Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért büdös migránsoznak le...

Miért büdös migránsoznak le minket?

Figyelt kérdés
Szerbiában éltem egy darabig, én is tudom mit jelentenek a migránsok. Egyáltalán nem ezt ami Magyarországon van. Ezek csak vendégmunkások akik dolgozni jöttek, és nem pedig várni hogy az adófizetők eltartsák őket. Láttam én már olyat, hogy be jött négy feleséggel és hat gyerekkel illegálisan, és esetleg csak dolgozik a férfi. Az ilyenek eltartására remgeteg adófizető kell. Mégis Szerbiába a cigányok meg a migránsok jobban megéltek mint én, ezért is mentem el. Becsületesen dolgozom meg a becsületes pénzemért. Sosem volt közöm a Szerbekhez. A családom összes tagja a régi nagy Magyarországban élt, és mégis le migránsoztak. Ezzel engem aki becsületesen dolgozik, összehasonlítottak az ingyenélő illegális migránsokkal. Ugyanígy járt az Ukrán ismerősöm is. A helyiek panaszkodnak rájuk, de teljesen alaptalanul.

2019. máj. 4. 21:16
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
0%

Balogh Bence 2019 teljesen korrektül leírta, mit jelent a MIGRÁNS szó.


Migrálódni, összevonódni, összeolvadni. Ennyit jelent, nem mást. A migráció, elvándorlás utáni beolvadás. Pontosan ezt csináltad. Mi a gond?


Délvidékre születtél, ez nem mások hibája, ne másban lásd a hibát, hogy délvidéki magyar vagy.


Ettől még fogadd el, hogy amit te tettél, hogy a szülőföldedet letojtad ilyen-olyan okokból, akár jogosan, és eljöttél az anyaországba, akkor azt a MIGRÁNS kifejezéssel illetik, nem feltétlen negatív értelemben.


Ezt értsd meg, hogy ez nem szitok szó.



Meg azt is, hogy a sok román adócsaló megértette a magyarországi magyarokkal, hogy az erdélyi magyar addig magyar, amíg előnyöket kap a közösségtől, amikor meg adót kell fizetni, ezt ellopja.


Nem a határon túl élőkről beszélek, hanem az ide migrált, idepofátlankodott adócsaló jellemzően román, ukrán bűnözőkről, akik azt hiszik, hogy mert "erdélyimagyarok" meg kárpátaljai magyarok, akkor majd mindenki piros szőnyeget terít eléjük, meg utalják a havi járandóságot.


El lehet gondolkodni, hogy kik miatt kezdtek elvándorolni a nő és család nélkül maradt magyarok Magyarországról?


Jött az EU, meg előtte 100.000 román, akik hazát, házat foglaltak a magyar kislányoknál.


Nem kell csodálkozni, hogy hány 40-es 50-es gyermektelen ffi van, meg hány ilyen ember ment külföldre, cserébe a magyar lányok mellett meg ott a ma 40-es 50-es román férfi.


Köszönhetően a határnyitás + állampolgárság-osztogatásnak.

2019. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Te meg értsd meg azt, hogy Szerbiában kisebbségben vannak a magyarok, mivel az a Szerbek országa. Délvidéket sajnos már nem lehet magyarnak nevezni, mivel több szerb él már ott. Ez persze igazságtalan mert mi jóval előbb ott voltunk mint ők. De ettől függetlenül kisebbségbe vagyunk ott. Hol a mi igazi hazánk? Magyarországon mivel magyar vagyok. És ha ezzel te is egyetértesz hogy én magyar vagyok, akkor az ez az én országom és az én hazám is. De már abszolút nem érdekel hogy űrlénynek néztek, és hogy ki mit gondol. De az én igazi hazám Magyarországon van.
2019. máj. 5. 23:05
 33/58 anonim ***** válasza:
0%

#7, Piros Kalapács-nak és #10-nek:


Piros Kalapács:

Ne keverd a szezont a f'szommal! Itt az országhatárok "mozogtak", a kínai példánál viszont te mozogsz!

Tehát te megkérdőjelezed az Trianoni országhatárokat?

Az a te problémád.


#10:


Igen, én vagyok az. Mármint a DK-s. Mi ez a kitüntetett figyelmed az irányomban? :D

Mi okod ennyi energiát feccölni a DK-sok beazonosítására? Para?

2019. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Te ne keverd a szezont a fszommal. Hiába mozogtak az országhatárok, hogyha a benne élők magyarok maradtak. Ez ugyanaz mikor kiköltözik valaki Kínába, csak ez sokkal erőszakosabb, mert nem a mi hibánk hogy ott húzták meg a határt. De ha ti DK-sok annyira szeretitek a migránsokat, meg Európa Egyesült Államokat akartok létrehozni, akkor a vezetőtök miért kelt gyűlöletet ellenünk?
2019. máj. 6. 10:19
 35/58 anonim ***** válasza:
100%

" Mi okod ennyi energiát feccölni a DK-sok beazonosítására? Para?"


Az elmeháborodottakat nem nehéz beazonosítani. :P

2019. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg már nem fog újra működni a "23 millió románozás" elvtárs! :D Ahhoz a főnökeid a béka segge alá süllyedtek. És még ostobák is vagytok, jó példa a másik "migránsozós kollégád" is, aki ukrán, satöbbi bérlenyomókról fantáziált, holott ugyanazt csináljátok amikor kimentek nyugatra mosogatni, miegymás a magyarországi-szinthez mérten jóval magasabb bérekért. Ugye aki "másnak a szemében a szálkát is".... Gondolom ismerős a mondás? Na ezért tartotok ott ahol vagytok, gyurcsányista! ;)
2019. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
0%

#37:


És még megkérdezed, hogy:"Miért büdös migránsoznak le minket?"


Nem is tudom ...

2019. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Még mindig magyarok vagyunk, és még mindig nem tehetünk arról hogy itt húzták meg a határvonalat. Attól hogy az elcsatolt területen születtem, az még nem azt jelenti hogy én nem vagyok igazi magyar, az őseim mind magyarok voltak, és bennem is csak magyar vér van. Ha meg az őseim magyarságát is kétségbe vonnád, ők képesek voltak meghalni azért mert pusztán csak magyarok voltak. Nem érdekel hogy mit gondolsz rólam, de nekem akkor is Magyarország az otthonom, az az ország és az a nyelv amiért az őseim képesek voltak meghalni.
2019. máj. 6. 20:45
 39/58 anonim ***** válasza:
0%

#37-vagyok:


A válaszom töröltetéséből egy dolog nyílvánvalóvá vált számomra:


Csak megmagyarázni akarod a megmagyarázhatatlant, és FÁJ AZ IGAZSÁG!


Ez nem több, mint "egyéni szociális probléma".

2019. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
0%

#39 vagyok:


Sajnálatból "átmentél" szánalomba. Nem foglalkozom veled tovább.

2019. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!