Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire szagolja ki a rendőr...

Mennyire szagolja ki a rendőr ha nincs jogsid?

Figyelt kérdés
Nyilván meglátszik az emberen, ugyanúgy látható, hogy vagy túl izgulós valaki vagy pedig túl nyugodtat "színlel", ugyanúgy látható az emberen ha szűz, vagy túl izgulós vagy megjátssza nagyon a nyugist és profit. Nem az a kérdés, hogy látja-e, hanem hogy mennyire állít meg, hogy "na ez, ennek a gyereknek valami gyanús jellem van, most csak azért is megállítom". Ha ez befolyásoló tényező, kb 6 ezer fős faluról van szó és eléggé az ország közepén.

2020. máj. 23. 22:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
56%

Mindegy mit talalsz ki, alkalmatlan vagy a vezetesre, nem veletlen vagtak el 4x.

Egyetemista vagyok, tehát nem valami suttyó ember

Rohog a vakbelem.

Sajnos nem dolgozom, igaz munkakerülő vagyok

Akkor minek neked egyetem es jogsi?

2020. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
6%

Az önjelölt okostojások, akik itt élik ki a frusztrációjukat ennél a kérdésnél a kérdezőn, kérdezem, változik valamit, ha lesz az embernek jogosítványa?

Mennyi kis suhanc tróger száguldozik az utakon, több száz lóerős autóval, és csinálnak súlyos baleseteket. És van jogsijuk.

Régen nem csak jogosítvány kellene az utakra, hanem a PÁV-ot kibővíteni.

De minden kormánynak érdeke, hogy fogyjon az üzemanyag, így ilyen sosem lesz.

Viszont korlátozásokkal meg lehetne szüntetni hasonló problémákat.


Kérdező, megszívhatod, mert kamerás rendszám felismerő rendszerek vannak a rendőrautókban, egyből kidobja a tulajt, ha nem vagy hasonló a fotón látottal, erednek utánad azonnal.

2020. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nincs jogsid és a rendőr megállít nincs mese, elkéri a jogsid, ha nincs, akkor eltiltanak+pénzbírság. Tudom hogy nehéz kivárni/kifizetni a jogsit, de sajnos nélküle kihívod magad ellen a sorsot.
2020. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"Egyetemista vagyok, tehát nem valami suttyó ember."


De bizony az egyetemisták nagy része is suttyó ember. Mondom ezt úgy, hogy én elvégeztem az egyetemet (sőt még jogsim is van).


Pánikroham bármikor rádtörhet, ha egy életveszélyes helyzetbe kerülsz, akár önhibádon kívül is (az egyéb pánikrohamos jogosítvány nélkül vezető agresszív idióták miatt). Szóval egy időzített bomba vagy.


És arról már ne is beszéljünk, hogy gonodlom biztosítást sem fizetsz az autóra (nincs az a biztosító, aki jogosítvány nélkül biztosítaná a kocsidat!), sőt, műszakiztatva sincs. Tudod, ha balesetet okozol, akkor a biztosító fizeti az általad okozott hibát. És előbb utóbb balesetet fogsz okozni, az alapján amit itt írogattál...


Tegyél meg egy szivességet, inkább maradj a seggeden otthon, vagy használj tömegközlekedést, mint a többi csóró egyetemista. Képzel, én úgy el tudtam végezni az egyetemet, hogy tömegközlekedést használtam (úgy, hogy közben megvolt a jogsim!) a városban.

2020. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek való a vezetés

Mit csinalsz, ha az autópályán pánikroham tör rád? Na ugye. Ha nem tudsz levizsgázni akkor nem vezethetsz ennyi. De azt hiszem 5. bukás utan felülvizsgálat van. Pszichologiai is.


Ha a rendőr elkap elsőnek büntetés. Ha megegyszer nagyobb. Utána már felfugesztett és a végén börtön is lehet, mert alapból bűncselekmény.


Ha véletlen balesetet okozol és valaki.meghal és nem volt jogsid akkor függetlenül attól hogy nem te vagy a hibás börtönbe kerülsz.

2020. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

"Elrántottam a kormányt, majdnem karambolt okozva. Ezt való életben nem tettem volna."


Dehogynem. Ha utazol, külföldre pl. navigációval, akkor rengeteg dolgot belehet nézni. Nekem is volt már olyan, hogy már 9 órája vezettem és beneztem egy elsőbbség adást mert a navit követtem és az útszakasz is szarul volt kialakítva. Nem sok kellett a bajhoz. Van ilyen.... ebből tanul az ember..

2020. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Vezettem, szerencsére lélek nem volt, nemhogy rendőr. Magánterületre mentünk, szőlősbe. Keveset használtunk tényleges közutat. Tanya tulajok nem szóltak, gondolom tudták hogy mi van és velük is volt hasonló. Semmi baj nem volt, tolatásnál fulladtam csak le 3-szor de csak azért mert rossz a kuplung. Holnap megy is szervízbe.
2020. máj. 24. 17:27
 28/36 anonim ***** válasza:

Az erdős részeken, magánterületen, szántóföldek között azt csinálsz amit akarsz, ott gyakorolhatsz. Én is azt tettem amikor hosszú kihagyás után kellett vezetnem, mert attól hogy egyszer meglett a jogsim, kocsim még nem lett. A fiammal is azt csináljuk majd a nyáron, kiállok a kocsival, kimegyünk a városon kívülre a földutakra és gyakorol, gyakorol, gyakorol, mert hiába van jogsija évek óta ha vezetni meg nem szokott.

Ennek semmi köze ahhoz amit az elejétől írtál. Lakott területen nem vezethetsz, embereket nem veszélyeztethetsz.

2020. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
60%
A földúton maximum az elindulást tudod gyakorolni mást nem.
2020. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

Ha roma vagy, semennyire.

Meg sem mer állítani.

Egyébként meg egy benézett sebességhatárért is félreállíthat, ha magyar vagy.

2020. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!