Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Joga van ehhez a rendőrnek?

Joga van ehhez a rendőrnek?

Figyelt kérdés

Reggel mentem munkába, nem mentem tilosba, sebességet betartottam, tehát nem csináltam semmit, mégis leintett a rendőr. Megálltam, és kérték az iratokat meg szondát fújattak velem. Mondtam nekik, hogy el fogok késni. Nem érdekelte őket. Mondtam nekik, hogy nem csináltam semmit, nem ittam, miért állítottak félre? Azt mondták rutin ellenőrzés, szúrópróba szerűen intenek le valakit, nem kell magamra venni. De én meg emiatt kések el, mert nekik épp olyan kedvük van, hogy leintenek. Mégis mi jogon? Mert ha elkések, azért én kapok, abba nem gondolnak bele? Mondta az egyik gúnyosan, hogy akkor majd beszélnek a főnökömmel és vállalják a felelősséget. Mondtam oké, panaszt is fogok tenni, ha elkések. Tehát nem elég, hogy feltartanak, még úgy érzik, ezt a hangnemet is megengedhetik. Szerintem ez felháborító. Jó 10 perc ment el az igazoltatással, épphogy beértem, de parkolóhely már nem volt. Csinálhat ilyet egy rendőr? Vagy nekik mindent szabad? Egy embert rúgjanak ki a munkahelyéről, mert nem is csinált semmi szabálytalant, de nekik olyan kedvük van, hogy igazoltatják? Ehhez joguk van??


L/23


2019. okt. 28. 16:28
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

te mondod, hogy együgyűek vagyunk a kérdésed után?

húzzad le magad a wc-n nyomorult

2019. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Elképzeltem, hogy milyen lenne az élet, ha olyan lenne, mint ami a fejedben van. Bemegyek a benzinkútra, kirabolom, aztán ha megállít a rendőr, akkor annyit mondok, hogy nem érek rá, sietek, az meg bocsánatot kér és elmegy :'D
2019. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
#23 Az más.. De nem érted, hogy én nem csináltam semmit??!!
2019. okt. 28. 17:35
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
És azt neki honnan az anyádból kéne tudnia? Most őszintén!
2019. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

mi értjük, hogy nem csináltál semmit.

te nem érted, hogy attól még joga van hozzá.

és pl. amíg meg nem állít, honnan tudja, hogy nem ittál előtte alkoholt?

2019. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
biztos nála a szúrópróbaszerű azt jelenti, hogy szúrós tekintettel nézik őt a szélvédőn keresztül es abból egyből kiderül hogy ivott, drogozott-e, meg van e feljelentés ellene :D
2019. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Én sem csináltam semmit, de ha leintenek a rendőrök meg kell állnom. 23 évesen felfogod végre?
2019. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

# 7/28

Nem, az ország a hasonló kétbitesek miatt tart itt.

2019. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve volt ilyen kb 3 perc alatt végeztünk.
2019. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

Természetesen joga van hozzá a rendőrnek. Neki ez is a munkája részét képezi, hogy szúrópróbaszerűen ellenőrizze az autósokat. Hiába sietsz munkába, vagy a haldokló mamádhoz a kórházba, temetésre, vagy a fiadért az iskolába/óvodába. Mondhatod neki ezeket, de nem fogja meghatni. Ő feletted áll! Szóval ha dolgozik olyan jogai vannak amiket neked kötelességed megcsinálni, az ő parancsára. Én nem bántani akarlak, de ha ezt nem tudod felfogni, és elfogadni, akkor éljél az erdőben a tundrán.

30/F

2019. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!