Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van értelme 2022-ben azzal a...

Van értelme 2022-ben azzal a mentalitással elindulni otthonról szavazni, hogy mindegy hova rakom az X-et csak ne a FIDESZ-re?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon a politikában, nem értem mi mit jelent, azt se tudom mi az értelme ennek a jobb meg baloldalazásnak.


Emiatt egyébként nem is akartam menni szavazni de sokan mondják, hogy menjek el aztán tegyek érzésre egy X-et valahova, sokkal jobb mintha el se mennék de bizonytalan vagyok.


Igen, tudom, hogy még messze van és van időm addig dönteni de azért csak foglalkoztat, hogy ilyen fokú tudástalansággal és zéró tapasztalattal lenne e értelme.

Sajnos a politika téma nekem nagyon nem fekszik. Már történelem órán is megszenvedtem vele mikor egy adott múltbéli esemény politikai berendezkedését tanultuk. Sose tudtam a fejembe verni.


Annyit tudok a jelenlegi politikai helyzetről, hogy van ez a FIDESZ amely szerény meglátásom szerint nem az emberek jólétéért törekszik ezért szeretném ha leváltanák és kipróbálnánk mást. Max leváltjuk őket is ha nem megfelelőek.


Első szavazatom lenne egyébként, pont 2018 - ban a választások után töltöttem a 18-at így arról pont lecsúsztam.


Egyébként igyekeznék a legerősebb ellenzékire szavazni, hogy minden esélyt megteremtsek Orbán leváltására, de nekem ez sem egyértelmű, hogy melyik az hiszen valahol azt mutatják a statisztikák, hogy a Jobbik, valahol pedig a DK.

Szóval tényleg teljes a bizonytalanság.



2020. dec. 10. 00:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
61%

"Ha a baloldal lenne hatalmon, nagyobb lenne az EU, Soros befolyása is hazánkra."

Azt szeretem a fideszesekben, hogy olyan kemények, pl. nem félnek egy 90 éves bácsitól.

Oh, várjunk csak... :DDD


"Ha észrevettétek a járvány csak az EU országaiban van jelen."

Pontosan, pl. az EU három legnagyobb országában, az USA-ban, Indiában és Brazíliában. :DDDD

Azért mert nem beszélsz más nyelven, még nem lesz igaz az az állítás, hogy máshol nicns vírus. Nálunk nyilván az EU-s országok hírei fognak bejönni, mivel benne vagyunk az EU-ban és földrejzilag is közel vannak hozzánk, de ettől még nem csak itt lesz.


Szánalmas...

2020. dec. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
44%
Milyen bolondok a fideszesek.
2020. dec. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!