Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Budapesten áthajtott egy...

Budapesten áthajtott egy bicajos nő a piroson, ellenszegült az igazoltatásnak, hamis adatokat diktált be, rugdosódni kezdett. Miért a rendőröket cseszegetik az emberek, mert fellépnek az ilyen idióták ellen?

Figyelt kérdés
Szerintetek sajnálni kell azokat, akik így viszonyulnak a szabályokhoz, mint ez a kerékpáros?

2020. máj. 17. 10:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
73%
Ugye, emlékszünk még a Varjú földön fetrengésére, meg hogy mit beszélt?
2020. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

21-es!

Igen én is valami hasonlóra gyanakodtam itt, aztán ki tudja mi az igazság...

2020. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
26%

21: tök jó, de annak mi köze ehhez? Akkor mostantól bárki kiabálhat bármit, nem lehet neki elhinni, mert valaki egyszer valahol úgy viselkett, ahogy? Vagy mi az összefüggés?

A 100kilós izomagy példát meg azért hoztam, mert pont hogy azt gondolom, hogy akkor nem lettek volna ilyen határozottak. Csak egy 50kilós nővel sokkal egyszerűbb.

Megintcsak le kell írnom, mert imádják az emberek félreérteni a dolgokat: nem tudom mi történt, nem mondom, hogy nem volt jogos, hogy előállították, én csak azt mondom, hogy nem egy profi rendőri előállítás, amikor az utca közepén a rendőr kiabál valakivel, aki az autó motorháztetején hasal megblincselve, és percekig nem képes valakit beültetni az autóba. Ha gyorsan és normálisan megbilincselte volna és betette volna az autóba 2db 90 kiló körüli rendőr az 1db 50 kiló körüli nőt, akkor nem lett volna róla videó és nem találgatnának az emberek, hogy mi történt. Amatőrök voltak.

2020. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert a "rendőri visszaélés" címszóval nagyon sok kattintást össze lehet hozni egy cikkre. Khm... Index... Khm...
2020. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
25%
Azért khm... kíváncsi lennék honnan látja a címlapon bárki is a cikk kulcsszavait.. khm... és hogy hol van "rendőri visszaélés" khm... mert én csak "rendőri túlkapást" látok khm... és az közel sem ugyanaz khm...
2020. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
86%

#25


Mégis hol látsz rendőri túlkapást? Mert itt nem történt olyan...

2020. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
28%
Mondtam én valahol, hogy láttam? Én írtam a kulcsszavakat a cikkhez? Írtál valamit, aminek fele sem igaz és kijavítottam.
2020. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
85%
Ha valaki együttműködő, 10-15 perc és mindenki megy a dolgára, testi kényszer és egyéb kényszerítő eszköz (bilincs) használata nélkül.
2020. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
50 kilós nő,ekkora seggel? x2.
2020. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!