Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a Fideszt nevezik...

Miért a Fideszt nevezik gyűlöletkeltőnek, hogyha az ellenzék picsokondiázza állandóan a Fideszt?

Figyelt kérdés
Semmi másról nem szól az ellenzéki politika, csak a Fidesz kritizálásáról, és gyűlöletkeltésről. Az emberek teljes mértékben való lebutításáról. Itt is lesznek lebutított, ellenzéki propagandisták, akik a saját elvetemült és sötét világnézetüket akarják ráerőltetni másokra. Pedig a többségüknek sokkal jobb az élete mint régen volt, csak nagyon kis százalékuk él meg rosszul, vagy nem tud róla hogy sokkal jobban él, vagy elfelejtette mi az hogy nincs. Ezekre az emberekre, és borús villagnézetükre nem is vagyok kíváncsi, így ne is válaszoljanak. És ha valaki a menekültek gyűlöletével huzakodna elő, vagy azzal hogy a Fidesz idegengyűlölő, azt tökéletesen cáfolja az hogy több emberen is segített a Fidesz. Csak nem Európába jutásukhoz, hanem a hazájukba! Ez az egyetlen ésszerű megoldás, és az olcsóbb is.

2019. jún. 14. 21:59
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/505 A kérdező kommentje:
Hogyha csak minimálisan is több jut valakinek az átlagnál, az hazug tolvaj disznyó... Megtapasztaltam ezt....
2019. jún. 17. 19:52
 172/505 anonim ***** válasza:
91%

"Hogyha csak minimálisan is több jut valakinek az átlagnál, az hazug tolvaj disznyó... Megtapasztaltam ezt..."


Jó hát én is csak azért lettem hazaàrulò, libsi, romkocsma töltelèk, mert nem tapsoltam minden intézkedèshez. Mennyivel jobb ez?

2019. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/505 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem mert azokat támogatod, azoknak a propagandájat hírdeted, akik Brüsszelben leszavazták a saját hazájukat, így megpróbálva a külföldi érdekeket képviselni. Külföldi fennhatóságot akarnak Magyarországon, ugyamazok, akik a komonizmust is éltették. Helyesbítek még mindig nem sikerült kiűzni a komcsikat!
2019. jún. 17. 19:59
 174/505 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%
Fideszimádatod nem lankad!
2019. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/505 A kérdező kommentje:
Nem is fog.
2019. jún. 17. 20:03
 176/505 A kérdező kommentje:
Ha ez a célod, akkor mehetsz is! A pofámba nevetettek, amikor azt mondtuk hogy Gyurcsány az ellenzék vezére, ő mozgatja a szálakat. Ez mára ki is derült, ez egy tény. Ha tetszik, ha nem akaratlanul is az ő pártján álltok. Komcsi haza áruló büdös banda...
2019. jún. 17. 20:05
 177/505 Fizikakedvelő ***** válasza:
#175:Ezaz. Csak büszkén. Piti provokáció a kérdés maga is,viszont nem gondoltam volna,hogy ilyen őszintén bevallod azt,hogy te elfogult vagy. Remélem ehhez társul még valamiféle tudománytagadás is,és teljes lesz a kép.
2019. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/505 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok. Még is mit vártal? Majd te ide jössz, és megváltoztatod a tényeket? A véleményem?
2019. jún. 17. 20:07
 179/505 A kérdező kommentje:
Valahogy idővel mondig az derül ki, ag az igazság amit a Fidesz mond. Meg amit én is..
2019. jún. 17. 20:08
 180/505 anonim ***** válasza:
100%

"Helyesbítek még mindig nem sikerült kiűzni a komcsikat!"


Ahogyan Szombathelyen? "Posztkommunistákról tetszenek maguk beszélni? Hát itt az én párttitkárom, hát az enyém volt tudom" Dr. Ipkovich György-Éljen Szombathely! képviselője és nem a saját párttársaira köré mutatott, hanem a Takátsné Tenki Máriára önkormányzati képviselője a Fidesz-KDNP.


Mondjuk az is igaz, hogy 2011 óta tudjuk, hogy "Reszketnek a régi rendszer tagjai, kivéve a Hoffmann meg a Pozsgay."

2019. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!