Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért büdös migránsoznak le...

Miért büdös migránsoznak le minket?

Figyelt kérdés
Szerbiában éltem egy darabig, én is tudom mit jelentenek a migránsok. Egyáltalán nem ezt ami Magyarországon van. Ezek csak vendégmunkások akik dolgozni jöttek, és nem pedig várni hogy az adófizetők eltartsák őket. Láttam én már olyat, hogy be jött négy feleséggel és hat gyerekkel illegálisan, és esetleg csak dolgozik a férfi. Az ilyenek eltartására remgeteg adófizető kell. Mégis Szerbiába a cigányok meg a migránsok jobban megéltek mint én, ezért is mentem el. Becsületesen dolgozom meg a becsületes pénzemért. Sosem volt közöm a Szerbekhez. A családom összes tagja a régi nagy Magyarországban élt, és mégis le migránsoztak. Ezzel engem aki becsületesen dolgozik, összehasonlítottak az ingyenélő illegális migránsokkal. Ugyanígy járt az Ukrán ismerősöm is. A helyiek panaszkodnak rájuk, de teljesen alaptalanul.

2019. máj. 4. 21:16
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, ha a szakszervezet sztrájkot hirdet a magasabb bérért, te és az ukránok beállnak a sztrájkolók közé, vagy sztrájktörők lesztek és még túlórázni is maradtok, hogy kisebb legyen a termeléskiesés. Sztrájkolsz vagy dolgozol ?
2019. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert az 1990-től Magyarországra öntött román férfiak "erdélyi magyarok", java része leszüretelte a magyar lányokat, hogy legyen hol lakni, tehát semmi érzelmi alapja nem volt a részükről egy ilyen párkapcsolatnak, és 25-30 éve lopják szét Magyarországot, adócsalással.


Tisztelet annak a kevés kivételnek, akik tisztességesen dolgozni, adót fizetni és élni jöttek ide.


A trianoni bűntudat meg egy nagy mókusvakítás, így 100 év elteltével. Segíteni kell a határon túl élő Magyarságot, de nem azzal, hogy állampolgársággal idecsalogatjuk őket, hogy szétlopják az országot a barátnőik nevére és őket meg nem lehet számonkérni.


A roma családfőknek is lett volna munkájuk a '90-es években, ha nem jött volna ide 100ezer román férfi, és akkor nem alakul ki a c.bűnözés meg a szélsőjobboldal sem alakult volna meg.



Nem így kellett volna határt nyitni, hanem úgy, hogy 1-2 év munkavállalás után menjen mindenki vissza a szülőföldjére.



Erdélyben meg az akkor hátramaradt magyar lányoknak román férfiaktól születtek gyerekeik, akik nyilván román identitásúak.



[link]

2019. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

7

Ildikó, Ildikó; elárultad magad. (is)

Még mindig nem megy, hogy mit milyen jével írunk? Olyan magyarországi iskolába jártál, amit a délvidéki honfitársunktól kérsz számon, mégse tudod?

(Vagy inkább csak egy nyugati hétvégibe talán?)

2019. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 Estádio de Felchút ***** válasza:
57%

Aki egy magyarul beszélő, magát magyarnak valló, határon túl született magyart lemigránsoz, annak megba**nám az anyját a ravatalon.

De ez csak a személyes véleményem.

2019. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező nagyapám az USA-ban született, de haza települtek. Ő amerikai volt. Én is az lennék? Nem hiszem.
2019. máj. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
65%

A lényeg a lényeg! Dobrev Klára nagyasszonyunk bolgár migráns, mégis listavezető a böszmék pártjában!

Látod? Ök ebből előnyt tudnak kovácsolni.


(Mellesleg, van egy olyan sejtésem, hogy nem a nemzeti érzelműek migránsoznak le, hanem olyanok, akik itt nyomatják, hogy semmi gond nincs a migrációval, hiszen OV csak gyűlöletet akar kelteni. Nos, ha jól gondoltam, akkor te érzed rosszul. Ők szeretnek téged. Nekünk pedig magyar testvérünk vagy!)

2019. máj. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem érdekel a hülyeséged, hogy te nagymagyarországi ősmagyar vagy.
2019. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
29%

Kedves kérdező, aki nem Magyarországon született és idejön, az definíció szerint migráns.


Hogy mindenki szerint ez valami negatív dolog, csak azt mutatja, hogy a kormány mire használja a kommunikációjában...

2019. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek az határozza meg hogy valaki igazi magyar e, hogy Magyarországon született? Ez nagyon érdekes. Szerbiában minket azért gyepáltak el nagy szerb bandák, mert magyarok vagyunk, és Magyarországot vallottuk hazánknak. Mi nem tehetünk arról hogy Szerbiába ragadtunk, ettől még a magyar kultúránk és lelkünk megmaradt. De ha szerintetek aki Magyarországra jön magyarként, az nem hazajön a saját országába, még a neve is mondja MAGYARországba, akkor hol van az igazi otthona? Szerbiában ahol elnyomnak, és megaláznak minket?
2019. máj. 5. 09:10
 20/58 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező!

Bocsáss meg nekik! Bizonyos állampolgártásakból sikeresen kiírtották a "nemzet tudat" fogalmának jelentését.

Nem mai jelenség! Már 1990-ben Antall József beszédén is hónapokig szörnyülködtek a ballib oldalon("... Lélekben 15 milló magyar miniszterelnöke kívánok lenni.,,")

2019. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!