Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nincs diplomám és fizikai...

Ha nincs diplomám és fizikai munkás leszek, van e értelme a Momentumot támogatnom?

Figyelt kérdés
Én úgy látom hogy az egy ilyen elitista,diplomás,vállalkozói rétegpárt.Megrémültem hogy ennyire felerősödtek,mert ezek engem nem fognak támogatni.Jobb lett volna ha marad a Jobbik a legerősebb ellenzék,mert ők a munkások oldalán álltak

2019. júl. 11. 21:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
52%

#9

Azt szólom, hogy igazuk volt. Mert éppen az akkori miniszterelnök mondta el, hogy hazudtak reggel és este és hogy trükkök százaival tudták megnyerni a választást.

Az eu elől is elhazudták a gazdasági adatokat. Ha a megfelelő helyeken tisztában lettek volna a valós gazdasági helyzettel, akkor nem oda és nem arra mentek volna el azok a pénzek.

Nem azt kérték hogy ne kapja meg az ország azt a pénzt ami jár neki - hanem hogy függesszék fel a kifizetést mert akiknek fizetik, azok nem megfelelően bánnak vele, nem az emberek érdekében használják fel.

Ahogyan az később be is bizonyosodott.

2019. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
#9: Az őszödi beszéd kiszivárgása után lehetett-e volna másnak nevezni az akkori kormányt és miniszterelnökét, mint hazugnak és csalónak? :D
2019. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
58%
Értem: ha a bukott miniszterelnök az EP-ben amellett szólal fel, hogy az országa ne kapja meg a támogatásokat, azzal minden rendben van. Az nem "hazaárulás".
2019. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%

"A Momentum meg megmondta,hogy ők a vállalkozókat támogatnák és privatizálnának."


Ugye most a vasútra gondolsz?


Ami nem privatizáció, hanem liberalizáció, pont olyan, mint ami a repülésben és a vasúti áruszállításban, posta csomagszállításban már megvalósult.


Ráadásul amit Cseh K. mondott, nem is újdonság:

És amire már tervek vannak az EU-ban:


"Az EU közlekedési miniszterei jóváhagyták csütörtökön a belföldi vasúti személyszállítás fokozatos liberalizálását," - 2015-ben a fideszes miniszter is megszavazta.

[link]


És egyébként a Momentum programjában számos, a kevésbe tehetőseket támogató pont van, pl. bérlakás-program.

2019. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Pesten akarnak bérlakásokat építeni,az engem,vidéki parasztot egyáltalán nem érint.

És meg mondta Fegyőr András,hogy ők a vállalkozóknak akarnak kedvezni,a vállalkozók érdekeit nézi.Még az EP kampányukban,választási reklámban is elhangzott.

2019. júl. 11. 23:52
 16/30 anonim ***** válasza:
56%
A fizikai munkások az építkezésen dolgoznak, a diplomások a gyorsétteremben. Ha most még nem is teljesen így van, sajnos ez lesz a jövő pár éven belül, tehát az elitizmus csak papíron létezik.
2019. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Azt nem tudjuk, vidéken akarnak-e, hisz ez a Bp-programjukban volt.


Hoppá, viszont ha Pesten bérlakást akarnak építeni, akkor nem is elitista rétegpárt!

2019. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

A fizikai munkásokat sosem támogatta senki.

Erre nem jöttél még rá?


Ők,azért születtek,hogy másokat kiszolgáljanak.


Ha ez nem így lenne,akkor hamarabb nyugdíjba mehetnének,de nincs ilyen kezdeményezés.


Akinek van esze,nem lesz fizikai munkás.

2019. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Dehogynem támogatták.A baloldali pártok támogatták őket.Na de nem a mai balliberális baloldalra gondolok,hanem a régi baloldalra.

Miért,ha lenne diplomám akkor nem zsákmányolnának ki?

2019. júl. 12. 00:46
 20/30 anonim ***** válasza:
64%

Miert, szerinted a most regnáló fidesz támogatni fog bármiben is? Az összes intézkedésükkel a gazdagokat támogatják. A kisember teljesen jó alamizsna béren tartva, függésben.

A jobbikot hiába siratod már, vége. Sosem lesznek már olyan jelentősek, mint mondjuk tavaly az áprilisi választások idején.

A momentum még most kezd bizonyítani, nem tudjuk mi lesz rájuk jellemző. Szerintem megpróbàljàk majd képviselni az összes embert, különben sosem jutnak előrébb.

De ez tényleg a jövő zenéje, én az utóbbi hetek alapján úgy érzem, hogy a magyarok érdekét képviselik, nem csak a diplomàsokét.

2019. júl. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!