Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Budapesten áthajtott egy...

Budapesten áthajtott egy bicajos nő a piroson, ellenszegült az igazoltatásnak, hamis adatokat diktált be, rugdosódni kezdett. Miért a rendőröket cseszegetik az emberek, mert fellépnek az ilyen idióták ellen?

Figyelt kérdés
Szerintetek sajnálni kell azokat, akik így viszonyulnak a szabályokhoz, mint ez a kerékpáros?

2020. máj. 17. 10:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Viszont volt rajta fejvédő, hahaha.... Nade ezért sem lennék én rendőr, nap mint nap ilyen idiótákkal kell küzdeniük.
2020. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy volt rajta. Ebből is látszik, hogy ilyen kamikáze akciókra fel van készülve
2020. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
5%

Én nem voltam ott, de egy 60 kg-s nőhőz miért kell így durvulni?

Testkamera hol van? Tavaly előtt meg lett ígérve?

2020. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt semmi durvulás. A nő erőszakosan viselkedett, szabálytalankodott, nem azonosította magát.


A rendőrök profi módon jártak el. 👍

2020. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
43%
Minden kerékpárossal szemben így kellene fellépni! Hamar észrevennék magukat!
2020. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

13as.

Mit durvultak? Megbilincselték és lefogták mert őrjöngőtt a nő. Se bot se spré nem került elő hogy "durvuljanak".

Mit kelett volna szerinted tenni hagyni hogy rugdossa őket még meneküljön?

2020. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem azonosította magát, hanem először hazudott, hogy kicsoda és hol lakik, csak már a rendőrautóban derült ki.

Nem mindegy az se, hogy hol, mert nem akárhol véletlen helyen Pesten, hanem a Zsiga mellett. XI. ker.

Az biztos, hogy nem véletlen volt AZ EGÉSZ, jön a folytatás, akárki meglátja.

2020. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

1-es!

"egy drab npt két rendőr fog az autón, aki kiabál a fájdalomtól"

Honnan vagy olyan biztos abban, hogy a fájdalomtól kiabált?

Ha nem áll ellen az intézkedésnek, akkor valószínűleg nem került volna sor hatósági erőszakra!

Abban igazad, hogy az előzményeket nem láttuk.

2020. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
14%

18: mondjuk onnan, hogy azt kiabálta hogy "nagyon fáj", meg amikor rángatják, akkor azt, hogy "fáj a kezem"? Nem tudom, lehet, hogy ez más nyelven mást jelent, de én azt nem tudom.

Tudom, megint jönnek a lepontozók, akik nem képesek szöveget értelmezni. Nem írtam én az első hsz-ben se, hogy nem volt igaza az egyik, vagy a másik félnek. Semmit nem tudunk az ügyről, csak amit a rendőrök állítanak, meg amit a videó mutat. Ha az igaz, amit a rendőrök állítanak, akkor is elég ciki, hogy nem bírnak el ketten egy nővel és kiabál vele az utca közepén meg kicsavarja a karját. Kíváncsi lennék, hogy ha egy 100kilós izomagy lett volna, akkor is ilyen nagyon határozottak lettek volna. Igen, ha nem adja meg az adatait és rugdos meg kell bilincselni és be kell vinni, de a rendőr nagyon amatőr módon intézkedett.

2020. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

18-as!

Igen lehet, hogy tényleg fájt neki, persze ha nem próbált volna ellenálni intézkedés közben akkor lehet, hogy a rendőrök is finomabban megbilincselhették volna.


Azt is el tudom képzelni, hogy arra játszik, hogyha azt kiabálja, hogy nagyon fáj akkor a rendőrök tényleg kívülről durvának tünnek. Ha


Nem vagyok benne biztos, hogy szakszerűtlen az intézkedés, ahogy azzal sem, hogy a rendőrök a feltétlenül szükségesnél több erőszakot alkalmaztak.

Egy 100 kg-os izomebernél pedig valószínüleg használták volna a gázsprayt, meg a sokkolót a rendőrök és hívtak volna erősítést is.

2020. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!