Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van aki úgy látja hogy a...

Van aki úgy látja hogy a liberalizmus egy pozitív dolog? Ha igen, ha nem, érdekel, hogy miért látod úgy ahogy?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 09:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

[link]

Második diagram. Ebből nekem úgy tűnik, hogy nem olyan erős az a többség (tudom, hogy a népszava nem egy független forrás, de a statisztikát nem ők csinálták).

2014. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:
És ezt te el is hiszed? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:DDDDDDDDDD:D:D:D:D:D:
2014. febr. 12. 14:27
 63/69 anonim ***** válasza:
Hát, hamarabb hiszek az MTA Szociológiai Intézete által végzett kutatásban, mint a te véleményedben. De megint biztos én vagyok a hülye.
2014. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

#56 Az első ponttal egyetértek, az rendben van.


"itt már bevallod hogy gyűlölködsz, de mosdatod magad, hogy más is ezt teszi (mintha ez felmentő érv lenne:) )"

Na ez viszont ferdítés. Én azt írtam, h ha népcsoportokat kritizálni gyűlölködésnek számít, akkor a politikai nézetek miatti kirekesztés is az.


"viszont amivel alátámasztod, hogy a liberálisok politikai nézetek miatt gyűlölködnek, egyértelmű légből kapott, alátámasztások nélküli humbug."

Kérdezz meg egy liberálist, h betiltaná-e a Jobbikot!


"majd megkérded hogy miért nagyobb bűn zsidókat/cigányokat kritizálni, mint magyarokat gyilkolni."

Magzatokat írtam, nem magyarokat :) Hogy a szövegértés nem megy egyeseknek, azt már megszoktam, de h az olvasás se... :D


"Ilyen sok ferdítgetéssel nem fogsz soha eredményre jutni egy vitában, ez mindig csak veszekedéshez vezet."

Akkor miért ferdítesz mégis ennyit? :)

2014. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
Én speciel nem tiltanám be a jobbikot. A zsidólistás felvetésüknél azért rezgett a léc, de ez önmagában még nem elég ok. Ha elkezdenének konzisztensen törvénytelenül viselkedni, vagy létrehoznának egy paramilitáris szárnyat, aminek az átlagéletkora és súlya nem 50 év és 150 kiló akkor talán.
2014. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
A többi párt tagjai konzisztensen törvénytelenül viselkednek, mégse akarja senki betiltani őket.
2014. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
Amint akárki összeszed ellenük egy vádiratot, hogy szervezetszerűen ment a hűtlen kezelés, be lennének tiltva, valószínűleg. A gond az, hogy ez nem nagyon fog összejönni.
2014. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Ez igaz, mert falaznak egymásnak. Mind benne voltak a mutyikban meg a lenyúlásban, így egyikük se fogja elszámoltatni a másikat.
2014. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
A teljes liberalizmus=törvényes anarchia. Semmi más lényege nincs ennek minthogy ha mindenki csinálhat mindent de én persze mindent jobban csinálok az nem feltűnő. Had ne mondjam kiknek a paradicsoma ez.
2014. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!