Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Joga van ehhez a rendőrnek?

Joga van ehhez a rendőrnek?

Figyelt kérdés

Reggel mentem munkába, nem mentem tilosba, sebességet betartottam, tehát nem csináltam semmit, mégis leintett a rendőr. Megálltam, és kérték az iratokat meg szondát fújattak velem. Mondtam nekik, hogy el fogok késni. Nem érdekelte őket. Mondtam nekik, hogy nem csináltam semmit, nem ittam, miért állítottak félre? Azt mondták rutin ellenőrzés, szúrópróba szerűen intenek le valakit, nem kell magamra venni. De én meg emiatt kések el, mert nekik épp olyan kedvük van, hogy leintenek. Mégis mi jogon? Mert ha elkések, azért én kapok, abba nem gondolnak bele? Mondta az egyik gúnyosan, hogy akkor majd beszélnek a főnökömmel és vállalják a felelősséget. Mondtam oké, panaszt is fogok tenni, ha elkések. Tehát nem elég, hogy feltartanak, még úgy érzik, ezt a hangnemet is megengedhetik. Szerintem ez felháborító. Jó 10 perc ment el az igazoltatással, épphogy beértem, de parkolóhely már nem volt. Csinálhat ilyet egy rendőr? Vagy nekik mindent szabad? Egy embert rúgjanak ki a munkahelyéről, mert nem is csinált semmi szabálytalant, de nekik olyan kedvük van, hogy igazoltatják? Ehhez joguk van??


L/23


2019. okt. 28. 16:28
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen Joga van. Az egyébként feltűnt már hogy nagyon baxatlan vagy? Inkább erre kéne nagyobb gondot fordítanod!
2019. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Könnyen dobálóztok ezzel. Persze, ha egy nő kinyitja a száját, akkor máris rámondjátok, hogy b_szatlan, mintha annyira tudnátok mikor voltam férfival utoljára...
2019. okt. 28. 17:11
 13/52 A kérdező kommentje:

"vagy mire számítottál,arra hogy igazoltatás nélkül továbbengednek?"

Igen!! Pontosan ezt vártam volna, hisz nem csináltam semmit. Ha nagyon ráérek felőlem igazoltassanak, de ne akkor mikor sietek és ezt mondtam is nekik. De ők már CSAK azért is...

2019. okt. 28. 17:15
 14/52 anonim ***** válasza:
100%

Igen joguk van, és adnak róla igazolást. Ugyanígy tanúnak is bármikor hívhatnak, arról is adnak igazolást. Az igazolt időszakra Munka tv. szerint ugyanúgy távolléti díj jár, mint a normál éves szabadságra.

Legközelebb ha lesz ilyen, akkor egy 20 perces intézkedésről simán kérjél másfél órás igazolást (mondván, hogy később nagyobb a forgalom, nehezebb parkolóhelyet találni, ami igaz is).

2019. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
78%

te agyatlan kakadarab, szerinted ha valaki azt mondja, hogy hadd menjen az csak úgy mehet?

most vagy troll vagy, vagy sötét mint az éjszaka.


ja és mikor dugtál? és milyen volt?

2019. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
#15 Magánügy!
2019. okt. 28. 17:17
 17/52 anonim ***** válasza:
Na látod. Végén csak kiderül hogy erősen baxatlan vagy.
2019. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

értem. ezek után továbbra is nyugodtan állíthatják a kollégák, hogy ez a bajod.

és hiányolod, hogy a rendőr bácsik nem gumibotoztak meg.

2019. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Ti nem vagytok normálisak. PErsze, mindenre a szex a megoldás. Fogadok pasik vagytok, csak azok ilyen együgyűek.
2019. okt. 28. 17:26
 20/52 anonim ***** válasza:
25%

Én nem adnék nők kezébe jogsit.

Ha valaki tököl, azt se tudja merre menjen, áll, nem tudja, tolassoe-e vagy másik irányba menjen, ha ilyen tökölős autó áll az utamban, mikor belátok a volánhoz mindig azzal szembesülök, hogy NŐ a vezető, ilyenkor soha nem csodálkozom.


Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge ne vegye magára annak a kevés nőnek adnék jogsit, de te nem közzéjük tartozol, ne is haragudj.


Csak a véleményem és tapasztalatom irtam le.

2019. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!