Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elítélik a rendőrt?

Elítélik a rendőrt?

Figyelt kérdés
Bejelentésre késsel rohangáló őrjöngő lecsillapításához ment egy járőrpár az egyik újpesti társasházba ma kora reggel. A férfi rendőrre azonnal rátámadt a késes, akit arcon, combon és hasba szúrt. A páros nőtagja a társa és a saját élete védelmében ötször lőtt a támadó testébe, további öt lövés ajtót talált. Lőfegyverhasználat esetén napokon-heteken keresztül vizsgálódnak ügyészek, jajongnak jogvédők, miközben ilyen helyzetben egy rendőrnek másodpercek alatt kell dönteni a jogszerű lőfegyverhasználatról. A sebesült rendőrt kórházba szállották, életveszélyes állapota miatt azonnal műtötték. Tartok tőle, hogy a rendőrnőt tettéért nem fogják soron kívül hadnaggyá előléptetni. És szerintetek?

2020. dec. 24. 12:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
53%
20: De tovább tud menni. Nem úgy van, mint a filmekben hogy egy lövéstől összeesel. Ahhoz olyan pontot kell eltalálni... de mondom: ezek a fegyverek, amik a rendőröknél vannak nagyon gagyik.
2020. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
29%
Nézd meg az Ausztriai támadást. A szegény járókelő közvetlen közelről sotit kapott a hasába. Utána még tudott mozogni, nem halt meg.
2020. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
0%

"Azért kellett annyi lövést leadnia, mert nagyon gagyik azok a fegyverek"


Igen, ezt már a PA-63 -ról is elmondták a maga idejében a barátodhoz hasonló pávák, akik azt a három lövést adták le életük során amit a honvédség rájuk szánt. Golyóköpködőnek hívták, mondván nem lehet vele célozni és megy összevissza. Na most avatatlan kezekben ez minden maroklőfegyverre igaz, a cső végén mozdítasz egy millimétert száz méteren már több méterrel megy mellé.


Most köpködjünk akkor a P9-re! Ok ez is szar, nem ti vagytok hülyék hozzá!

Jó de akkor áruld már el mit vegyünk nektek? Sörétest? Azzal már célbataláltok? :D

2020. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
0%

"ezek a fegyverek, amik a rendőröknél vannak nagyon gagyik."


A P9RC gagyi? Leírnád milyen alakulatnál szolgáltál és a fegyverszámod?

2020. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
0%

"Nézd meg az Ausztriai támadást. A szegény járókelő közvetlen közelről sotit kapott a hasába. Utána még tudott mozogni, nem halt meg."


Attól nem is fog meghalni csak nagyon lassan és szenvedve.

2020. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
29%
Miért többes számba beszélsz? Meg engem minek veszel bele? Nekem aztán nem kell venned semmit. Én csak elmondtam, hogy azok istentelenül gagyik. :).
2020. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
0%

"Leírnád milyen alakulatnál szolgáltál és a fegyverszámod?"


Olvasni se tudtok. Értelmezni se. Egy szóval sem mondtam, hogy bárhol voltam. Na mindegy. A kérdést törlöm magamnál. Menthetetlen emberek vannak itt.

2020. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
0%
De épp ezt kérdeztem, sörétes kell nektek, azzal már célbataláltok?
2020. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 A kérdező kommentje:

"Szerintem te nem töltötted ki a szolgálati időd, már ne haragudj.."


Mindegyik végzős rendőr vizsgázik a jogszerű lőfegyverhasználatból. Az első napján szolgálatba állónak is ezzel tökéletesen tisztában kell lennie, mivel Magyarországon nagyon szigorúan vizsgálnak akkor is, ha a vége nem haláleset.

2020. dec. 24. 14:26
 30/84 anonim ***** válasza:
43%
Nem fogját elítélni, jogosan. A kés fegyvernek minősül így jogosan használta a fegyverét a rendőrnő.
2020. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!