Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire szagolja ki a rendőr...

Mennyire szagolja ki a rendőr ha nincs jogsid?

Figyelt kérdés
Nyilván meglátszik az emberen, ugyanúgy látható, hogy vagy túl izgulós valaki vagy pedig túl nyugodtat "színlel", ugyanúgy látható az emberen ha szűz, vagy túl izgulós vagy megjátssza nagyon a nyugist és profit. Nem az a kérdés, hogy látja-e, hanem hogy mennyire állít meg, hogy "na ez, ennek a gyereknek valami gyanús jellem van, most csak azért is megállítom". Ha ez befolyásoló tényező, kb 6 ezer fős faluról van szó és eléggé az ország közepén.

2020. máj. 23. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Eléggé. veszélyes
Véletlenszerű
Egyáltalán nem veszélyesebb, mintha lenne
32 szavazat
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Ahogy látom a szavazatok alapján, nagyon egyszerűen célpont lehetek egy rendőrnél jogsi nélkül. Szomorú :\
2020. máj. 23. 23:02
 2/36 anonim ***** válasza:
Szúrópróba, de lehetôleg mindig vidd magaddal. Tudod az ördög nem alszik, és mindig akkor van valami, amikor nem kéne...
2020. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Sajnos egyáltalán nincs, szóval :D
2020. máj. 23. 23:15
 4/36 árokpart ***** válasza:
48%
Az nem derül ki az írásodból, hogy egyáltalán nincsen jogsid vagy ha véletlenül nem viszel magaddal és úgy igazoltatnak. Ha az előbbi akkor 90 ezer forintos bírság ha az utóbbi akkor megúszhatod úgy, hogy kiszállíttat a kocsiból és csak úgy viheted el ha hazamész a jogsidért.
2020. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne vezess. Vagy csináld meg mielőtt kinyírsz valakit. Vagy tényleg elkapnak és (joggal) s..be leszel k.va.
2020. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem nyírok ki senkit. Nem célom és nagyon illedelmesen vezetek. Négyszer buktam, de nem azért mert életveszélyes vagyok, van 60 óra a hátam mögött. De kifogytam a pénzből. Nincs több, viszont megint úgy fogok járni, hogy felejtek és izgulni fogok kövi vizsgán. Egyetemista vagyok, tehát nem valami suttyó ember. Sajnos nem dolgozom, igaz munkakerülő vagyok és ezért nincs pénzem sok új órára.
2020. máj. 23. 23:21
 7/36 A kérdező kommentje:
Ja és vezettem már jogsi nélkül egyedül abbana faluban, minden jól ment. Nem spotoltak be a rendőrök, de azért rákérdezek hátha mostanában nagyobb razzia van. Vezetni ígyis úgyis fogok holnap.
2020. máj. 23. 23:24
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

#6


Akkor enged el...4x megbuktattak, és te az utakon vezetsz? Remélem ez csak vicc kérdés...(Mert komoly következménye lehet...megpróbálod pár hóbap múlva v 1 év múlva a vizsgát.

2020. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem vicc, igen 4x megbuktattak, az elsőn a rosszul informáltságom miatt, a másodikon egy irreleváns dolog miatt, harmadikon a vizsgabiztosnak nem tetszettem, a negyediken pánikroham jött rám. Ekkor természetesen nem ültem volna kocsiba, valóságban sem tenném, de vizsgán nem mondhatom azt, hogy pánikrohamom van és nem akarok vizsgázni.
2020. máj. 23. 23:36
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem fogok tovább ülni a dolgon és várni. Senkit nem fogok vele meggyilkolni, hogy a kihalt falusi utcákon vezetek már ennyi háttérrel. Ha igen, magam kérvényezem hogy halálbüntetést kapjak érte. Mert hogy én nem fogom leélni az életemet úgy, hogy nem lehet jogsim.
2020. máj. 23. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!