Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a Fideszt nevezik...

Miért a Fideszt nevezik gyűlöletkeltőnek, hogyha az ellenzék picsokondiázza állandóan a Fideszt?

Figyelt kérdés
Semmi másról nem szól az ellenzéki politika, csak a Fidesz kritizálásáról, és gyűlöletkeltésről. Az emberek teljes mértékben való lebutításáról. Itt is lesznek lebutított, ellenzéki propagandisták, akik a saját elvetemült és sötét világnézetüket akarják ráerőltetni másokra. Pedig a többségüknek sokkal jobb az élete mint régen volt, csak nagyon kis százalékuk él meg rosszul, vagy nem tud róla hogy sokkal jobban él, vagy elfelejtette mi az hogy nincs. Ezekre az emberekre, és borús villagnézetükre nem is vagyok kíváncsi, így ne is válaszoljanak. És ha valaki a menekültek gyűlöletével huzakodna elő, vagy azzal hogy a Fidesz idegengyűlölő, azt tökéletesen cáfolja az hogy több emberen is segített a Fidesz. Csak nem Európába jutásukhoz, hanem a hazájukba! Ez az egyetlen ésszerű megoldás, és az olcsóbb is.

2019. jún. 14. 21:59
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/505 anonim ***** válasza:
100%

"Én a helyedben óvatosabban fogalmaznák, és csak vigyázva és szépen komonistáznék!"


Miért? Csak nem jönnek vissza azok a régi szép Kádári-idők, amikor ment a jelentés a Pártnak?

2019. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/505 anonim ***** válasza:

20:47: ó, hát igen, a közölt listából is látszik, mennyire.

Meg hát nem volt kötelező hatalomközelbe kerülni senkinek. Persze te ezt, jellem, gerinc híján nem értheted.

2019. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/505 A kérdező kommentje:
Csak úgy lehetett abban az időben érvényesülni, hogyha csatlakoztak a párthoz. De még mindig óvatosan komcsizzál, mert ők űzték ki a komcsikat, és kulcsszerepet játszottak!
2019. jún. 17. 20:49
 194/505 anonim ***** válasza:
20:49: erőlködj csak, hátha még jobban beégsz.
2019. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/505 A kérdező kommentje:
A tényekről nem tehetsz. A Fidesz űzte ki a komcsikat, belülről pedig gyemgítették az akkori pártot. De csak akkor bírt érvényesülni, és politikus lenni hogyha belépett a pártba!
2019. jún. 17. 20:52
 196/505 anonim ***** válasza:
100%

"De csak akkor bírt érvényesülni, és politikus lenni hogyha belépett a pártba!"


Mint Antall József?


"A Fidesz űzte ki a komcsikat"


Jó vicc :D Ez lesz az új történelem, én valahogyan még nem így tanultam, pedig 1990 után születtem.

2019. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/505 anonim ***** válasza:

20:52: ja, ezt hívják gerinctelenségnek vagy jellemtelenségnek. Kádár népe, aminek jellegzetes képviselője vagy, ennek tapsol, ez tetszik neki, ugye, kérdező?

Egyébként a Fidesznél bolsevikabb pártot elképzelni is nehéz. Tudom, hogy fáj az igazság, de ez van. Csak mert leöntötték nemzetiszín maszlaggal? Attól még bolsevikok. Hogy is mondta Kövér elvtárs? "Kommunista kutyából nem lesz demokratikus szalonna." Ő már csak tudja.

2019. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/505 anonim ***** válasza:
100%

"A Fidesz űzte ki a komcsikat, belülről pedig gyemgítették az akkori pártot. De csak akkor bírt érvényesülni, és politikus lenni hogyha belépett a pártba!"


Azért történelem hamisításba ne menjünk már át. Éltél te akkor egyáltalán? A Fidesznek volt szerepe a rendszerváltásban, de az azt megelőző párthatalom gyengítésében nem. És végképp nem ők egyszemélyben kergették el a komcsikat. Sok más ember, aktivista, civil és politikus volt, akik közrejátszottak és akik közül néhányan már nem is élnek.


Éppen ezért nemcsak eltúlzott hülyeség amit mondasz, de még kegyeletsértő is.

2019. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/505 A kérdező kommentje:

Elárulnátok, hogy lehetett volna abban az időben valaki poltikus, vagy hogyan tanulhatott volna annak, ha nem lép be a pártba?


Ki énekelte Nagy Feróval közösen "Azok a boldog szép napok" című éneket?

2019. jún. 17. 21:05
 200/505 A kérdező kommentje:
Fidesz kergette el a komcsikat, meg a civilek, mert mindenkinek elege volt már a terroroból! De sajnos a komcsik még mindig itt vannak, ez megnyilvánul a haza árulásukban!
2019. jún. 17. 21:07
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!