Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért büdös migránsoznak le...

Miért büdös migránsoznak le minket?

Figyelt kérdés
Szerbiában éltem egy darabig, én is tudom mit jelentenek a migránsok. Egyáltalán nem ezt ami Magyarországon van. Ezek csak vendégmunkások akik dolgozni jöttek, és nem pedig várni hogy az adófizetők eltartsák őket. Láttam én már olyat, hogy be jött négy feleséggel és hat gyerekkel illegálisan, és esetleg csak dolgozik a férfi. Az ilyenek eltartására remgeteg adófizető kell. Mégis Szerbiába a cigányok meg a migránsok jobban megéltek mint én, ezért is mentem el. Becsületesen dolgozom meg a becsületes pénzemért. Sosem volt közöm a Szerbekhez. A családom összes tagja a régi nagy Magyarországban élt, és mégis le migránsoztak. Ezzel engem aki becsületesen dolgozik, összehasonlítottak az ingyenélő illegális migránsokkal. Ugyanígy járt az Ukrán ismerősöm is. A helyiek panaszkodnak rájuk, de teljesen alaptalanul.

2019. máj. 4. 21:16
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
7%

Látom nem akarsz felelni a sztrájkos kérdésre ezért megteszem helyetted. Ha te meg az ukrán barátod beállsz sztrájkolni, holnap nem lesz munkád. Ezt ti is tudjátok. Ha meg bementek dolgozni és a magyarok miattatok nem tudják kiharcolni a béremelést büdös migránsok lesztek akik letörik a béreket.

Ez a valóság nem az nagy nemzeti öntudat amiről itt filozofáltok.

2019. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Megdöglött a tehenem, a szomszédé is dögölne meg? Mi elégedettek vagyunk általában a bérekkel, de tudok olyan Magyarországon született magyart aki szintén. Akkor ő is migráns? Ha nem lenne jó fizetés nem mentem volna oda.
2019. máj. 5. 10:06
 23/58 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
19%

Kedves kérdező, mégegyszer:


1) Az a migráns, aki egyk országból egy másikba migrál. Nem releváns a származásod.


2) Hogy szerinted ez szégyen, téged minősít.

2019. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
De releváns, mivel magyar vagyok. És MAGYARország, a magyarok országa. Vagy szerinted csak azért vagyok szerb, mivel nem Magyarországon születtem?
2019. máj. 5. 11:16
 25/58 anonim ***** válasza:
7%

"Mi elégedettek vagyunk általában a bérekkel"

Persze az átszámítva 50 ezer forintos ukrán bérekhez képest ez egy paradicsom.

Nálunk inkább az lenne a cél, hogy a magyar dolgozók bére a cseh meg az osztrák bér fele közeledjen, ne az ukrán irányába.

A vendégmunkásokkal meg inkább ez a tendencia. Ezért mondom hogy lenyomjátok a béreket. Miért szeressen bárki is benneteket ?

2019. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
Én Szerbiából mehettem volna Német vagy Cseh országba is, de már Magyarországon is jól meglehet élni. Megdöglött a tehenem, a szomszédé is dögölne meg? Ez a felfogás jellemez titeket. Legalább örülnétek hogy valaki megtermeli nektek a fizetést...
2019. máj. 5. 11:46
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:36


Ugyanezt csináljátok amikor kimentek nyugat-európába. Az nem zavar benneteket?

2019. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
És amúgy ezek az ukrán importmunkások a példa arra, hogy különösen a pénzéhes cégek inkább hozatnak olyan munkaerőt akik olcsóbban megcsinálják mint a magyarok. Azok meg jönnek, mivel az ottani színvonalhoz képest többet kapnak. Pont amiért ti mentek nyugatra! Ezzel az erővel benneteket miért szeressenek ott?
2019. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
0%

"De releváns, mivel magyar vagyok. És MAGYARország, a magyarok országa. Vagy szerinted csak azért vagyok szerb, mivel nem Magyarországon születtem?"


Kedves kérdező, nem vagy szerb, de nem Magyarországon születtél. Mivel egy másik országba migráltál Szerbiából, migráns vagy. Ez nem erkölcsi jelző, hanem tény, amiből felesleges és káros érzelmi ügyet kreálni. Nem a magyarságodat vitatjuk, érted?

2019. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondják Szerbiába az emberek, hogy menyünk vissza Magyarországra ha nem tetszik, mert ez már nem a mi földünk. Ha haza megyek Magyarországra, akkor pedig megtudom hogy az sem a hazám mert Szerb migráns vagyok. Akkor hol vagyok otthon? Kezdem űrlénynek érezni magam.
2019. máj. 5. 12:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!