Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért tiltott le facebook-ról...

Miért tiltott le facebook-ról a nyomozó, amikor vele soha nem kommunikáltam, be sem jelöltem?

Figyelt kérdés

A rendőrségen valami büntetőeljárás folyik és az ügyszám nagyon alacsony, azaz valamikor év eleje körűl indulhatott a nyomozás. Felhívott telefonon egy személy, bemutatkozott és idèzett tanúkihallgatásra. Ezt a személyt ismerem, mint a többi nyomozót. Azonban ő mèg sosem hallgatott ki, semmi ügy nem volt vele. Két hete még nézegettem a facebook-on a nyomozókat is, még akkor ez a pacák is ott volt. Most meg eltűnt. Nem látom, azonban a tesóm facebook fiókjáról látom, azaz csak engem tiltott le. Pedig soha nem találkoztunk még, csak én tudom, hogy ő ki. A kollégáinak írogattam üzeneteket, volt akit bejelöltem, volt aki tiltott, írtam, hogy elefántcsorda meg kritizáltam a videóit, meg bejelöltem, neg volt, hogy egy nyomozótól megkérdeztem, facén, hogy takarító állás nincs a rendőrségen stb. Azaz erre a nyomozóra sosem írtam rá, be se jelőltem sosem, nem is találkoztunk sosem és letiltott. -Véleményem szerint- mielőtt telefonált, bemutatkozott, és telefonon idézett, azelőtt szépen letiltott.


Miért?


Azt sem tudom, hogy talált rám, holott magyarországon sztem ezernél is több ugyanolyan vezeték-keresztnevű ember van.



2022. máj. 7. 12:48
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Nem írtad miért voltál előállítva.

Van olyan bcs, ahol további mintavétel miatt nem szabad inni előtte. Mindig csak részinformációkat írsz Levike

2022. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Én még fel is pofoztalaknvolna levike nem még vizet adni
2022. máj. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

#41

Ha google be beírod, hogy "Debrecen, rászorulók adományát lopta el egy debreceni férfi" odaírod az időt: "2021. május 4."

Ezért.

2022. máj. 9. 01:16
 44/53 A kérdező kommentje:

Utána letartóztatásban voltam 8 és fél hónapig.

Idén január 13-án kerültem szabadlábra.

Akkor volt 1.fokú ítélet. Hogy a 2.fok mikor lesz, nem tudom.

Majd küldenek levelet a törvényszék.

2022. máj. 9. 01:19
 45/53 A kérdező kommentje:

#41

Ezért voltam előállítva.

[link]

2022. máj. 9. 12:23
 46/53 A kérdező kommentje:
Én inkább belinkeltem neked, hogy miért.
2022. máj. 9. 12:24
 47/53 anonim ***** válasza:
Ezért vtal őrizetben?
2022. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

41# vagyok


Bocsánat kérdező, hogy nem vagyok tisztában mindenféle, ország túlsó felében lévő piti bűnözők lajstromával :D tudatlan voltam, hogy eddig sosem hallottam felőled, röstellem is...

2022. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Ó semmi baj. Segígettem.
2022. máj. 9. 15:33
 50/53 anonim ***** válasza:
Hálás köszönetem. Enélkül az információ nélkül eddig mit sem ért az életem.
2022. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!