Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki baloldali beállított...

Ha valaki baloldali beállítottságú, akkor érdemes inkább külföldre menni és az országot meghagyni a Fideszeseknek?

Figyelt kérdés

A közvéleménykutatások szerint tarolni fog a Fidesz.Semmi értelme tovább küzdeni,soha nem lesz itt változás.

A magyaroknak ez kell,ami itt van.De nekem nem.Jobb lenne innem elmenni és Magyarország tényleg legyen Orbánföld.Mindenki boldog lenne.Mi jól élnénk külföldön,itt meg nyomorognának boldogságban.



2019. máj. 22. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%

10.

A reményhal egy hosszúéletű fajta...

Októberben önkormányzati választások lesznek... Hány önkormányzat is van az országban? És mit számít, hogy ki nyer? 😄 2014-ben hány független polgármester nyert? 😄

Mit is jelentene egy önkormányzati győzelem? Pl. 2006-ban elsöprő fideszes győzelem volt vidéki nagy településeken. Megrengette a böszme kormányt? Még az sem amikor az szdsz kilépett a koalícióból....

A fővárosban? 😄 Nem egy Tóth Józsefet indít a baloldal, hanem egy importált pojácát. Birkózik Puzsérral? 😄 Közben a liberáliok is bejelentették a saját jelöltet? 😄

2019. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mire várjak?

A nép több mint fele a Fideszt támogatja.A népet nem lehet lecserélni.Nincs mit tenni ezellen.Nekem semmi kedvem sincs azt hallgatni,ahogy a fideszesek kiröhögnek -mint ez a kakukkmarci- inkább elhúzok innen akkor.Majd jönnek a helyemre ukránok

2019. máj. 22. 23:16
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

Ha jót akarsz magadnak, akkor menj!

Tényleg nem lesz változás. Tegyük fel, hogy nem a Fidesz nyer. És? Mészáros tulajdona marad a fél ország, ha nem az egész. Cégek, bankok, termőföld, stb. Ez mind magántulajdon, ezen a választás nem segít. Azon se, hogy mindenhol az ő fizetett emberei ülnek. Mindegy, hogy ki lesz októberben a polgármester, ha a sulik, ovik, szolgáltatók, kórházak stb. élén fideszes van. Annyi változik, hogy a nem-fideszes települések lófas2t nem kapnak, a fideszesekre meg potyognak a milliók. Keress rá, hogy hol volt idén időközi választás, és pár héttel később mennyit kaptak. Vagy arra, hogy a függetlenek mit nem kapnak. Az önkormányzati választásokat így nyerik meg. Plusz aki rossz helyre ikszel, az nem kap megbízást, munkát, közmunkát, vagy épp nem veszik fel az oviba a gyerekét.

Itt lehet, hogy egy polgárháború után se jön változás.

De hogy választást kiírni felesleges, mert úgyis elcsalják, az egész biztos.

2019. máj. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%

13.

Remélem, tisztában vagy vele, hogy a nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazást követted el?

Én nem vagyok politikus. Nincs az a bíróság amelyik megállapítaná, hogy ugyanúgy el kéne tűrnöm, mint a politikusoknak!

2019. máj. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Fizikakedvelő ***** válasza:
11%
#15:Jogász vagy,egyébként? Többször láttam,hogy említetted a rágalom témakörét,hasonló jelleggel már,pl:Mészáros Lőrincnél.
2019. máj. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok liberális"


Akkor mi bajod van a Fidesszel? Ha nincs liberalizmus, akkor az ilyen.

2019. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 kommunista vagyok.Nem kell olyan párt,ami a nagytőkét képviseli
2019. máj. 23. 11:01
 18/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
És hová is szeretnél menni "kommunistaként", ahol nincs "nagytőke", és mindenki boldog lenne meg jól is élnél?
2019. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Németországban erősek vagyunk

Meg Franciaországban is

2019. máj. 23. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!