Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha igazoltat a rendőr és...

Ha igazoltat a rendőr és nincs nálam személyi akkor mit csinál? 14/F

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 13:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha az adataidat bemondod neki, és nincs priuszod, illetve a bediktált adat valódi, akkor semmit.

Ha megtagadod, vagy ha valótlant állítasz, akkor előállít.

2011. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:

Velem már volt ilyen

Arra felénk van 1 kaszárnya,amiben van 1 hangár,s 4 haverommal egyik este oda bementünk(nem törtünk be,bemásztunk az ablakon xD),volt bent 3 tank,1 repülő,meg pár füstbomba,s kifelé jövet 2 katona meglátott minket,elkezdtünk futni mint az állat,de egyik barátomat elkapták,s hát ha az egyik megy,akkor mindegyik,visszamentünk,később jól lebasztak minket,kihívtak ránk 2 rendőrt,felvették az adatokat,s azt mondták hogyha még1x ilyet csinálunk nagy gond lesz.

Aztán kb.2 hónapig féltünk,de aztán semmi sem történt,lehet megkegyelmeztek xD

15/F

2011. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
83%

Nálunk erről pont most volt előadás. Ha nem tudod igazolni magad, akkor tényleg lekérdezik az adataid a központtól. Ha a közelben laksz, és anyud/apud otthon van, akkor hazavisznek, és megkérik anyudat, hogy legközelebb figyeljen oda, hogy legyen nálad személyi. Ha messze laksz/nincs otthon senkid, akkor bevisznek a rendőrségre és oda kell menjenek érted. Aláíratnak egy nyilatkozatot anyuddal, miszerint sérülésmentesen és épen jártak el a rendőrök az igazoltatás során, nincs semmi bajod. Ezután go haza. Ezt onnan tudom, hogy nálunk nemrég voltak rendőrségi előadások, és pont ezt elmondta a rendőr. Tehát az igazoltatás menetét meg hogy mi van akkor, ha nincs igazolványod.

14/L

2011. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Köszi . :D
2011. júl. 5. 11:50
 15/34 anonim válasza:
51%
Teljesen rendőr függő. Engem igazoltattak már úgy, hogy nem volt nálam csak a munkahelyi belépőkártyám, amin a nevemen kívül semmi használható adatot nem tartalmazott számukra. Elkérték a születési adataimat, lekérdezték a központból, oszt mehettem is tovább. Elméletileg, viszont ezért be is vihetnek, amíg valaki nem hozza el a személyidet.
2011. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
61%
Én rendőr vagyok, és leírtam, mikor mit csinálnak. Nem rendőrfüggő!
2011. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
93%
Sok hülye válasz, ha van nálad diák ugyanúgy felér egy személyivel, nekem is elveszett, azóta nem egyszer igazoltam magam már a rendőrségen is vele magam, csak annyit mondtam elveszett de van diákom.
2011. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
7%
Istenem mennyi gyökér van! :S Alapból 14 évesen fizikai képtelenség hogy legyen nálad személyi mivel azt 16 évesen kapod meg te szerencsétlen!
2011. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
79%

utsó válaszírónak grt, nekem 14 éves koromtól VAN személyim, és valószínűleg a többi magyar állampolgárnak is 14 évtől lehet :)

egyébként nemtom mi lesz igazoltatáskor, eddig még 1x sem igazoltattak, pedig egy 30ezres kisvárosban lakom, nem 1x megyek haverokkal este valamerre.

17/f

2011. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
2011. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!