Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Volt már részetek házkutatásba...

Volt már részetek házkutatásban? Milyen gyakran fordul ez elő itthon es pontosan hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos rokon miatt igen, arra lehet számítani hogy a szennyes tartó aljától kezdve mindent felforgatnak. Pincétől a padlásig, mindent felbontanak, befőtteket is.


Fiam pont lázas hányós beteg volt mikor jöttek, kettő ember végig nézte ahogy a gyerek hány, szó szerint hasmenéssel együtt. Megfürdettem és annyi engedményt kaptunk lefektethettem. Mivel kint kellett volna lenni az udvaron.

2021. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem elég gyakran előfordul itthon főleg ismertebb emberekkel kapcsolatban még videók is vannak fent neten de amúgy átlag embereknél is ki tudja hányszor fordul elő. Én ismert emberekkel kapcsolatos videókat láttam. Mentek a tekkesek hajnalban ha alszol még a kapu zárat is feltörik. Bemennek és mindent átnéznek. Fiókoktól kezdve a pénztárcáig, széfekig mindent. Velünk szerencsére nem fordult elő.
2021. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
94%
Attól függ, mi okból érkeznek és mennyire "gyanús" a hely. Nálunk csak 1 helyiséget néztek át, mert előírás volt, hogy valamit meg kell nézniük az adott helyzetben. Azt az 1 helyiséget se forgatták fel, körbenéztek, szekrénybe be stb, de nem volt csatatér utána.
2021. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Bocsi az offért, de milyen esetben szoktak házkutatást tartani?


Kábítószer birtoklásnál tudom, hogy szoktak...

És még?

2021. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Volt részem benne, pitiáner ügyben. Régen ez úgy ment, hogy megmondták mit keresnek, és ha átadtad, akkor nem kutattak. Lehet most is így van, nem tudom. Velem normálisak voltak, odaadtam amit kerestek, tessék-lássék módon benéztek még pár helyre, és elmentek. Mondjuk ha fegyvert, drogot stb. keresnek, akkor el tudom képzelni, hogy tényleg mindent kiforgatnak, de nálam ilyen nem volt.
2021. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
#2 én nem tudom miféle videókra vagy ráizgulva, meg milyen kancigány ismerőseid vannak akik drogot/lányokat árulnak, de normális embereknél nincs házkutatás.
2021. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
A testvérem az egyik barátja miatt gyanúba került egy lopás miatt. Kijött két rendőr, átnézték a szobáját, de semmit nem forgattak fel, csak benéztek a szekrényekbe, íróaszlatba, ágy alá, mert látták, hogy biztosan rossz helyen járnak, nem az a típusú család vagyunk, ahol divat a bolti lopás, ki se küldtek senkit.
2021. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Panelban lakom, szomszéd nőnél volt házkutatás, még a 80-as években. Engem is áthívtak, tanúnak, elég szar volt. Akkoriban nála valutát kerestek (akkor még nem szabadott otthon tartani, volt valami keret). Amúgy nem volt nála, csak rákente a főnöke bosszúból (a nő volt a főkönyvelő a cégnél). Rengeteg könyve volt, körben faltól falig könyvespolcok padlótól a plafonig, minden könyvet egyenként lehajigáltak (nem találtak semmit).

Kínos volt nekem (gyesen voltam otthon a gyerekemmel, azért voltam otthon, hogy most áthívnak-e tanút is, nem tudom, de szar élmény volt.)

2021. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem tudom, mennyire gyakori, de 48 éves vagyok, nálam sosem volt. És olyan ismerősről sem tudok, akinél lett volna.
2021. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban apám lopott a munkahelyén. Rendőrautóval, rendőri kísérettel hozták haza és házkutatást tartottak. Nem vitték túlzásba, benéztek mindenhova, de nem forgattak fel nagyon semmit. Anyámnak viszont égett a pofája.
2021. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!