Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Beidéztek tanúnak. Már tettem...

Beidéztek tanúnak. Már tettem vallomást, de most azt írják hogy szembesítés lessz. Minden féle képpen el kell mennem? Az nem elegendő, hogy már tettem vallomást?

Figyelt kérdés
Valamint még azt szeretném tudni, hogy a szembesítésen az összes tanú egyszerre lesz bent (3-an vagyunk) vagy külöm-külön kell bemenni? És kb. mennyi ideig tart?
2010. dec. 6. 16:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2010. dec. 7. 06:02
 12/12 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy már régi téma, de azért írok hozzá mert még másnak is szükség lehet rá. Szembesítésre nem kötelezhetnek, meg mondod hogy félted az életed esetleg, hogy félsz a gyanúsított/gyanúsítottaktól, de nem kötelezhetnek rá. Nekem egy rendőr ismerősöm mondta ezt, hogy szembesítésre nem kötelezhetnek, meg kell mondani hogy nem mész mert félsz, és megkérdezed hogy elmész, de akkor utána amint kilépsz a házból kapsz rendőri védelmet amíg haza nem érsz? (és ez nem csak most hanem mindig) Mi lesz a válasz? az hogy nem. Akkor megmondod hogy nem akarsz menni és nem is mész. Mert ha nem csinálnak a gyanúsítottal semmit akkor nem sokra mész, esetleg az életedet teszed kockára hogy ha emiatt rád támad az utcán. Nekem is most van egy ilyen ügyem hogy feljelentettem valakit, és mikor a tanúkihallgatásról kijöttem azt mondta, hogy lehet lesz szembesítés. Nekem meg arra nincs szükség, hogy megtámadjon újból. Így is meg lettem fenyegetve hogy kést szúrnak belém.
2014. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!