Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha igazoltat a rendőr és...

Ha igazoltat a rendőr és nincs nálam személyi akkor mit csinál? 14/F

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 13:57
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
66%
meghuzza a fütyid XD
2011. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
74%

10.-én behoztak egy új törvényt, miszerint ha nincsen személyid, és 18 év alatti vagy,(ha 18 elmúltál, akkor bevisznek)akkor bizony haza visznek!

De ez csak a törvény.. biztosan nem fog egy rendőr bevinni, ha nem csináltál semmi hülyeséget.

45/F

2011. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Gyalog, mivel nincs pénz benzinre!
2011. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:

Te gyökerező ismeretlen!

Jó lenne ha ismerereteidet bővítenéd,mivel már ujszülöttnek is lehet személyit csináltatni!Kérdezd meg az Okmányirodában,ha nem hiszed!Vagy talán Te még megsem születtél?Vagy nem ezen a földön élsz?

2011. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:

TE is megkérheted a rendőrt, hogy mielőtt bármiféle saját papírt, lakcímet bemutatsz, előbb igazolja ő magát. Ez kötelező, de sokan nem tudják. Hiába van rendőr felszerelésben, nekik is igazolniuk kell magukat.

Ezután elmondod az adataidat vagy ha nem tudod, akkor megkérdezi hol laksz, iskola stb. Valószinüleg nem csinál veled semmit, ha nem te vagy a célszemély, akit keresnek.

2011. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Testüreg motozást eszközöl.
2011. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Bármilyen okmány megfelel a személyazonosság igazolására, diák, útlevél, segédmotoros jogsi, lakcímkártya is!!, pikk-pakk lerádiózza a központtal, hogy ki is vagy aztán a kisebb gondja, hogy utána mit csinálsz.. Csak azt nem értem, hogy ez milyen kérdés, vidd magaddal aztán hurrá, meg különben is, miért pont Téged igazoltatna a szerv??!!
2011. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
hazudd hogy 13 vagy :D
2011. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
engem vagy 3x bevittek ilyen miatt,normálisabb elintézi adategyeztetéssel,ami annyit jelent hogy elkéri az adataid de a központba csak a felét diktálja be ami alapján tuti megtalálnak,és a központ vissza mondja a többi adatot,ha stimmel az általad elmondottakkal akkor mehetsz,ha így sem hisznek neked akkor bevisznek és lekérik a képpeddel ellátott adataidat,ha nem vagy 14 nincs még személyid értelem szerüen haza visznek és anyád megmondja te az ő kölke vagy vagy sem
2011. júl. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
69%

Ha 14 és 25 közötti vagy,nagy eséllyel esel indokolatlan rendőri igazoltatás=igazoltatás alá. Ugyanis aki fiatal az nekik állandóan gyanús. Ma is láttam egy szegény szolid fiatal srácot aki nagyon sietett valahova este,erre két kigyúrt nagydarab kopasz rendőrállat ahogy az autújuk felé közeledett odamegy és zaklatja. Ez nem normális hogy indokolatlanul bárkit igazoltathatnak. A rendőrségnek a gyanús személyeket kéne zaklatnia nem az átlag járókelőt.Én értem hogy a törvény lehetővé teszi ezt,de attól még nem jól van így. Engem egyszer igazoltattak egy haverommal,nem nyusziskodtam és megkérdeztem az okát. Azt mondták általános ellenőrzés. Ez aztán az indoklás. Ha hasonlítunk egy bűnözőre akit köröznek mondják azt,akkor talán indokolt,de még úgyis aggályos.

Nem azt mondom,hogy be kell vitetni magad, de nem kell azért meghunyászkodni mert egyenruhás. Azt hiszik azzal,hogy felvetik a gúnyát bárkit zaklathatnak és alázhatnak. Lásd 2006: ártatlan emberek félholtra verése,szemkilövések.... Ma már csak zaklatni tudnak indokolatlan igazoltatásokkal,a többiért remélem már elmeszelik a sok félbűnözőt az állományukban.

Sajnos a rendőrségnél azóta nem történt erkölcsi megtisztulás.Ugyanazok szolgálnak ott,akik 5 éve válogatás nélkül ütöttek kisgyerekes anyától kezdve mindenkit aki szembejött velük.

27F

2011. júl. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!