Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyen gyanusitottaknak...

Az ilyen gyanusitottaknak nyert ügye van?

Figyelt kérdés

Ha egy rendőrségi ügybe egy gyanusitott felkeres egy ügyvédet, és kiderűl, hogy az adott ügyvéd ismer rengeteg nyomozót, jóba van a rendőrökkel, ügyészekkel is jóban van, bírókat is ismer, akkor a gyanusítottnak van esélye, hogy semmi nem lesz az ügyből?


Úgy értem, hogy az ügyvéd a rendőrrel meg az ügyésszel beszél, hogy csinálják már úgy, meg intézd már úgy, hogy így legyen.


Ha pl magánéletben összeűlnek sörözni az ügyvéd meg az ügyész barátja, meg rendőr barátja és szól a gyanusított érdekébe, hogy intézze már el, hogy így legyen, szólj már neki..., beszélj már vele...


Ha a gyanúsított ilyen ügyvédet keres és átbeszélik a dolgot akkor van esély, hogy semmi ne legyen a gyanusított ügyéből?


Ez nem megtörtént, csak azért kérdezem, hogy ha ilyen lenne, akkor jól kijönne a gyanúsított vagy semmit nem jelent.


Arra is gondoltam, hogy lehet bűncselekményt követne el az ügyvéd és a rendőrök, ügyészek is, ha megtenné amit kér az ügyvéd vagy nem is tudom.



2020. dec. 17. 13:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Jaj te Levike, 29-ből látni mennyire is értesz az egész bíróságosdihoz, semennyire.
2020. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Az önéletrajzbol kimaradt, hogy kismillioszor körülrágott témárol kérdezel ujra és ujra.
2020. dec. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
42%

Azt elfelejtetted Levike, hogy ok nélkül nem gyanusítanak meg semmivel, pláne nem egy másik városból. Csak biztosan valaki látott valamit miközben akcióztál.

És ugye tudod, hogy akár ez a kérdésed is bizonyíték lehet akárcsak a többi?

2020. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Ez nem bizonyíték.
2020. dec. 18. 12:26
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Az azért érdekelne, hogy hogy gondoltad, hogy keresel egy ilyen ügyvédet. Ugyanis ez befolyással üzérkedés, vastagon fog a toll a büntetési tételénél (1-5 év)

Enyhébb szabálysértéseknél még előfordulhat, hogy el tudja intézni az ismerős rendőr, de ez se gyakori, mázli kell hozzá, hogy pont ott legyen megfelelő jó ismerős, ahol az ügyed van épp és a referens hajoljon rá, hogy megúszd (plusz ne legyen egyértelmű bizonyíték). Meg hát szabálysértésnél nincs is ügyvéd általában. Ha már ügyész is van a dologban, az bűncselekményes, egészen komolyan veszik.

Nekem van rendőr ismerősöm, aki nem tudta elsimítani a felesége gyorshajtását. Ebből is látszik, hogy nekik se olyan, hogy odaszól, hogy "Géza, vedd már ki a nyilvántartásból Esztikét!"

2020. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!