Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért büdös migránsoznak le...

Miért büdös migránsoznak le minket?

Figyelt kérdés
Szerbiában éltem egy darabig, én is tudom mit jelentenek a migránsok. Egyáltalán nem ezt ami Magyarországon van. Ezek csak vendégmunkások akik dolgozni jöttek, és nem pedig várni hogy az adófizetők eltartsák őket. Láttam én már olyat, hogy be jött négy feleséggel és hat gyerekkel illegálisan, és esetleg csak dolgozik a férfi. Az ilyenek eltartására remgeteg adófizető kell. Mégis Szerbiába a cigányok meg a migránsok jobban megéltek mint én, ezért is mentem el. Becsületesen dolgozom meg a becsületes pénzemért. Sosem volt közöm a Szerbekhez. A családom összes tagja a régi nagy Magyarországban élt, és mégis le migránsoztak. Ezzel engem aki becsületesen dolgozik, összehasonlítottak az ingyenélő illegális migránsokkal. Ugyanígy járt az Ukrán ismerősöm is. A helyiek panaszkodnak rájuk, de teljesen alaptalanul.

2019. máj. 4. 21:16
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

50

Topolyán van VMSZ is, rájuk sem szavazol? Szavazni kell.

2019. máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Erkölcsi okokból nem. A VMSZ elnöke nagy csókosa a szerbeknek, nem igazán a vajdasági magyarok érdekeit nézi hanem szimplán csak a sajátját. El is vannak már hatalmasodva, nincs igazán ellenzék amelyik labdába rúg úgyhogy nagyjából mindegy is. De ha lesz olyan párt amiben látom a fantáziát arra minden kérdés nélkül. De most lett megint megválasztva a VMSZ elnökének a mi kis pásztorunk úgyhogy egy darabig tárgytalan is.. Viszonylag fiatal vagyok úgyhogy olyan mélyen nem látok bele a dolgokba, de amikor egy szó nélkül (nyilván nem nagy beleszólása lett volna) DE akkor is egy szó nélkül belegyeztek,hogy a Délvidék elcsatolásának napja legyen Vajdaság napja. Ez nekünk délvidék magyaroknak nem ünnep. Úgy vélem ez olyan dolog amiért ki kellet volna állniuk, legalább látszólagosan.
2019. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
0%

#44, kérdezőnek:


Addig a pontig adok igazat neked, hogy ha te Magyarországra költözöl, felveszed a Magyar állampolgárságot, és elfogadhatóan beszélsz Magyarul, akkor nem migránsozhatnak le! (bár megjegyzem, hogy ez bárki, akár egy született Szerb, vagy akár Amerikai esetében is igaz)


Magyar állampolgár vagy? Mert ha nem, akkor itt be is fejezhetjük!

2019. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

#53 vagyok:


Ha az vagy, akkor b'szd nyugodtan pofán a migránsozót!


Ha nem, akkor az téged minősít, méghozzá nagyon! Akkor megszólalni sem lenne jogod a migráns kérdésben, csak lapulni mint sz'r a gazban!

2019. máj. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%

#54


Én speciel 16 éves koromig nem voltam magyar állampolgár és addig még Magyarországon sem jártam soha DE visszatekinthetően jó pár felmenőm Magyar volt. Anyám magyarul tanított beszélni, Magyar óvodába jártam, Magyar általánosba, Magyar középbe és még a sarki boltos néni is Magyar volt meg úgy a kisváros és a környező települések 70%a (még jelenleg is). Teljesen Magyar környezetben nőttem fel. Most akkor tegyük fel ha abban az állapotban átmentem volna Magyarországra dolgozni, akkor is csak migráns lennék? :) Szerintem nem. Persze 16 évesen nem lehetett volna,nehogy ebbe kössön bele valaki. Szerintem ezt így,hogy migráns csak úgy nem lehet valakire ráhúzni aki Magyar névvel és anyanyelveként beszélni a nyelvet. Nem csak az állampolgárságtól függ (reálisan nézve igen és valódi külföldivel szemben) de mi egy nemzet vagyunk hiába is szúrja egyesek csőrét ez :D Olyan mint a testvér, megtagadni nem lehet :DD

2019. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
azaz helyesbítek nem jó pár felmenőm, hanem mindegyik!
2019. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a külhoni magyarokra semmilyen esetben sem érvényes a migráns szó. Szerintem a migráns egy olyan külföldi ember lehet aki valamilyen oknál fogva Magyarországra költözött. Úgy,hogy a kultúráról és a történelemről halvány fogalma sincs valamint a nyelvet sem beszéli. Mint mondjuk az Német nyugdíjasok akik magyarba vettek kérót, mert ott faszábban megélnek a nyugdíjukból vagy mondjuk a Pákó, bár ő már töri a nyelvet :D
2019. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Szerintem 2 + 2 nem 4.
2019. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!