz vagy szerbez az az illető tudásának a hiánya esetleges személyes rossz tapasztalata vagy akár saját maga elégtelenségéből származik. Èn például elsőt hivatalosan Magyarországon âlltam munkába ott beszéltünk is erről és soha senki nem mondta h migráns lennék vagy szerb. Azon kìvül sem mondta senki. Egyszer kérdezett csak rá valaki,hogy honnét jöttem amikor örökíròt mondtam a golyós helyett.. De ez ilyen, még Magyarországon belüli megyékben is itt ott eltèr a szójárás és a szóhasználat. Ez minden nyelvben előfordul.. Na elég összeszedetlen a válasz de ne csükkedj barátom Magyar vagy ès ezt te is tudod nincs szüksèg más megerősìtésére! Csak azok nem tartanak magyarnak akik alapból a nemzetet nem szeretik, biztos vannak ilyenek is de velük nemkell törődni..


Üdvözlet Topolyáról!

2019. máj. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!