Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Várjátok már 2014-ben a...

Várjátok már 2014-ben a jobbik választási győzelmét?

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom. A jobbik szerintem jobban tudná kezelni a cigánykérdést, mint a mostani kormány.


Hajrá jobbik! :))


2012. márc. 28. 19:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/131 anonim ***** válasza:
80%
Annyira jó azt látni hogy szinte minden esetben kimutatkozik a jobbik igazi arca. Gyűlölet, rasszizmus, gettóba zárás, és mellette az a nagyfokú butaság hogy majd ettől lesz jó a gazdaság. Az emberi butaság nem fokozható már ennél tovább. Remélem még a parlamentbe sem jutnak be ezek a "nagy magyarok".
2012. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/131 anonim ***** válasza:
89%
Te hol élsz? 2014-ben a Fidesz-droidok újra akcióba lendülnek és folytatódik minden ott, ahol 2010-ben elkezdődött. Nem mintha a Jobbik jobb lenne, sőt.
2012. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/131 anonim ***** válasza:
91%
Ne idegeskedjetek, 2014-re már ott fogunk tartani, hogy a fidesz nehogy elveszítse a választásokat...
2012. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/131 anonim ***** válasza:
91%

Vicces és elkeserítő is hogy a jobbikosok pont úgy gondolkoznak mint a 2010-es választások előtt a fideszesek: vakon hisznek a nagy megváltónak aki valójában csak ujjal tud mutogatni másokra hogy "őmiattuk sz@r az életed", várják a vélt és/vagy valódi felelősökön való megtorlást de az egyáltalán nem izgatja őket hogy UTÁNA mi lesz. Mert ahogy előttem írták a cigánykérdés megoldásától még nem lesz olcsóbb a kenyér.


Szóval én nem várom a Jobbik győzelmét, ők is ugyanúgy palira fogják venni a tömeget mint Vityáék és Fletóék.

2012. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/131 anonim ***** válasza:
19%

"Gyűlölet, rasszizmus, gettóba zárás"


Tudnál a Jobbik részéről forrásokat linkelni, amivel alátámasztanád a hülyeségeidet? Amúgy a gettóba zárást jó ötletnek tartom, kíváncsi lennék, mihez kezdenének magukkal, ha csak egymástól tudnának lopni.

2012. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/131 anonim ***** válasza:
92%

Ha hatalomra kerülnének,nagyon gyorsan csődbe menne az ország. Csak az szavaz rájuk,akinek fogalma sincs arról,hogyan működik az állam gazdasága. Csupa álmodozás a programjuk.

A cigányok gettóba zárása is ostobaság. Ha nem adnak nekik munkát,amiből meg tudnának élni,akkor segélyeket kellene nekik adni. Emberek százait nem lehet éhhalálra ítélni.

2012. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/131 anonim ***** válasza:
17%

Én nagyon várom!!!


Rohadt cigányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/131 anonim válasza:
93%

Kedves kérdező hány éves? 17? Két éve még én is Jobbikra szavaztam, de azóta felnőttem. :)


Sosem lesz jobb, hiába szavaztok meg bárkit, ugyan azt fogja csinálni mint az előző kormány, csak más módszerrel nyúlja le a pénzeket, játssza ki az állami vagyont. Politikailag mentes, civil kezdeményezés kell és felelősségre kell vonni visszamenőlegesen is az összes eddig kormányt, képviselőt, minisztert. Egy büntetés lenne csak: vagyonelkobzás. Aztán járhatnának a cigányok is magániskolába rendet tanulni mert úsznánk a pénzben. :) De nem, a hülye átlag ember mit csinál? Szavaz 4 évente és várja, hogy jobb legyen, aztán ha nem jobb, szavaz másra. Közbe meg vándorolnak elfele az ex politikusaink a milliárdos vagyonokkal külföldre.


Hajrá értelem!

2012. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/131 anonim ***** válasza:
80%

NEM, nem akarom, hogy ez az ország visszasüllyedjen a középkorba, már így is elég sz*rul áll


az lenne a legjobb, ha ezek a mocskos rasszisták eltakarodnának a parlamentből, viszont ehhez a gazdaság és az emberek józan gondolkodásának a stabilizációja kéne, ami sajnos nem várható

2012. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/131 anonim ***** válasza:
90%

Csatlakozok bumbi02-höz.

Az idézetében tényleg teljesen kimerül a teljes Jobbikos gazdaságpolitika.Mondjuk még kilépne az EU-ból és majd meg akarná egyedül csinálni a gazdasági csodát...


Na most aki tanult az mszp és a fidesz hazugságaiból az már nem veszi be a "szavazz rám és attól majd jó lesz" vagy a "nem mondok semmi részletet de nagyon tuti lesz" tipusú politizálást.


Na meg őszintén! Hány értelmes politikust láttál a világon aki zászlót égetve balhézott az utcán?? Hát én még egyet sem...

Megértem az arabokat hogy fegyverrel a levegőbe lövöldözve vonulnak és zászlókat égetnek de aki közülük akar értelmes politikust választani az meghibbant...

2012. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!