Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nincs diplomám és fizikai...

Ha nincs diplomám és fizikai munkás leszek, van e értelme a Momentumot támogatnom?

Figyelt kérdés
Én úgy látom hogy az egy ilyen elitista,diplomás,vállalkozói rétegpárt.Megrémültem hogy ennyire felerősödtek,mert ezek engem nem fognak támogatni.Jobb lett volna ha marad a Jobbik a legerősebb ellenzék,mert ők a munkások oldalán álltak

2019. júl. 11. 21:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Kétkezi melósként jót akarsz magadnak?


[link]

2019. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

A Fidesz kornány alatt szar nekem,de akkor mitől lenne jobb nekem egy Momentumos kormány alatt?Értem semmit sem tennének.Ahogy a nyugdíjasokért sem.Nagyképű,önző fiatalok,nem értem a népszerűségük okát.A Momentum meg folyton nyomatja a pofámba ezt az LMBT valamit meg az abortuszt,így még ellenszenvesebbek,mint maga a Fidesz.

A Jobbiknak kellett volna kormányt váltani.


A DK-t nem bírom,az egy hazug párt.Meg az Európai Egyesült Államok terve is egy baromság.A DK az mar túl szélsőségesen globalista

2019. júl. 12. 11:47
 23/30 anonim ***** válasza:
58%

Hát pedig egy antiglobalista,egyesült államok ellenes gondolkodással a kétkezi munkásoknak sosem lesz jobb.


Ha nem változik a világ ebbe az irányba,addig a munkás mindig egy kizsákmányolt lesz.

Általában pont ezek szavaznak arra,aki a legjobban veri őket az ostorral.

Lásd fidesz,túlóratörvény,egykulcsos adó,stb.

De legalább migránsok nincsenek,meg lehet pálinkát főzni.



Jelenleg igen is a DK áll legközelebb ahhoz,ami az elképzelésed.


Ha igazán megakarnák nyerni a munkásokat maguknak a pártok,akkor előállnának a nyugdíjkorhatár csökkentésével a fizikai munkások körében,vagy valami hasonlóval.

Jelenleg egyik pártnak sem jutott ez eszébe.


A momentum annyiban különbözik a fidesztől,hogy sokkal inkább nyugatias a gondolkodásmódja a társadalmi dolgokat illetően.

Tehát látja azokat a dolgokat,amit baloldalon is,hogy mivel lehetne könnyebbé tenni az emberek életét,ami nem feltétlen az anyagiakban keresendő.


A fidesz ettől rosszabb,ők a munkásra úgy tekintenek,mint egy eszközre.

A nők hamarabb nyugdíjba mehetnek,mert a férfi arra van,hogy dolgozzon még fel nem fordul.Nekik ez az ideológiájuk.

2019. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

És nekem miért jó az,ha a Momentumnak nyugatias a gondolkodásmódja?

Többet keresnék,rövidebb lenne a munkaidő vagy mi hasznom lenne abból,ha a Momentum nyerne?

A nyugatias gondolkodásmód azt jelenti,hogy felvonulgatnak a Prájdon?Hát kösz,de abból nem kérek.

Vissza akarom kapni a régi,erős jobbikot.Ők engem támogattak

2019. júl. 12. 12:07
 25/30 anonim ***** válasza:

#24

Nem tették. Sajnos csak azt hitted róluk.

Vona megmondta, ő adta a lelkét a pártnak, ő is veszi el.

Vagy ahogy az egyik nagyokos mondta: amit korábban mondtak, az volt a nem-igaz.

Volt pár jószándékú és lelkes ember, mellettük pár jó képességű politikus, mint Volner, meg egy pár olyan, akik csak kihasználtak, átvertek titeket. És ti hagytátok, hogy ők kerüljenek erőfölénybe, így ki is csinálták a ti embereiteket.

Én is szerettem volna hinni bennük, még akkor is ha nem őket támogattam. nekem is csalódást okoztak, hát még a valódi jobbikosoknak.

2019. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Miért,a Momentum talán jobb helyzetet biztosítana a munkásoknak,mint a Jobbik?
2019. júl. 12. 17:08
 27/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, a privatizálás miért lenne rossz a munkásoknak? Szerinted a multik, nagyvállalatok adnak jobb fizetést, jobb munkakörülményeket, vagy az állami vállalatok?
2019. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
58%

Az utolsónak abban igaza van,hogy a Momentum jobb a fidesznél a munkások számára.


A túlzott államosítás vége mindig az,hogy fizetni nem akarnak semmit,feudalizmus.

Az a legrosszabb a dolgozóknak.

2019. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Miért adnának több fizetést ha privatizálnák?

Ha meg csökkentik a vállalatok adóit,a megmaradt pénzből nem az én fizetésemet növelik,hanem zsebre vágják.Ez a gazdaságpolitika csak mégjobban megnöveli a társadalmi osztályok közti különbségeket

2019. júl. 14. 00:10
 30/30 anonim ***** válasza:

#29: Felteszem újra a kérdést. A magánszférában vannak jobb fizetések, vagy az állami szférában?

Egyébként pedig azért adnának magasabb fizetést, mert ha nem teszik, akkor nem akarnak majd ott dolgozni az emberek, elmennek máshova dolgozni, ahol több a fizetés. Ez a piaci verseny.

2019. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!