Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért tiltott le facebook-ról...

Miért tiltott le facebook-ról a nyomozó, amikor vele soha nem kommunikáltam, be sem jelöltem?

Figyelt kérdés

A rendőrségen valami büntetőeljárás folyik és az ügyszám nagyon alacsony, azaz valamikor év eleje körűl indulhatott a nyomozás. Felhívott telefonon egy személy, bemutatkozott és idèzett tanúkihallgatásra. Ezt a személyt ismerem, mint a többi nyomozót. Azonban ő mèg sosem hallgatott ki, semmi ügy nem volt vele. Két hete még nézegettem a facebook-on a nyomozókat is, még akkor ez a pacák is ott volt. Most meg eltűnt. Nem látom, azonban a tesóm facebook fiókjáról látom, azaz csak engem tiltott le. Pedig soha nem találkoztunk még, csak én tudom, hogy ő ki. A kollégáinak írogattam üzeneteket, volt akit bejelöltem, volt aki tiltott, írtam, hogy elefántcsorda meg kritizáltam a videóit, meg bejelöltem, neg volt, hogy egy nyomozótól megkérdeztem, facén, hogy takarító állás nincs a rendőrségen stb. Azaz erre a nyomozóra sosem írtam rá, be se jelőltem sosem, nem is találkoztunk sosem és letiltott. -Véleményem szerint- mielőtt telefonált, bemutatkozott, és telefonon idézett, azelőtt szépen letiltott.


Miért?


Azt sem tudom, hogy talált rám, holott magyarországon sztem ezernél is több ugyanolyan vezeték-keresztnevű ember van.



2022. máj. 7. 12:48
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%

14:01


Minek küldtél nekik videót az elefántokról? Ha még a Budapest Zoo-nak küldted volna megértem, de ők mit kezdjenek az elefántokkal?


Miért velük sorakozol ha nem bírsz magaddal?

2022. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Volt, hogy hivatalosan írtam nekik postai úton papírbeadványt és beleírtam ezt a youtube-os linket, ugyanerről a videóról, hogy az elefántokról való vándorlást a ... linken nézhetik meg. Leírtam a papírra a link nevét úgy ahogy fentebb be vab linkelve, ugyanazokkal a betűkkel.
2022. máj. 8. 14:53
 23/53 A kérdező kommentje:
Mármint hivatalosan a Rendőrségnek címezve, a nyomozónak ügyszámra hivatkozva. Biztos gondolta, hogy ez magánéletükben a facebook ra is elküldte ezt a linket.
2022. máj. 8. 14:55
 24/53 anonim ***** válasza:

Erre csak ezt tudom:


[link]

2022. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
Szegény levivével addig így lesznek ott míg őrizetbe nem veszik újra. Lehet előbb lesz az aztán majd foganatba veszik belőle a rablást
2022. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
Az alosztályvezető helyettes asszonynak a facebook-jára is elküldtem ezt a videót, amit fentebb linkeltem be, meg írtam egy keveset. Le is tiltott facebookról ő is.
2022. máj. 8. 15:27
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelésed sincs, hogy miért?
2022. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Kinek akarod még elküldeni?
2022. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
2022. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye, sem fogyatékos, elmeorvosi vélemény is alámasztotta, hogy semmi komolyabb bajom nincs, csak gúnyolódásból küldtem el, meg kib@szásból, amiért elintézték, hogy 8 és fél hónapig előzetesben voltam.


Ez semmi. Nem írom le, hogy az egyik nyomozónőt figyeltem munka után, meg mit akartam tenni, de nem tettem, letettem róla, mert van lelkem azért. Én sem akarok egy 2-8 ast a nyakamba.


Nah jó leírom.


-Csúnyát mondani neki-



Ez az egész csak VICC volt.


🤣

2022. máj. 8. 16:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!