Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért utálják sokan annyira a...

Miért utálják sokan annyira a Fideszt meg Orbánt? Csak érdekelne, mert az utóbbi években nem igazán foglalkoztam a politikával. Egyébként nem vagyok Fideszes.

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 20:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Folyamatosan hazudik, azt hiszi és teszi mintha neki mindent szabadna, agresszív, öntelt, önkényes, és alapvetően bűnöző mentalitású. Egy erkölcsi nulla.
2018. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Amig ellenzékben voltak, ők harcoltak legkeményebben a hazug csaló korrupt politika és politikusok ellen.

Mióta kormányon vannak, ők a legnagyobb hazug csaló korrupt politikusok.

2018. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Mert saját kudarcaikért legegyszerűbb őt hibáztatni.
2018. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
40%
Mert egy Geeeeci. Amennyi mocskosságot elkövetett a nép ellen, azt egy könyve kellene leírni. Szóval így egyszerűbb: egy Geeeeeci.
2018. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Jó, de konkrét korrupciós ügyekről, megszorításokról stb. szeretnék hallani. Ilyen általánosságokat már én is hallottam, hogy korrupt meg lopnak meg hazudnak.. De konkrétan?
2018. máj. 11. 21:12
 6/26 A kérdező kommentje:
Szóval konkrétan milyen mocskosságokat követtek el a nép ellen?
2018. máj. 11. 21:14
 7/26 anonim ***** válasza:
64%

Konkrétan gyermekkori barátja, Mészáros Lőrinc ("Pénztáros Lőrinc") 8 éve egy egyszerű gázszerelő volt, ma Mo. leggazdagabb embere.

A vagyonát olyan cégekben alapozta meg, melyek gyakorlatilag kizárólag közbeszerzéseket végeztek.


OV veje egy olyan céget birtokolt, mely közvilágítási közbeszerzéseken hízott nagyra. Az EU csalás elleni hivatala bűnszervezetben (magyarul maffia) elkövetett csalást gyanít, a kárérték 12ezer millió Ft. Lehet, hogy ezt az összeget Magyarországnak (azaz mindannyiunknak) vissza kell fizetnie az EU-nak.



Tucatjával épülnek a stadionok, melyek kihasználatlanul állnak. A 2000 lakosú Felcsúton, 3800 fős stadion épült, 3800 millió forintból, de ha jól emlékszem, kazánházra még elköltöttek kb 1000 milliót.


Órákig lehetne sorolni a közpénzek szisztematikus lenyúlását, nézz körbe a www.atlatszo.hu-n.

2018. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Elvonatkoztatva a politikától, mindig is utáltam a pökhendi, önhitt, pofátlan, beképzeltmajom, lófasssz embereket már ránézésre is.
2018. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

"Szóval konkrétan milyen mocskosságokat követtek el a nép ellen?"


Hacsak nem külföldön élsz, akkor szembesülnöd kellett a Fidesz plakátkampányaival akkor is, ha nem foglalkoztál politikával.


Ezek után nem tudom, milyen egyéb konkrétum kell még, de minden nap tesznek valamit, amiért meg lehet utálni őket.

2018. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Minket az ért már jópár éve, hogy anyámnak lenyúlták valami 2 millió Ft gyűjtött pénzét a számlájáról.
2018. máj. 11. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!