Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire szagolja ki a rendőr...

Mennyire szagolja ki a rendőr ha nincs jogsid?

Figyelt kérdés
Nyilván meglátszik az emberen, ugyanúgy látható, hogy vagy túl izgulós valaki vagy pedig túl nyugodtat "színlel", ugyanúgy látható az emberen ha szűz, vagy túl izgulós vagy megjátssza nagyon a nyugist és profit. Nem az a kérdés, hogy látja-e, hanem hogy mennyire állít meg, hogy "na ez, ennek a gyereknek valami gyanús jellem van, most csak azért is megállítom". Ha ez befolyásoló tényező, kb 6 ezer fős faluról van szó és eléggé az ország közepén.

2020. máj. 23. 22:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elárulok valamit. Amennyiben faluban élsz (ez jött le), de akár kisváros.. körzeti megbízott rendőr van ott is. Azok kb.mindenkit ismernek. Téged is. Továbbá vannak civil informátoraik,akikre talán nem is gondolsz. Jó eséllyel már tudják,hogy nincs jogsid,és várják,hogy lebukj. Ha még nem,előbb-utóbb megrudják. Ezt tudom,mert hozzátartozóm is körzetis, kis városban.
2020. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Én egy 40 ezres városban élek, kb 40 km-re a falutól. Nagyszüleimhez megyek oda és ott állomásozik évek óta a kocsim. Használatra készen de hiába :(
2020. máj. 23. 23:43
 13/36 anonim válasza:
100%
Hagynál elveszni ennyi pénzt meg időt, amit eddig ráfordítottál ? Ha már idáig eljutottál, szerintem mindenképp fejezd be. Barátom is négyszer bukott 5-6 évvel ezelőtt, lejárt neki a 2 év és most mindent kezdhet elölről. 60 óra annyira még nem sok, nekem 82 kellett hogy átmenjek.
2020. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Befejezném, természetesen. De ahhoz gyakorolnom kell. És nem csak az oktatómmal. És amíg odáig eljutok hogy ha megint lesz pénzem hogy legalább a vizsgát kitudjam fizetni, ugyanott leszek mintha csak 20 lenne a hátam mögött.
2020. máj. 23. 23:59
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Nincs olyan a vezetésnél, hogy irreleváns információ, vagy hogy rosszul informált lehetsz - vagy tudod azt ami kell, vagy nem. Ha a vizsgán nem tudtad, negyedszerre sem, akkor vezetéshez sem elegendő a tudásod.

Ahogyan egy vizsgán sem nagyobb a stressz, mint amikor egyedül vezetsz utána, ha a vizsgával nem birkózol meg, akkor a vezetéssel sem fogsz.

4-szer megbuktál - vagyis nem véletlenül nem kaptad meg a jogsidat. van akinek nem is szabad hogy vezessen. Megsúgom a fiam 18 évesen másodszorra csinálta meg, nem jött azzal hogy egy irreleváns információ miatt buktatták meg - benézte, hibázott, megtanulta, másodszorra már nem követte el.

ha most magadat mentegeted akkor ezt fogod tenni mindennel: nem a te hibád hogy meghúztad azt a kocsit, túl messze állt az út szélétől. Nem a te hibád hogy elsodortad a biciklist, miért ott biciklizett a forgalomban. Nem a te hibád, hogy ütköztél a másikkal, rossz helyen volt az a stop tábla, meg különben is, hogy lehetne olyan gyorsan reagálni és megállni stb. stb. stb.

Fejezd be!

Nem csak a magad életével játszol, hanem másokéval is. Nem véletlenül van vizsgához kötve a vezetés, aki autóba ül az így is tisztában kell legyen azzal mekkora veszélye van annak hogy hibázik, a legjobb szándéka ellenére is. Te meg úgy tennéd meg, hogy még kezdő vezetőnek sem bizonyultál alkalmasnak.

A friss jogsi nem tesz senkit jó sofőrré, ahogy akinek már régebb óta megvan az is csinál hatalmas baromságot, nekem is volt már balesetem - saját hibámból.

Nem tudhatod hogy senkit nem fogsz vele meggyilkolni, hogy senkinek nem fogsz vele ártani. A jogosítvány nem kell az élethez csak könnyebbé teszi. De tömegével vannak emberek akik soha nem vezettek és nem is fognak, mégis vígan élik az életüket.

Gyakorolj, és próbáld meg később újra.

2020. máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
De van olyan, hogy rosszul informált. Nem mondta el az oktató, hogy nem baj az, hogyha letérek az útvonalról. Majndem letértem, bepánikoltam hogy ígyis úgyis megbukok ha letérek, csapádba ejtettem magam. Elrántottam a kormányt, majdnem karambolt okozva. Ezt való életben nem tettem volna. Aztán irreleváns dolog volt, mert álló járműt hittek forgalomban lévőnek, emiatt buktattak meg. Ha az oktató rálép a fékre, onnantól kezdve nincs olyna hogy tévedett. Szóval te fejezd be kérlek, ne okoskodj láthatlanban, mert nem olyan a világ amit csak te tapasztalsz meg. Ja és éljék vígan jogsi nélkül, én nem fogom az fix. Mindent megteszek érte. Nekem olyan alapvető dolog a vezetés, mint a járás. 2020-at írunk. Akinek ninc sjogsija, sajnos annyit is ér. És gyakorolnék. Csak nincs rá pénz, ezért illegálisan fogok.
2020. máj. 24. 00:26
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt való életben nem tettem volna."

De. A való életben pontosan úgy viselkedtél volna, csak nincs melletted egy tapasztalt ember hogy elrántsa a kormányt és nincs másik pedál a lábánál, hogy rálépjen helyetted a fékre.

Hiába próbálod kimagyarázni, nem fogsz felhatalmazást kapni arra hogy jogosítvány nélkül vezess. Rajtad kívül vagy 5 millió embernek van jogosítványa ebben az országban, tehát meg lehet csinálni - és meg is kell.

Minél jobban erősködsz és minél inkább a másikat kezded sértegetni, annál inkább csak az mutatkozik meg, hogy alkalmatlan vagy. Nem csak a vezetésre.

2020. máj. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
88%

Egyetemista vagyok, tehát nem valami suttyó ember.


Nem attól leszel valaki, hol tanulsz. Attól, hogyan viselkedsz. Úgyhogy suttyó vagy. Ennyi.

2020. máj. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha balesetet csinálsz akkor börtön lesz a vége a közúti veszélyeztetés miatt.
2020. máj. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kerdezo, tobbszor hasznaltad a " bepanikoltam" kifejezest! Ezek szerint stressz helyzetben nem tudsz higgadt maradni...

Ha nem egy kis faluban vezetsz, ahol van 3 auto, hanem egy forgalmas varosban...mi a garancia, hogy tudod majd kezelni a zuros forgalmi szituaciokat?

2020. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!