Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsérral azután is van...

Puzsérral azután is van valakinek problémája, hogy ezt az EGÉSZ interjút VÉGIG olvasta?

Figyelt kérdés

Csak az válaszoljon aki már elolvasta teljesen, köszi!


Sajnos a konkrét cikket/interjút nem tudom linkelni, mert trágár a címe.


De jelenleg még legfelűl található

[link]



2019. jún. 21. 15:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
De tarlós egy feldemens idős ember. Szomorú az ilyesmi de akkor az.Azt sem tudja hol van a nyilatkozatai alatt vagy hogy milyen papírt tesznek elé amit fel kell olvasson. A 21. Századi város működtetésről meg végképp ötlete sincs. És azon kívül hogy orbán bábja,semmit nem tesz a fővárosért. Szóval amit írsz hogy rá szavazolol ha puzsérnal győz a józan ész és visszalép az nem következetes döntés hanem egy önpusztító dac.
2019. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Te azt mondod, hogy Tarlós demens, én azt mondom, hogy karigeri egy pszichopata, pszichopatára pedig köszönöm, de nem fogok szavazni...


A lényeg, hogy a felhozatal mellett, Puzsér nélkül igenis következetes Tarlósra voksolni.

2019. jún. 21. 20:49
 13/24 tgt ***** válasza:
65%
Karácsony Gergely mitől lenne pszichopata? Értem én, hogy utálod, nincs ezzel gond, de hogy jön ide a pszichopátia?
2019. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem utálom. Alkalmatlannak találom az állapota miatt...

Amúgy én azon kevesek közé tartozom akik nem gyűlölik a pszichpatákat, vagy bármilyen pszichés beteget.

Sajnálom Őket többnyire, de még csak ezt sem lenézően... Egy paranoid skizofrénnek, vagy egy bipolárisnak szenvedés az élete, más más értelemben, de mindnek a szenvedése az érzelmeiben gyökeredzik.

Egy pszichopata/szociopata (antiszociális személyiség zavaros) viszont más... Ő lényegében egy fogyatékossággal él, viszont a fogyatékosságának tárgya nem hagyományos dolog, hanem az érzelmek egy igencsak nagy része.

Az empátia egy bizonyos értelemben...


Had ne kelljen most résgleteznem, hogy miért gondolom pszichopatának, hogy mért van ez a meggyőződésem.

Nem vagyok pszichiáter, így semmi nem támasztaná alá az érveimet, különösképpen, hogy a világon a legnehezebben diagnosztizálható pszichés állapotról beszélünk, ezek az életformák, akiket szerencsétlenségükre embereknek nem is igazán nevezhetünk, még a legtapasztaltabb pszichiáter szakorvosokat képesek megtéveszteni...


De arra sincsen semmi bizonyíték egyébként, hogy demens a Tarlós és ha egy szintén laikus kijelentheti ezt, akkor én is azt, hogy a geri pszichopata!

2019. jún. 21. 21:12
 15/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem jót írtàl mert karacsony pont azért kapja a legtöbb kritikát mert ferrbe játszik a fidesz bűnözökkel,akik e miatt kiröhögik. Szóval ő minden csak nem pszichopata.

Ellenpontnak nezd meg hogy pl mzp nel milyen egy önkormanyzati ülés. Fel van töltve yt ra. Nem alkudozik ezekkel a bűnözőkkel hanem meghallgatja a hülyeségeiket majd ráolvassa hogy miert nem és visszaülteti a helyere mint egy gyereket.

De ko szerintem simán tudna fidesz módszerekkel is dolgozni ellenük. Zsarolás megfélemlítés ha csak ebből értenek mert csak ezt ismerik ez az amit megszoktak.

2019. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

"Nem jót írtàl mert karacsony pont azért kapja a legtöbb kritikát mert ferrbe játszik a fidesz bűnözökkel,akik e miatt kiröhögik. Szóval ő minden csak nem pszichopata."


Ezt most nem értem. Becslések szerint a pszichpaták 90% valamilyen formában követ el komolyabb bűnőket élete során...

A politikai karrier külön vonzó számukra.

Azt, hogy nincsenek érzelmeik, azt nem űgy kell értelmezni, hogy olyanok mint egy kiégés szindrómás.


Hanem például szeretni nem tudnak, más szenvedésének látványa közömbös számukra, kicsit sem érdekli Őket más lelki világa... A manipulálashoz értenek és a legtöbb esetben csábítja Őket a hatalom, pénz.

2019. jún. 21. 21:34
 17/24 A kérdező kommentje:

Számomra egyértelmű, az én szubjektív meggyőződésem, hogy egyedül szamításból játszik fair jatékot a Fidesszel, ha ez valóban így van...

Meg ugye ott is megvannak a maguk pszichopatáik, egymást rögtön felismerik szerintem.

2019. jún. 21. 21:36
 18/24 anonim ***** válasza:
61%

"Alkalmatlannak találom az állapota miatt..."

Miért? Ha Puzsérral egyetértesz, akkor azzal is, amit mond. Most volt nem rég posztja facebook-on, ahol pont kifejti, hogy városvezetés szempontjából semmi jelentősége nincs a pszichológiai betegségeknek, mivel Puzsért is ezzel táámadták meg. Ha pedig egyetértesz ezzel, akkor Karácsonnyal sincs semmi bajod.


"világon a legnehezebben diagnosztizálható pszichés állapotról beszélünk"

De te képesítés nélkül diagnosztizáltad. Nincs több kérdésem.


Mellesleg reálisan a jobboldali szavazók legvalószínűbben KFG-ra szavaznának, nem pedig Puzsérra - vagy egyéb jelöltre.

Puzsért elsősorban baloldalinak tartják, a programja is baloldali, így egy jobboldali valószínűleg nem szívesen szavazna rá. A momentum pedig még mindig oldal független. Programjukban bal és jobboldali elemek is találhatóak.



Amúgy én is végigolvastam az interjút és pont az interjú a baj Puzsérral. Úgy használja a dk-t, mint a fidesz Sorost. Az is vicces, ahogy elmondta, hogy a jobbik, hogy megváltozott, közben ugyanezt a változást nem tartja fenn a dk-ra.

Vagy az is nagyon cuki, ahogy szétverte a jobbikot és lmp-t is, és utána megmondta, hogy neki azokhoz a pártokhoz semmi köze.

Puzsér legutoljára olyan 3 éve mondott utoljárra reális, valós dolgokat. Azóta eléggé elborult az elméje.

2019. jún. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

"Miért? Ha Puzsérral egyetértesz, akkor azzal is, amit mond. Most volt nem rég posztja facebook-on, ahol pont kifejti, hogy városvezetés szempontjából semmi jelentősége nincs a pszichológiai betegségeknek, mivel Puzsért is ezzel táámadták meg. Ha pedig egyetértesz ezzel, akkor Karácsonnyal sincs semmi bajod."


Te most viccelsz?! Puzsér facebook posztja kifejezetten a neurózisról, generalizált szorongásról és a hasonló kaliberű betegségekről szólt!

Hogy lehet valamit ennyire félreérteni, szándékosan?


Ráadásul egy antiszociális személyiség zavaros nem is jár terápiára, mert rajta ilyesmi nem segíthet, illetve Ő sem igényli...

Én nem állítottam karigeriről, hogy pszichopata, azt mondtam, hogy ez az én szubjektív meggyőződésem, ezért nem szavazok rá.

Te ugyanakkor tényként megállapítod, hogy Tarlós demens.

Aki demens, az egyébként jogilag sem tölthet be politikai posztot, nem vezethet autót, stb. Ezzel szemben egy neurózisos igen.

Nem tudon pontosan, hogy a pszicholatákra mi vonatkozik itthon, de például az U.S.A-ban nem lehet egy olyan ember miniszterelnök (ha megállapítják).


Azt pedig komolyan gondoljuk, hogy a Momentum nem egy baloldali, liberális párt? Bár meg van bennük a centrum lehetősége, nem afelé haladnak, nagyon nem...

De amúgy veled ellentétben én remélem, hogy nem ks fognak oldalt választani, mert arra semmi szükség.

Ügyek mentén kéne politizálni.


Puzsér ezt teszi, s bár valóban inkább liberális (szerencsére), rengeteg dologban konzervatív.

És nem, egyáltalán nem baloldali, nem vagy tisztában ennek a szónak a jelentésével, hogyha ezt hiszed...

Persze nem is jobb oldali.

De ezt ennyi erővel ugyanúgy rá lehetne húzni.


Ja, és attól, hogy Puzsérra akarok szavazni, még nem kell, hogy mindenben egyetértsek vele...

2019. jún. 22. 08:48
 20/24 anonim ***** válasza:
72%

"Hogy lehet valamit ennyire félreérteni, szándékosan?"

Ja, bocs. Én kérek elnézést, hogy két sok közös jellemzővel rendelkező fogalmat összemertem hasonlítani.

Az én hibám, hogy sok közös jellemzője van a kettőnek. Igazad van. Fel sem lehet vetni a kettő közti hasonlóságokat.

Mondjuk ezzel sikerült elérned, hogy belássam, hogy veled tényleg értelmetlen beszélni.


"antiszociális személyiség zavaros nem is jár terápiára"

Ha Orbán nem járna terápiára, akkor ennyire sem tudná vezetni az országot.


"Én nem állítottam karigeriről, hogy pszichopata, azt mondtam, hogy ez az én szubjektív meggyőződésem, ezért nem szavazok rá."

Ellenben ha valaki felvetné, hogy Puzsér elmebeteg, akkor szintén támadnád, mivel pont erről szól a kérdésed is, hogy szerinted milyen jó Puzsér, és hogy más szerint miért nem jó. Miközben ugyanazért próbálsz valakit támadni Puzsérral kapcsolatban, amit te csináslz Karácsonnyal kapcsolatban.


"Te ugyanakkor tényként megállapítod, hogy Tarlós demens."

Ilyet nem tettem. Ez előző volt az első kommnetem ennél a válasznál.


"Aki demens, az egyébként jogilag sem tölthet be politikai posztot, nem vezethet autót, stb"

Igen, ahogy a tolvaj nem mászkálhat szabadon, mégis látjuk a kormánytagok igen csak szabadok.

Amiről te beszélsz az jogi kérdés, viszont ha az ügyben nem indul eljárás, akkor tök mindegy, hogy ténylegesen az-e.


"például az U.S.A-ban nem lehet egy olyan ember miniszterelnök (ha megállapítják)"

Ki modntad a lényeget. Ha megállapítják.


"Azt pedig komolyan gondoljuk, hogy a Momentum nem egy baloldali, liberális párt?"

Program tekintetében? Nem. Nyugadtan olvasgass programokat, a momentumról nem lehet eldönteni, hogy bal- vagy jobboldali, mivel a programjuk tartalmaz bal- és jobboldali elemeket is.

A liberalizmus amúgy nem kizáró ok, mármint ha liberális vagy, akkor lehetsz bal- és jobboldali is. Viszont a programjuk tartalmaz konzeravtív jeleket is, legalábbis a '18-as programjuk mindenképp.


"Ügyek mentén kéne politizálni."

Ami például Tarlósra nem mondható el, mégis őt tartod alkalmasnak.


"És nem, egyáltalán nem baloldali, nem vagy tisztában ennek a szónak a jelentésével, hogyha ezt hiszed..."

Puzsér szó szerint jellemezte baloldalinak a programját. Ezt nem én állítom.

2019. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!