Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért tiltott le facebook-ról...

Miért tiltott le facebook-ról a nyomozó, amikor vele soha nem kommunikáltam, be sem jelöltem?

Figyelt kérdés

A rendőrségen valami büntetőeljárás folyik és az ügyszám nagyon alacsony, azaz valamikor év eleje körűl indulhatott a nyomozás. Felhívott telefonon egy személy, bemutatkozott és idèzett tanúkihallgatásra. Ezt a személyt ismerem, mint a többi nyomozót. Azonban ő mèg sosem hallgatott ki, semmi ügy nem volt vele. Két hete még nézegettem a facebook-on a nyomozókat is, még akkor ez a pacák is ott volt. Most meg eltűnt. Nem látom, azonban a tesóm facebook fiókjáról látom, azaz csak engem tiltott le. Pedig soha nem találkoztunk még, csak én tudom, hogy ő ki. A kollégáinak írogattam üzeneteket, volt akit bejelöltem, volt aki tiltott, írtam, hogy elefántcsorda meg kritizáltam a videóit, meg bejelöltem, neg volt, hogy egy nyomozótól megkérdeztem, facén, hogy takarító állás nincs a rendőrségen stb. Azaz erre a nyomozóra sosem írtam rá, be se jelőltem sosem, nem is találkoztunk sosem és letiltott. -Véleményem szerint- mielőtt telefonált, bemutatkozott, és telefonon idézett, azelőtt szépen letiltott.


Miért?


Azt sem tudom, hogy talált rám, holott magyarországon sztem ezernél is több ugyanolyan vezeték-keresztnevű ember van.



2022. máj. 7. 12:48
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11729322..


Itt pedig azt írod, hogy nem vagy normális.


Akkor most hány személyiséged van tulajdonképpen? 2? 3? több?

2022. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket is látják levike.
2022. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Azt azért írtam akkor úgy, mert ittam megittam egy üveg Medinát. Gondolom tudod mi az.
2022. máj. 8. 18:56
 34/53 A kérdező kommentje:
Vér piros, egészséges.
2022. máj. 8. 18:57
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát abban nem vagyok biztos, hogy egészséges, vagyis mertékkel lehet hogy az, de neked nagyon nem tesz jót. És a Hajdú-Bihar MRFK-nak sem.
2022. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Nemsokára már márianosztra lesz
2022. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

32!


A szegedi rendőrök is látják az itteni kérdéseket?

2022. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

Akire rá vannak állva, mindent látnak. Mindig a monitor előtt űl egy ember és ugyan azt látja amit a figyelt személy néz neten🤣.


Igaz nagy súlyú bűnöknél és bírói engedélyel.

2022. máj. 8. 21:00
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

Paranoid skizofrénia pipa.


Az alufólia a fejeden van remélem.

Tudod, gondolatrendőrség is létezik már 1949 óta.

2022. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Szemétládák amúgy a debreceni nyomozók. Tavaly ápr.30-án amikor őrízetbe vettek két nyomozó volt az irodába. Egy nő, akié lett az ügy meg egy férfi. Láttam műanyag eldobható poharakat külön aztalra lefordítva egymásra, vízcsap is volt, ásványvizek is voltak ott. Száradt a szám és kértem egy pohár vizet, erre arra nem méltatta magát a nyomozó, higy engedjen a csapból egy műanyag pohárral, hanem azt mondta, hogy lent van a táskámba az előállítóban az àsványvizem, mindjárt felhozza és iszok.

Alap, hogyha valaki kér vizet adni neki, mert lehet h szédül. Én, ha egy idegen kérne tőlem vizet, adnék neki. Ezek a nyomozók meg nem, hanem mindjárt felhozza és iszok. A gyomruk forduljon ki.

2022. máj. 8. 22:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!