Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért utálják sokan annyira a...

Miért utálják sokan annyira a Fideszt meg Orbánt? Csak érdekelne, mert az utóbbi években nem igazán foglalkoztam a politikával. Egyébként nem vagyok Fideszes.

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 20:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Amikor néhány hete bekapcsoltam a tévét, akkor is pont épp magukat fényezte Orbán így a választások előtt. :D
2018. máj. 11. 22:42
 12/26 anonim ***** válasza:
63%

-lenyúlások, nagyüzemi lopkodás

-ország lecsúszó pályán tartása

-csicskulás pb a kgb ügynök elvtársuknak

-adóemelések

-mégjobban szétbarmolt oktatás-egészségügy

-álhirek, propaganda

-ország nevetségessé tétele

-kommunista módi

2018. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Látom ésszerű valós tényt senkinek nem sikerült összehozni,

de mit is várnánk tőletek.

-Na ezért buktatok.

-hogy hol milyen stadion épül nem érdekel, amíg a családommal jól élünk.-

-De itt egy saját példa a sok hazugságotokra

450E a br-m ebből 300-t kapok kézhez

a munkáltatóm 100-t fizet utánam, nagyon örül, hogy csak ennyit kell már.

-a két gyerek után kapok 2*30E havonta amit évente egy összegbe kérem a nav-tól -720E-.

.30%-l kevesebb a villanyom és gázom.

-Ja hogy ti 8 általánossal és/vagy a semmitmondó szakmátokkal akarnátok milliókat keresni?

-az nem fog menni, lehet Angliába mosogatni ennyi ésszel, és ott is csak éhbérért.

2018. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"-hogy hol milyen stadion épül nem érdekel, amíg a családommal jól élünk."

Ne vedd magadra, de hogy én ezt a hozzáállás mennyire gyűlölöm.

Az eü ellátás romokban (bár több kórházépületet az EU-támogatásból felújítottak), a nyugdíjrendszer összeomlik, az oktatás színvonala a béka segge alatt, a korrupcióban már csak Bulgária előz meg miket az EU-ban, a várható élettartam esik, Mo. megítélése a fő kereskedelmi partnereinknél (EU, USA) soha nem látott mélységben, OV és csapata szétlopja az országot


de te jól élsz.


csak egyszer majd beteg leszel és amennyivel több a jövedelmed, azt majd jól elköltöd magánellátásra, állami nyugdíjad nem lesz,

a gyerek iskolájának a színvonala egyre rosszabb (kivéve, ha egyháziba jár, mert az ott tanuló gyerekek után magasabb fejkvóta jár)

2018. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

"csak egyszer majd beteg leszel és amennyivel több a jövedelmed"


Vidéken élünk és többször volt az asszony & rokon kórházba de egy panaszunk se lehet.


"a gyerek iskolájának a színvonala egyre rosszabb"

-nem is tudom ki zárogatta be az iskolákat, vonta össze és telenyomta az osztályokat cigókkal.


"az oktatás színvonala a béka segge alatt"


-ezt az idióta szdsz-nek köszönhetjük.

-Bennünket nem libsi módszerrel tanítottak, de meg is tanultuk, mégsem lettünk frusztráltak, lelki sérültek egy-két pofontól.


"Mo. megítélése a fő kereskedelmi partnereinknél (EU, USA) soha nem látott mélységben"


-Mégis ~200 külföldi fektetett be az országba.


"Az eü ellátás romokban (bár több kórházépületet az EU-támogatásból felújítottak)"


Biztos vannak kórházak amik felújításra szorulnak, akár eszközök szinten.

-de nem lehet minden kórházat egyszerre, és olyan párt nincs is amely képes lenne rá,

mert mihelyt hatalomra kerülnek, másra költik a pénzeket.


"...a nyugdíjrendszer összeomlik..."

"...állami nyugdíjad nem lesz..."


Ezt 30 éve hallom, sőt a szüleim is emlegették, mégis nyugdíjasok és kapják az ellátást.

Egy államnak sok eszköz van a kezébe, hogy ezt elkerülje, a másik dolog pedig ha valaha is megszűnne annak jóval előtte beharangozzák, arról nem is beszélve hogy vitára kerülne először is, pontosabban először valakinek fel kellene vetnie a parlamentbe.

-De Én még egyik párttól se hallottam ilyet.


"a korrupcióban már csak Bulgária előz meg miket az EU-ban"


Ez a rendszer váltás óta üldöz bennünket. -De volt rosszabb is.



"OV és csapata szétlopja az országot"


Az MDF, MSZP amit csinált 8 év alatt, privatizálták az egész országot, eladtak mindet, potom pénzért.

-Megszűnt/csődbe ment/lebontották több száz ipari mezőgazdasági létesítményt, az ebből fakadó munkanélküliségről ne is beszéljünk.

-Na ez volt a lopás, nem 1300Mrd, hanem több 10E Mrd.

Csak vegyünk egy példát: cukorgyártás -nincs, megszűnt (1 van), az EU még azt is megkövetelte, hogy a bezárt gyárakat alkalmatlanná kell tenni a gyártásra.

-Vagy mekkora kárt okozott a négy mancs? 100Mrd-kat.



-Szóval lehetne ezt ragozni, szinte bármely oldalon.

2018. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
11%
Akik utálják, azért utálják mert nem tudják méltósággal viselni a vereséget. A liberalizmustól és a szocializmustól azt tanulták, hogy nekik minden jár alanyi jogon, és most nem kapták meg amit akartak és hiszti van. Röhejes bohócok gyülekezete a bal oldal:D én csak mosoylgok. Éljen Viktor!
2018. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A liberalizmus pont nem arról szól, hogy alanyi jogon jár minden.

Mondjuk arról sem, hogy lehet 8 év alatt az ország leggazdagabb embere egy gázszerelő.

2018. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
#16 a szocializmustól ti tanultátok ezeket, és mert viktortól megkapjátok azt amire kommunista apátok nevelt örültök, hiszen ti komcsik soha nem változtok jó irányba, csak ha elpatkoltok.
2018. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
"-a két gyerek után kapok 2*30E" Tán szellemifogyatékos a gyerek te meg ingyenélő, hogy ennyit kapsz, mert normális dolgozó ember lófffaszt nem kap 2 gyerek után...
2018. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szellemi fogyatékos Te vagy, meg aki megcsinált.

Először tájékozódj aztán ugass.


Olvasgass idióta:

[link]


a lényeg hogy még Te is megértsd:


Ez adókedvezményre lefordítva ennyit jelent (ennyivel lesz magasabb a nettó béred az adókedvezmény miatt)


1 gyermek esetén havonta 10 000 forint gyermekenként és havonta

2 gyermek esetén havonta 17 500 forint gyermekenként és havonta

3 vagy több gyermek esetén 33 000 forint gyermekenként és havonta.


!!gyermekenként!!


olvasgass még te szerencsétlen, mert holnap menned kell a szalagra dolgozni, ha már nem tanultál

[link]

2018. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!