Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kinek mi a véleménye a mai...

Kinek mi a véleménye a mai rendőrökről?

Figyelt kérdés

Szerintetek van értelme a mostani munkájuknak? Biztonságba érzitek magatoknak a mi rendőreink mellet?


Én úgy látom hogy inkább az autósok megszívatásara összpontosítanak mint a biztonságra.


2011. júl. 21. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
Megvan a véleményem róluk! Az ország legnagyobb legális pénzbehajtó cége a "rend"őrség! Számomra 0 presztízst és 0 tiszteletet jelentenek. Általánosságban másra nem alkalmasak az utcán sunyi helyen dekkoló éberék, mint, hogy jól lehúzzák a pórnépet! Persze, ha valamit meg kellene oldani, azzal nem foglalkoznak, abból nincs pénz!
2011. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:

Hát nem folytatja?!?!? :D


És mi van azokkal a rendőrökkel, akik életükben egyszer sem állítottak meg kocsit, és életükben egy percet sem trafiztak? Mert hogy ilyenek is vannak szép számmal.

De lényegtelen, ne is törődj vele! ;)

2011. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Kiemeltem a lényeget!


Általánosságban másra nem alkalmasak az utcán sunyi helyen dekkoló éberék, mint, hogy jól lehúzzák a pórnépet!


Bár igaz ez a többire is!

2011. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:

És mi is a lényeg? Hogy szerinted mindegyik egy semmirekellő, nem?! Ha rosszul értelmezem, akkor bocs. De először leírod, hogy általánosságban, aztán meg, hogy ez igaz a többire is. Most akkor mi van?

Akkor fogalmazz egyszerűen, szar alaknak tartod az összes rendőrt...

2011. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:

"Ha valaki úgy érzi, a rendőrség egy pénzbeszedő cég, akkor sem a rendőröket kell - szerintem - utálni."


Szóval ha például a biciklimről leesik a prizma, vagy teszem azt ellopták róla, és nem veszem észre, de megállít a rendőr, mondván a hiányosságért fizetnem kell x összeget, akkor mégis ki a tökömet kellene utálnom? Nem utálhatom ezért a sarki kisboltost, ha egyszer nem az büntet meg. Ha meg például tényleg lelopják, akkor megvan a második indok az utálatra: ha végezné a dolgát, talán nem lopnák le...

2011. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:

de sok buta ember van itt.

fogalmatok sincs hogy mi folyik a háttérben csak ítélkeztek. Ha be tartanátok a szabályokat, amiket nem a rendőrök hoztak akkor büntetést sem kapnátok semmiért.

Nem háborogni kell, csak oda kell figyelni.

2011. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:

Kedves 20:20-as!


Írtam egy szép hosszú választ, de rossz helyre kattintottam, úgyhogy elveszett az egész. Majd ha lesz kedvem, újra írom. Addig legalább van időd átgondolni, hogy fenntartod-e a hozzászólásodat. Véleményem szerint ugyanis mérhetetlen ostobaságokat írtál. :)

2011. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem rossz a kérdés. Ha mindenki ismerné a rendőri hozzáállást, és a tenni akarást, akkor nem őket szidnátok, olyan dologért, amiért nem ők a felelősek.

A törvényeket nem a rendőr hozza, a rendeleteket sem, az utasításokat meg a rendőr isten felett 1-el álló ember.

Az utcán dekkoló rendőr nem szeretne pénzbehajtó lenni, már mindenki észrevette, hogy mi folyik itt. Például, most változtatták meg a közigazgatási bírságot. Ilyen összegekkel lehet dobálózni: 30, 40, 60, 100, 150, 250, 300eFt+ szinte mindenhez jár jó pár előéleti pont. Ezeknél nincs a rendőrnek joga mérlegelni, például, ha piroson átmégy, akkor 100eFt-8pont (minden autósnál, mindig ezt az összeget). Ugye a drága kormányunk létrehozta a megbízhatósági vizsgálatot is, ahol büntetlenül provokálhatnak, és megfigyelhetnek. Ennek ellenére én azt mondom, hogy senkinek nem fogom tönkretenni az életét százezer forintos csekkekkel, és sok kolléga gondolkozik még így.

Tehát ha kedves kérdező vehetem megszólításnak a kérdésedet, akkor kijelenthető, hogy én nem összpontosítok az autósok megszívatására, viszont a törvényhozók, és a törvények igen. Ezért értelmetlen a kérdés. Aki élvezi, hogy más ember anyagilag tönkremegy, az nem normális. Ezért utáljuk mi is a kormányt a törvénytelen, visszamenőleges törvényhozásért.

2011. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:

Csodálom az optimizmusod, szerinted meg fogja érteni??

Vagy lesz egy frappáns válasza, hogy márpedig akkor is köcsög az összes rendőr... :)

2011. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
2.
2011. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!