Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért utálják sokan annyira a...

Miért utálják sokan annyira a Fideszt meg Orbánt? Csak érdekelne, mert az utóbbi években nem igazán foglalkoztam a politikával. Egyébként nem vagyok Fideszes.

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 20:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

""a korrupcióban már csak Bulgária előz meg miket az EU-ban"


Ez a rendszer váltás óta üldöz bennünket. -De volt rosszabb is. "


Nem, nem volt rosszabb. Most maradunk le a közép-európai országoktól (is).


A többiben sincs igazad. De ezt most nem fejtem ki.

2018. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Szellemi fogyatékos Te vagy, meg aki megcsinált.

Először tájékozódj aztán ugass. "


Elmehetsz a piccsába te xar arcú retardált elmebeteg. Látszik, hogy a kölykeid jövőbeni sorsa neked havi 10 ezret ér, mert vagy annyira bugris, hogy nem fogod fel mi zajlik itt, és képtelen vagy előre látni. A borjú feleséged sem kap már adókedvezményt a kölykök után, ha te már igényelted, magyarán 5-5 ezret ér a gyermekeid jövője. Gratulálok!

2018. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"a lényeg hogy még Te is megértsd:

Ez adókedvezményre lefordítva ennyit jelent (ennyivel lesz magasabb a nettó béred az adókedvezmény miatt) "


Hőbörögnöd sem kéne, mert nem mindenki olyan degenerált prosztó, hogy 10 ezer adókedvezmény miatt fialjon le. Gondolom hihetetlen számodra, de vannak akik nem a csokista, gyesista, családista, adókedvezményista megélhetési fialók!

2018. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt én sem értem, hogy a nem-Fidesz szavazók milyen alapon akarnák kikövetelni, hogy Viktor húzzon el vagy ismételjék meg a választásokat.. főleg így, hogy a 2/3-ad is megvan..
2018. máj. 14. 13:23
 25/26 anonim ***** válasza:
A tudomány jelenlegi állása szerint 10 millióból 2 millió az nem kétharmad, hanem egy ötöd....
2018. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Elég hosszú listát lehetne összeállítani az okokról, rámenne a nap.

Én, személy szerint azért vetem meg, mert arrogáns, cinikus, sunyi. Mocskos eszközökkel kormányoz, mocskos eszközökkel befolyásolja a választókat a saját hatalmi céljai érdekében. A saját maguk által hozott törvényeket is semmibe veszik, vagy úgy értelmezik, ahogy nekik kényelmesebb.

2018. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!