Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha igazoltat a rendőr és...

Ha igazoltat a rendőr és nincs nálam személyi akkor mit csinál? 14/F

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 13:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
89%

"A rendőrségnek a gyanús személyeket kéne zaklatnia nem az átlag járókelőt.Én értem hogy a törvény lehetővé teszi ezt,de attól még nem jól van így."

:D Ahha, és, te mint a - mindent megmondó - állampolgár, hogyan gondoltad kiszűrni a "gyanús személyeket"? Az átlag járókelő? A gyanúsak nem járókelők? Vagy netán az átlag járókelő autós nem követhet el szabálysértést? Vagy nem ülhet biciklin?

"Engem egyszer igazoltattak egy haverommal,nem nyusziskodtam és megkérdeztem az okát. Azt mondták általános ellenőrzés. Ez aztán az indoklás."

Hú de bátor voltál! Képzeld, ezt mindenkinek elmondják. Mert ez az ok. Általános igazoltatás céljából ellenőriznek téged, illetve a járművedet. De ha van jobb ötleted, akkor közvetítem a vezetők felé. Például:

Jó napot kívánok! XY rendőr főtörzsőrmester vagyok, a Csajákaröcsögei rendőrkapitányságról. Zaklatás céljából, illetve a 2006-os események megtorlása végett közlöm önnel, hogy meg fogom bírságolni, ha elkövetett valamit, ha nem. Kérem ellenőrzésre adja át a Gárdamellényét, a személyigazolványát, a vezetői, forgalmi engedélyét, biztosítását, az érvényes egészségügyi dobozt,az elakadásjelző háromszöget, kapcsolja fel a fényberendezéseit!

27 évesen elég életképtelennek tűnsz.

2011. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 bary79 ***** válasza:
Szinte minden kérdésnél van két b@lf@sz, aki összeugat.
2011. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

14/L

Mindent pontosan tudok, most hoztak haza a renőrök gondoltam leírom.

Mellénk jöttek(baratnőmmel voltam) autoval, RENDŐRSÉG mondtak. Megálltunk.

Személyi? Kérdeztek. Hát nem volt nekünk.

Lakcímet kellett mondanunk, ahova hazavittek minket. 5perc beszélgetés az egyik szülővel vagy aki szerencsés és van egy testvére, aki hajlandó kimenni és beszélni a rendőrökkel (elmúlt 18), akkor a gyerekek azt a megoldást valasztják, mint hogy a szülőt. Ennyi.

2016. szept. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
A rendőrök voltak autóval mi csak sétáltunk.
2016. szept. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!